Detská pľúcna ambulancia v Bratislave

angelika4
11. apr 2017

Ahojte! googlim, telefonujem už pár dní ale neúspešne ... vie mi niekto prosím poradiť? existuje v Bratislave pľúcna ambulancia pre deti - (aj neštátna môže byť) - kde sa objednáva na čas ? ďakujem

isis
11. apr 2017

v suchej nad parnou (pri Trnave) je jedna. MUDr. Korčeková

angelika4
autor
11. apr 2017

@isis ďakujem, pozriem sa na to 🙂

liz_lemon
11. apr 2017

http://www.unb.sk/pediatricka-ambulancia/
je to v Biskupiciach, je tam Detska plucna klinika

mahu74
11. apr 2017

Pneumo alergo centrum, Údernícka 1, Bratislava (Petržalka)- sú tu na novej adrese- presťahovaní z Podunajských Biskupíc

bestma
8. nov 2017

angelika4. prosim ta kde si napokon nasla ambulanciu? ako ste boli spokojni? nam odporucili v ruzinove v nemocnici v BA, mate tam skusenost? dakujem

angelika4
autor
8. nov 2017

@bestma nakoniec sme tam neboli - síce som už volala do toho centra v Petržalke (- aby som vedela ako to tam chodí) - a zároveň sme vymenili imunologičku a tá nová malému spravila komplet vyšetrenia a pľúcne zrušila že nemusíme tam chodiť - keby mal niečo s pľúcami tak by vyzeral úplne ináč ... tak som sa aj potešila

bestma
8. nov 2017

@angelika4 tak to mate stastie. super. dakujem za rychlu odpoved.

iva06
20. nov 2017

bestma, ahoj, prosim ta boli ste v ruzinove na plucnom? nas tam akurat odporucil lekar,ze sa mame objednat. tak by som sa rada spytala ako ste boli spokojni a koho ste navstivili-akeho doktora. dakujem. iva

bestma
20. nov 2017

ahoj. hej boli ale je to v podunajskych biskupiciach dr mojzis. akoze patri to pod ruzinov, ja som do ruzinova asi na 5 tel c. volala ale mi tvrdili ze v ruzinove nie je detske iba pre dospelych. myslim ze teraz uz ani nepatria pod ruzinov ale pod kramare lebo v den co sme tam boli to spominala sestricka ze maju sklz lebo ze dnes prechadzaju pod kramare v systeme, nic im tam nefungovalo poriadne, a cakali sme 3 hodiny s rocnym a 3 rocnym dietatom, a to sme mali termin. inak doki bol ok.

iva06
20. nov 2017

ano aj nas odporucili do podunajskych biskupic k dr.Kadlicovej.akurat citam jej recenzie od ludi a su super.. ak sa este mozem spytat urcil lekar hned aj diagnozu u vas? nas trapi dlhodobi kasel a neviem z coho to pramani nic ho neboli. dakujem 🙂

bestma
20. nov 2017

ani nie. my sme kaslali 6 tyzdnov, vytery, krv vsetko negativne, a rontgen nemal vypovednu hodnotu, zaver "neda sa nevylucit" ....tak nam dal antibiotika 10 dnove a tento tyzden mame ist k obvodnej na kontrolu.

iva06
20. nov 2017

no pekne nic moc. a antibiotika aspon zabrali? ☹

bestma
20. nov 2017

ano uz nekaslu, mali sme aj solmucol, antibiotika mali prvy krat tak som sa tomu nebranila. ale vravel ze mesiac nemame ist do kolektivu a ani do skolky. mame ist na kontolny rontgen tak uvidime.

iva06
20. nov 2017

dakujem velmi pekne a drzim vam palce nech ste skoro zdravi. 🙂

bestma
20. nov 2017

dakujeme...neni zac, podobne nech ste zdravi.🙂

barbor8
5. máj 2022

@angelika4 dobrý deň prajem, mozem sa spýtať kde ste riešili imunológa, ďakujem, potrebujem pre syna

tittixzy
7. mar 2023

@angelika4 prosim Vas, kde ste nasli imunuloga? Mne bola odporucana jedna pani ktora je imunologicka/alergologicka, no ze najprv treba mat vysetrenie z plucneho (poliklinika Ruzinov je detske), ORL a potom s vysledkami ku nej. Na plucnom sme dostali ATB a po kontrole povedala, ze vsetko je OK, ze netreba nikam dalej... to bolo pred rokom.. no akonahle nabehol september, odvtedy ho ma kazdy druhy tyzden doma. V novembri/decembri som ho mala az 2 tyzdne v skolke.. uz som z toho na prasky.. o mojej praci ani nehovorim..

petrapod
22. apr 2024

@iva06 dobrý večer. Je to už dávno ,ale máme tiež dlhodobý problém z kašľom ako ste dopadli ďakujem