Detské oddelenie v Myjave verzus v Skalici

daduska2009
20. máj 2015

ahojte vsetcia nenasla som takuto diskusiu tak pridavam kam je lepsie ist s dietatom do nemocnice a preco? boli sme na Myjave s tym ze malemu bolo strasne zle v sobotu rano sa zobudil bol smadny a strasne sa potil tak sa napil horko tazko lebo sa cely triasol ked sa najedol tak som ho zmerala s domacim testom na moc na cukor a ketony noo mal to v poslednych polickach aj jedno aj druhe tak sme isli na pohotovost nechali si nas tam do utorka s tym ze vsetko jev poriadku tak neviem co robit ci vyskusat este Skalicu alebo rovno do BA.....

jemena
20. máj 2015

Skalica je asi najhoršia nemocnica. Chod do BA!

daduska2009
autor
20. máj 2015

a myslis ze nas tam normalne prijmu?
ked sme od myjavy? na myjavu nikdy viac som si povedala ☹

daduska2009
autor
20. máj 2015

na tomto spal Kubko

jemena
20. máj 2015

@daduska2009 určite vas prijmu.

daduska2009
autor
20. máj 2015

@jemena a staci mi ked poviem ze som nebola spokojna s liecbou na myjave?

piacere
20. máj 2015

@daduska2009 Skalická nemocnica v žiadnom prípade. Ani by som neuvažovala. Jednoznačne smer BA.

daduska2009
autor
20. máj 2015

no a teraz zacal vracat a ma teplotu 39 priniesli sme si z nemocnice ☹ nejaku virozu

lusily
20. máj 2015

@daduska2009 určite smer Bratislava Kramáre, nad Skalicou ani nerozmýšľaj.

lusily
20. máj 2015

@daduska2009 my sme Myjavu ani Skalicu neriešili, išli sme rovno do BA a nebol absolútne žiadny problém s prijatím, synčekovi prajem skoré uzdravenie.

daduska2009
autor
20. máj 2015

@lusily
@piacere
@jemena dakujem vam pojdeme lebo ma teplotu vysoku a dakujem ze na nas myslite

radusska
13. nov 2015

Detské odd. v Skalici je super,ja určite odporúčam! Ležala som tam so synom keď mal 3 mesiace,spravili mu vyšetrenia, ktoré tu na Myjave robili tiež a záhadne nič nezistili, kdežto v Skalici mu zistili stridor a zväčšený týmus,takže hneď na druhý deň nás poslali do Bratislavy na pneumológiu... Kamarátky,ktoré majú tiež skúsenosť s detským odd. v Skalici tiež odporúčajú, moja sestra detto.... Ja hodnotím konkrétne odd., nie celú nemocnicu... Primár je tam skvelý,sám sa chodí pozerať hocikedy na pacientov, porozpráva sa s matkou ak niečomu nerozumie, sú tam mladí milí lekári, sestričky sú úžasné, chodili sa stále pýtať či niečo nepotrebujem... Myjava oproti Skalici 0bodov.

cacina11
17. jan 2016

prosim vas asi to sem nepatri ale chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s poplatkom 10eur na detskom oddeleni na myjave