Detský fyzioterapeut v Košiciach

lucy218
20. máj 2018

Ahojte, hladam ozaj, ze dobreho detskeho fyzioterapeuta/ku. Viete mi niekoho odporucit? Dakujem.

jaibaja
20. máj 2018

@lucy218 Ahoj.V KE v Šaci je neskutočne dobrý pán prednosta MUDr Želinský. Neviem, aké najmladšie deti prijíma, ale nám pomohol so synčekom, keď mal cca 7rokov.

lucy218
autor
21. máj 2018

Dakujem zienky 🙂

lucy218
autor
21. máj 2018

Este otazocka na obe 🙂 ako prebieha vysetrenie a samotne cvicenie, ako dlho sa cvici. Ci cvicia onis babom alebo ja. Ci ukaze aj ako stimulovat babo aby zacalo robit to co ma. Pytam sa preto, lebo tam kam chodime tvrdia, ze cvicit netreba ale neurolog je ineho nazoru a chcem pocut nazor aj niekoho dalsieho. Co chodime na rehabky tak vysetrenie trva asi minutu a ked sme dosli cvicit tak som cvicila s babom tokko kolko doma. A to bolo vsetko. A hladam niekoho kto sa povenuje dlhsie babatku a ujaze vsetko potrebne. Dakuje.

deniska14
21. máj 2018

No tam kde sme chodili mi, urcite si zavolajte ci netreba vymenny a podobne...1x do tyzdna ma tam fyzioterapeutka aj doktorku, ktora zhodnoti stav a bud predpise cvicenia tam tie trvaju dlsie podla zavaznosti(maju tam aj taku mini ako keby telocvicnu) a stavu dietaka alebo len ukaze fyziotrerapeutka cviky ako doma cvicit s dietatkom....nam len ukazali a cvicili sme doma boli sme tam asi 3x do 5m malej a potom uz nebolo potrebne chodit lebo sa to upravilo....

lucy218
autor
21. máj 2018

Dakujem 🙂

jaibaja
21. máj 2018

@lucy218 My sme nechodili cvičiť.Čo viem,je.potrebné.cvičiť aj dom,inak to nemá efekt.

lucy218
autor
21. máj 2018

@jaibaja my sme cvicili doma a aj na rehabke vojtovku ale ked som sa spytala na to ako ho motivovat tak mi povedali ze nijako. Ked som spomenula, ze co sa mi nezda tak to odignorovali. Ked sme zacali cvicit vserko krasne dobehol za mesiac a ako sme prestali tak stagnuje. Nervozny je z toho, ze sa chce postavit, snazi sa ale nevladze. Nejde mu to a potom mi place a nervaci sa cely cas kym ho aspon na chvilu nepostavim.

livia132
17. aug 2022

@lucy218 je to uz stara tema ale teraz som iba natrafila na nu.mozem sa opytat kde ste chodili na to minutove kontroly stavu u babatka?