Detskí pediatri v Novom Meste nad Váhom. Ktorý je dobrý?

mirkaff
21. nov 2008

ahojte.co tak urobit si maly prieskum s vasou spokojnostou s detskymi pediatrami.ak mate nejake zle skusenosti,sup sem s nimi,nech vieme kde je a kde nieje dobry pediater.

martinano
8. jan 2009

ahoj ja chodim tiez k pediatricke do NMa som spokojna.

andreao
8. jan 2009

Ahojte.
Ja mám trojmesačnú dcérku a chodím s nou k Dr Munkovej. Musím povedať, že som veľmi milo prekvapená prístupom aj starostlivosťou. Ozaj na profesionálnej úrovni, poradí. Je ochotná aj prísť domov, prostredie ambulancie nové, veľmi pekné.
Môžem odporučiť...

martinano
8. jan 2009

ahoj andrea aj ja k nej chodim a som velmi spokojna, kedze s malym cestujeme aj nam vzdy vide v ustrety aj s ockovaniami aj kontrolamy, ja som velmi spokojna aj, ked teda zatial sme absolvovali len povinne kontroly nic ine zatial nebolo treba, musim si zaklopat.

andreao
8. jan 2009

my tiež zatial len poradne, ale myslim, že dobrý lekár sa pozná na prvý pohlad, ide už len o ten prístup.
Kamoška chodí k inej pediatričke, nebudem ju menovať, kedže nemám osobnú skúsenosť, a tá nieje veľmi spokojná, čo sa týky informáciíí a rád je to o ničom, my prvorodičky myslím potrebujeme niekedy poradiť, teda aspon ja určite.

sticker
8. jan 2009

Tak aj ja dávam "hlas" Munkovej 🙂 😉 Akurát ju mám teraz trochu "ďalej" 😀 A je tam aj milá sestrička 🙂 😉

lienka55
8. jan 2009

Ja chodim do Cachtic dr. Krc-Turbovej a tiez som maximalne spokojna.Sme u nej velmi casto vie poradit ,pomoct,mozem jej hocikedy volat aj do ambulancie aj na sukromny mobil.Sratka jeden ,,uzasny clovek,, 😅

miriamkac
8. jan 2009

dievcata....admin vam to tu zamkne, takze sa sttretneme v nasej teme doma.....z NMnV aj s touto temou su uz tri, takze neotvarajte dalsie, lebo nam mozu zamknut aj tu nasu.....

martinano
8. jan 2009

miriam a kde tuto temu najdem rada by som sa dozvedela viac a nemozem ju najst.dik

mirkaff
autor
8. jan 2009

martinano hladaj temu Nove Mesto nad Vahom a okolie,,tam sme uvelebene 🙂

sticker
8. jan 2009

Baby ja si skôr myslím, že Maťa myslela, že je niekde téma o našich pediatroch 🙂 . Veď ona už prispievala do témy Nové Mesto 😉

miriamkac
8. jan 2009

mozno hej, ale keby sa tu mali otvarat podobne temy...ako detsky pediatri....a pod. tak tu by bolo milion tem, ved sa mohla kludne v teme NMnV, alebo tiracky NMnV opytat a neverim, ze by nedostala odpovede aj tam. Mozno budem sprosta teraz ale potom by sme mohli otvarat temu aj kozni lekari, hrackarstva, kde kupit detske topanky....a pod. ...len sa cudujem, ze tema este nie je zamknuta.,....admini asi este sviatkuju. ja urcite ne to podnet davat nebudem, len sa mi to zda zbytocne, otvorit takuto temu. A inac pediatrov sme uz preberali aj my.....hehe ak sa nemylim.

janette4
8. jan 2009

k dr. Munkovej som chodila aj ja od narodenia.keby som bývala v NMNV,určite by som k nej chodila aj s malým.

martinano
8. jan 2009

presne to som myslela, tema o lekaroch tak ako rozoberate gynekologov, tak mozte aj pediatrov na temy nove mesto a okolie si pisete vselico.pediatri by mohla byt fakt tema zvlast, tak ako aj tema gyn, kliknite si na porod a uvidite,ze je tam napr. tema dr jankovsky zvlast.tak nerozumiem preco tato tema by sa mala zamknut.kludne by sa mohla premenovat pediatri v trencianskom kraji a buduce maminky si tu moze aj podla vasich nazorov vybrat pediatra.myslim, ze by to ocenili.to je len moj nazor.

miriamkac
8. jan 2009

martinano je to super az na to, ze teraz je to uz zabudnuta tema na tretej strane a je tam vseho vsudy 30 prispevkov za tri mesiace, co myslis, bude ich v tejto teme viac? ked ti kazda napise ku komu chodi, tak ti sem napise vseho vsudy 12 -15udi. A stale sa tu tocime presne tie iste, ktore s me v teme Nove Mesto a okolie. Kazda napise ze je s lekarom spokojna a je po diskusii.....mne sa to ako teme do diskusie nezda. A tak isto aj tema o Jankovskom....proste same chvaly, takze tiez nic do diskusie. ...ber to ako moj nazor ja som sa tu zatial nic nedozvedela....a myslim, ze viac je o lekaroch popisaneho u nas v teme 😝

martinano
8. jan 2009

ano preto som napisala svoj nazor, ze by sa mohla premenovat aby sa tam napisal trenciansky kraj a zapojili sa aj ine a buduce maminky by si aj podla nazorov vasich vybrali pediatra.tema pediater by premlcana nemala byt, pretoze su to pre nas a nase deti velmi dolezity ludia.

