Detské oddelenie. Žilina alebo Čadca? Poraďte !!!

akzuzs
24. nov 2009

Ahojte maminy!
Mohli by ste mi poradiť, či má niektorá skúsenosti s detským oddelením v Žiline, alebo v Čadci. Nám hrozí hospitalizácia kôli problémom s črevamy, lepšie povedané s kakaním, tak tam budeme musie pravdepodobne ísť, len ktorá je lepšia?
PORADTE!!!!!!

macka01
24. nov 2009

ja som bola so starším synom v čadci 2 krat.Keď mal mesiac a potom keď mal 4 roky.Katastrofa.Povyhadzovala by som ich všetké,šmejdy.Nechcem byť neslušná,ale mam zlosť ešte teraz,len si spomeniem.No ubehli 3 roky odvtedy,tak sa mohlo všeličo zmeniť,najlepšie by bolo,keby sa ti ozval niekto,kto tam bol v poslenom čase.Snaď tam už uroveň stupla ☹

akzuzs
autor
24. nov 2009

No neviem, či na to budem mať času, lebo zajtra budem volať MUDr. a tá nas ako si myslím hneď odošle na príjem. Ozaj keď ma syn 21 mesiacov tak ja tam s ním asi ostanem, že?

pacna
25. nov 2009

ja som bola tiez s mladsou a des a hruza presne ako macka,no a tiez sa vselico mohlo zmenit 😒 aj keby tak sa pytaj povedz ze neodides dokym ta neprijmu s nim 😅

drzim palce 😉

donara
25. nov 2009

bola som tam dohromady 4x, dva x s mladším a dva x so starším, ale des, je slabé slovo, ak máš možnosť ísť do Žiliny tak utekaj

womenne
25. nov 2009

ahojte ja som bola minuly rok smalym ked sme byvali ešte na slovensku a des,spala som na stoličke.Musela som si stražiit infuziu+ teplotu.Sestrička neprijemne najme jedna pani nemenovana doktorka ale ostatne su super najme tie mlade všetko ti vysvetlia.
Žilina no neviem bola som iba na novorodeneckom a bola som spokojna.

Musiš si proste otvorit usta aby vedeli že si na teba nesmu dovolit,aj zvyšit hlas.Mna mali za mladu enskusenu takže si začali dovolovat a skoro prišli na to že ja si to nenecham 🙄 🤐

lela1
25. nov 2009

Ahoj ,ja som ležala s malým pred rokom na detskom v Čadci ale hrôza a des,s dieťaťom Ťa zoberú len keď kojíš je to napísané na dverách ale videla som tam maminy s väčšími deťami tak asi záleží ako je plno,ten prístup O bodov,bola tam hrozná primárka ktrorej sa všetci báli ale ja som si vybavila nadštandratnú izbu,tak som bola s malým ale ináč maminy spali pri deťoch na stoličkách,keby som nemala tú izbu, utekám kade lahšie.Tie detičky čo tam boli sami plakali celý deň a každý ich tam mal na "háku",vživote by som tam decko nenechala samé,to je môj názor

akzuzs
autor
25. nov 2009

No keď vás čítam, tak áááááá. Našťastie mi dnes MUDr. povedala, že nech ešte skúsim jeden liek a ak sa to bude opakovať tak o dva týždne nás to neminie ale už teraz som si istá, že pôjdem do Žiliny, alebo možno pôjdem až do Ružomberka no do Čadce okrem pôrodnice radšej nikdy nie. Som vám moc vďačná!!!!

jonatanka
25. nov 2009

akzuzs ja so bola niekolkokrat v ziline na detskom, pristup je az na vinimky otrasne, detska lekarka na oddeleni nikdy nema cas, upratovacka pozna diagnozu skor ako ty, len preto ze nonstop klabosi zo sestrickami, malemu stratili 2dni stary snimok z RTG, tak hajde si to zopakovat, a to nehovorim o tom ako mi prisla doktorka nadat len za to, ze maly sa mi na tej pidi-midi izbietke pokakal a ja som ho prebalila a plienocku som sla vyhodit bez chodbu do miestnosti na to urcenej 😠 , nieco strasne, na prepustaciu spravu som cakala od rana od 8smej do 16,30 a to uz maly nemal narok na mliecko (mal 4mesiace) a ja som nemala mlieko, no hroza 😔 😕 🙄

dzio2
25. nov 2009

cadca katastrofa zilina neviem

teruliatenko
19. nov 2014

Momentalne tu lezim a v pohode ale somna nadatandard takze pohoda aj tu super varia aj sestricky teda ako ktora,ale starsia blondina je super bavi ju tato robota a je to aj vidno takze super robi svoju robotu.. a primar ako lusk takze takto aktualne.... nezavidim tym mamam co sedia na stolicke v izbe a spia mimo dietata no hruza des ani sa nevyspia..... len treba sa vela pytata a rozpravat....pa

sardinka32
1. jan 2016

Cista katastrofa...ako to tak citam, od 2009 sa nic nezmenilo. LENIVE A DRZE SESTRY, deti maju totalne na haku! Cely den su kade tade pozasivane, cest vynimkam...a klebetia, vsak o deti sa predsa maju starat ich matky. Tie co nemaju tolko stastia, aby si zaplatili nadstandard, tak presedia cele dni a pripadne aj noci na drevenych stolickach. Tie, co su ubytovane v izbach matiek z noci nic nemaju...kym dobehnu, dieta je kompletne prebrate a mozu ho nanovo uspavat. Ktovie ako dlho vlastne deti placu, kym sa sestra dovali k telefonu a zazvoni na matku? Male deticky uvazuju obvazom k postielkam ako zvierata. Doktor sa ukaze na 1 minutu doobeda a dokopy sa od neho nic o chorobe svojho dietata nedozviete - stanovenie diagnozy metodou pokus-omyl. Sestra sa ukaze 2-3 krat za den s dotykovym teplomerom, ktory aj tak ukazuje na hov... sorry, nanic. Predpotopne zariadenie z cias doby kamennej, cistota tiez nic moc. Boh nas ochranuj, aby sme tam uz NIKDY nemuseli ist znova.!