Hľadám pediatričku, Dúbravka /Kramáre /Karlovka

mirkaknm
2. júl 2018

Ahojte mamicky,
Viem ze to tu uz bolo velakrat ale mnohe prispevky su uz zo starsich rokov a asi aj neaktualne.
Chcela by som sa s Vami poradi ohladom detskej lekarky.
Onedlho sa mi narodi babatko a este sa mi nepodarilo najst lekarku.
Hladam bud v Dubravke, Karlovke, Kramare.
Vedeli by ste mi prosim niekoho doporucit?
Pripadne ak poznate aj sukromne zdravotne strediska, rada privitam akekolvek info.

Dakujem moc 🙂

lus83
2. júl 2018

@mirkaknm ahoj, pediatrov je malo, tak mozno preto. My mame v Lamaci Dr. Kartousova.. Ale aj v Stupave uz je.

lus83
2. júl 2018

@mirkaknm este skus súkromné Procare... Su aj v boroch.

littleslovak
2. júl 2018

@mirkaknm ahoj som na tom podobne, a asi skoncime u sukromnicky... hladam pediatricku, ktora je normalna, nemam ziadne prehnane naroky, len nechcem taku co sa na dieta ani nepozrie a ani taku co dava na vsetko antibiotika. Hladala som tiez ze Karlovka, Dubravka ale aj Petrzalka. V KV su vsetky stare... co ti poviem, ked este stale ordinuje ta ku ktorej som sama chodila ako dieta. Ak na nejaku dobru natrafis, podel sa prosim 🙂

ajka006
16. aug 2018

@littleslovak ja som na tom rovnako, bola som už aj v Lamači a obidve,ktoré tam sú (teda si myslím - Dr. Kartousová a Ďurmanová) už nových neberú, dnes som bola aj za novým doktorom, ktorý nastúpil po Dr. Kulhánkovej a Dr. Pozdechovej, a ten tiež neberie, lebo tým, že zobral dva obvody, už má veľa detí a keď som sa jeho sestričky pýtala, či mi nevie niekoho poradiť, ktorý berie nových, tak mi povedala, že to bude problém, lebo, že sa zrušilo veľa obvodov a každý má toho veľa, tak vôbec neviem, čo a ako

littleslovak
16. aug 2018

@ajka006 no nakoniec nas vzala jedna v Petrzalke. Nepochodila som u tej sukromnicky co spominam vyssie. Tiez ze maju plno, a vraj vsade je ten stav lebo kazdu chvilu konci nejaky dalsi pediater.
Nakoniec nas vzala jedna kam chodi kamoska s detmi aj jej segra s detmi. Takze som rada ze sa mi to podarilo vybavit aj ked na poslednu chvilu.

ajka006
16. aug 2018

@littleslovak a berie na poisťovňu alebo sa u nej platí? nie je to náhodou v Medissime?

littleslovak
16. aug 2018

@ajka006 ta ktora nas vzala nie je sukromna. Cize na poistovnu. Sedi na Vysehradskej.