miriamkac
8. jan 2009

martinano toto je jedno z pravidiel tohto fora: #
Ak vytváraš tému daj si trošku námahy s jej názvom aby vystihoval o čom daná téma je. Nehanbi sa využiť viac ako dve slová pre názov témy. Názvy typu "Pomôžte mi!","Ako ďalej?" a podobne nikomu nič nevravia.

A sa mi zda, ze nazov temy sa neda len tak zmenit, musis to "vydiskutovat" s adminom. Nie je to az take jednoduche ako sa zda.
😉 ....nech sa paci...mozes skusat 😝 😉

mirkaff
autor
8. jan 2009

mas pravdu Martinka.......ved ked ta tema niekomu vadi tak nech tam neprispieva....a basta.moj nazor

miriamkac
8. jan 2009

mirkaff 😅

miriamkac
8. jan 2009

inac uz piseme od temy....vdaka mne 😝 ...tak sa opytam k teme...
mirkaff poznas aj zleho pediatra? lebo si myslim, ze ak ano, tak urcite uz je "bez klientov" akurat sa hodnotia osobne sympatie a pripadne "chyby" ktore zaznamenas ako rodic.....to este z nikoho nerobi zleho pediatra, ide len o konkretne skusenosti. Nebudem menovat, ale ja som napriklad mala negativnu skusenost, tuto s jednou vychvalovanou doktorkou, ale to z nej este nerobi zleho pediatra. Tot, vsio odo mna k tejto teme tu. A potom, ze vyberaj...

martinano
8. jan 2009

miriamkac ak si myslis,ze tato tema sem nepatri daj navr na uzavretie.a tuto temu som nezaala JA a len som si povedala svoj nazor, ze si myslim, ze je to dobra tema.snazila som sa to vysvetlit.

andreao
8. jan 2009

Myslím, že kto chce, do témy prispeje, kto nechce nech neprispieva a nerieši tu za druhých, či je tenma dobrá alebo nie. Moj názor.
Myslím, že v budúcnosti sa budú rozoberať aj detské horoby, prispievam do podobnej temy na českom fore a tam sa podobna celkom chytila.

mirkaff
autor
9. jan 2009

Miriamkac poznam osobne......a stale ma pacientov..zaujimave,ze a aj ked ma fakt nieco cez 60tku hocikto ju "z tronu nezosadi" drzi sa tam ako kliest.........ale mne je to jedno..moje deti k nej nechodia..i ked s Martinkou som tam chodila 7rokov.......vidis my v dedine tiez mame detsku a radsej pojdem busom alebo si muz vezme pol dna dovolenky..ale k tejto,no vselico sa o nej vyprava,ja chodim k Sickovej,mam urcite vyhrady,myslim skor to zastarale prostredie...inak pristup az na to ze mi nechce maleho zaockovat proti pneumokokom....v pohode

sticker
9. jan 2009

Ahojte. Tak chcete, aby sa požiadalo o zmenu témy? Aby to nebolo len na to NMnV ale aj TN?
Pretože niekedy nie je od veci vedieť, aké postupy majú aj iní MUDr. A keď je v názve NMnV by to mohlo odradiť prípadných ďalších prispievateľov....
Radšej sa opýtam, aby sme sa náhodou "nehandrkovali" ďalej a zbytočne 😅 🙂

martao
10. feb 2009

my chodíme do ČACHTÍC a to mám 3 deti a som z Hrádku. Volá sa Mudr.Krč-Turbová. Je super. Nepredpisuje zbytočne antibiotiká. Vie vždy poradiť. Nám pomohla vždy aj keď som prišla s úplnou prkotinou. Najviac som si to uvedomovala, keď mal syn hnačky a bolo mu treba podať infúzky. Ešte k tomu mladší syn mal 1/2 roka. Nevedela som ako zvládneme nemocnicu. Doktorka podala infúziu priamo v ambulancii. Druhú dokonca v sobotu.
Ešte pre mirkaff. Malého daj zaočkovať proti pneumokokom. Je to dobrá hnusoba. Riskovať zdravie dieťaťa mestojí za to. Každá doktorka je dobrá, pokiaľ sa nevyskytne nejaký problém, potom sa prejaví, kto je dobrý lekár. Sestra/Natsa /k Šickovej chodí tiež, zatiaľ je spokojná. Dokedy.....

26082001
13. okt 2014

@andreao ja tak isto je zlatá,ochotná,poradí...a hlavne nepredpisuje antibiotika ako vitaminy