• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský gastroenterológ v Bratislave a okolí. Poraďte

16. septembra 2009 
Nazdar maminy.
Neviete mi prosím vas poradit nejakeho suficientného detskeho gastroenterologa, nu ktorého budem cakat na termin celu vecnost? Nasa bambulka ma stale hnacky a uz naozaj neviem co robit. Sme na bezlaktozovej strave, ale evidentne to nebude problem. Vdaka
12. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
my sme boli pred casom u Mudr. Bizikovej v Podunajskych Biskupiciach a na termin sme cakali tusim necele dva tyzdne, ak chces, poslem ti kontakt do IP :wink:
12. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bilushka, dakujem, dnes som sa tam objednala a dali mi najblizsi mozny termin a to 10. septembra. Bola si s nou spokojna?
12. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az 10. 9.?
Ja som tolko urcite necakala, ale mozno je to aj objednavane podla toho, s cim tam ides...
Dufam, ze budes spokojna, mne sa zdala byt dobra odbornicka, pomohla nam, velmi milo sa aj so sestrickou spravali k malemu, takze napriklad aj pri odbere krvi skoro neplakal.
Inak sme tam boli dva krat, tak ti neviem o nej vela napisat...
13. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuz aj tak inu moznost nemam. Hned ideme na USG tak som zvedava. Inac dakujem ti pekne.
13. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada som ti pomohla, snad budes spokojna a hlavne nech je mala skoro v poriadku :wink:
13. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr. Krajčírová je super!!!
16. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska-ako ste dopadli?
evacka-mudr krajcirova tam uz nerobi :frowning2: aj my sme k nej chodili, teraz robi pediatrickuv sukromnom centre..... 9.11. ideme k dr szekyovej, uvidime, aka bude.....
16. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime k szekyovej,a som velmi nespokojna snu :angry: :angry: :angry:
16. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok