Detská lekárka - poliklinika Šustekova

weroneeka
22. aug 2016

Ahojte,

chcela by som vas poprosit o radu. Hladam detskeho lekara/lekarku pre babatko, ktore sa nam narodi v januari. Idealne keby bolo v poliklinike Sustekova. Je ich tam viacero, tak by som bola vdacna za kazdu radu a postreh - ci uz pozitivnu alebo negativnu skusenost 🙂

Dakujem velmi pekne 🙂

evcik
26. sep 2016

@weroneeka ahoj, ja som na tom podobne, tiez rodim v januari a tiez uz pozeram po pediatroch. Na polikliniku Sustekova vidim z okna, takze by to pre mna bola najlepsia volba, ale po citani roznych referencii som tam zatial nenasla primeranu volbu. Ty si si uz vybrala?

mimolimit
26. sep 2016

@weroneeka Skus MUDr. Gabrielu Miskejeovu, prisla po narodeni ku nam domov, k detom je vzdy mila a prijemna, ma kludny tlmeny hlas, pomale jemne pohyby, aby babatka nevyplasila. Na nasu ziadost nam dala 2x rocny odklad s ockovanim, aj nejake testy porobila, ak sme mali pochybnosti...
Sestricka je taktiez velmi mila, bez okolkov opeciatkuje "P"cko pre manzela do prace. Zatial deti neboli vazne chore, len nadchy a nasledne kasle, tak neviem posudit viac jej profesionalitu.
Jedine co ma hneva, ze za kazdu navstevu dava detom cukriky, ale da sa s nou dohodnut, aby neponukala🙂

weroneeka
autor
26. sep 2016

Ahojte 🙂
@evcik, mna od polikliniky deli jeden panelak 🙂 a este som si nevybrala, lebo vobec neviem ktoru. pozerala som na lekar.sk vsetky lekarky, ktore su na poliklinike, ale kazdy radil nieco ine 🙂
@mimolimit, dakujem velmi pekne 🙂 presne taku potrebujem, milu, ochotnu, odbornu... nevyzadujem od nej nic specialne, len nech je hlavne ludska 🙂