Detská neurologická ambulancia v Bratislave

lolalola
5. jan 2009

Moja 2mesačná dcérka otáča hlavu prevažne na pravú stranu. Dnes si to všimla doktorka v poradni a poslala nás na neurologické vyšetrenie na TESLOVU ulicu v Ba. Povedala, že sa mám najskôr telefonicky objednať, ale číslo v ordinácii nemala, tak povedala, že je na nástenke v čakárni, kde však tiež nebolo. Hladala som to aj na internete, ale nič podobné som nenašla, tak teraz neviem či vôbec nejaká neurologická ambulancia na teslovej ulici existuje. Myslíte, že je môžné nájsť si inú ambulanciu a ísť tam ???..

katrin
5. jan 2009

ahoj, pokial mas odporucanie od pediatricky (od tej, co vas z poradne poslala na neurologiu), tak mozes ist hocikam, len si treba dopredu zavolat, ci vobec beru novych pacientov a ako to funguje, ci sa objednava alebo nie

lolalola
autor
5. jan 2009

A ešte by bolo fajn, keby mi niekto nejakú ambulanciu odporučil...;o))

betkavlcekova
5. jan 2009

lolalola urob kuk na www.zzz.sk - mas zoznam zdra. zariadeni, je tam 60 neurologickych ambulancii. 🙂

lolalola
autor
5. jan 2009

tak už som niečo našla na miletičovej ulici, ale nikto to tam neberie...;o(

leteku
5. jan 2009

ahoj aj na strečnianskej je detská neurologička, chodila som tam s malou keď bola bábätko, bola docela fajn, teraz sme tam boli po dvoch rokoch a zmenilo sa akurát to že musíš platiť za vyšetrenie 300 sk. Ak chceš môžem ti dať kontakt. Je to v Petržalke

zebricka
5. jan 2009

Podla mna je jedno, ci pojdes do urcenej ambulancie alebo si vyberies sama.... odporucam Sinalgis, sukromne neurologicke centrum, aj pre deti, ktore si zalozili lekari z Kramarov... je to na Mileticovej /neviem, preco sa nevies dovolat/.... mna tam dali do poriadku so zablokovanou chrbticou bez jedineho lieku, doktorka si ma vypocula, vysetrila, kazali mi lahnut, nadych, vydych, hmat a som uplne fit... nikdy odvtedy sa to nevratilo....
http://www.google.sk/search?sourceid=navclient&...

lolalola
autor
5. jan 2009

zebricka, hej, to som nasla, ale asi dovolenkuju alebo co. Poslala som tam aj mejla, ale ziadna odozva. Asi to vyskusam v stredu, pretoze sa mi to z tych vsetkych ambulancii pozdavalo najviac...a nemam to az tak daleko...

lolalola
autor
5. jan 2009

leteku, to by bolo fajn. Do petržky sa sice budem trepat dlho, ale nech uz to mám z krku. Tak posli kontakt do IP...;o))

katrin
5. jan 2009

osobne, Sinalgis neodporúčam... tam mi doktorka od dverí nahlásila diagnózu pre môjho syna, že má hydrocefalus 😠 už som to tu niekde spomínala...

Neurologické (detské) ambulancie sú na Kramároch a na Antolskej. My chodíme na Antolskú, ale je to v rámci nedonoseneckej poradne, teraz tam menili doktorku, jej meno ti môžem napísať v stredu, keď prídeme z kontroly...

sirinka
30. mar 2011

ahojte...poradte, kam najlepsie ist...potrebujeme vysetrenie aj sono hlavicky...tak o dva tyzdne. dakujem.

titkovamiriam
30. mar 2011
sirinka
30. mar 2011

@titkovamiriam a tam sa da ist aj jednorazovo, ci musime mat nejaky rocny poplatok alebo ako to tam funguje

titkovamiriam
30. mar 2011

vidíš to neviem,ja ked som tam chodila robila tam este sestra ,no myslím si že sa tam dá aj jednorazovo objednať-skus tam zavolať 🙂

sirinka
30. mar 2011

@titkovamiriam ok, diky..

titkovamiriam
30. mar 2011

viem že urcite su ak na kramaroch no tam je to na nervy strasne vela ludi ☹ ,pred rokom a pol som bola v jednom centre na bajkalskej ale u kardiologa,neviem ci je tam aj neurolog ☹ viem ze je tam detsky očiar