Detský gastroenterológ v Bratislave a okolí. Poraďte

siska78
12. aug 2009

Nazdar maminy.
Neviete mi prosím vas poradit nejakeho suficientného detskeho gastroenterologa, nu ktorého budem cakat na termin celu vecnost? Nasa bambulka ma stale hnacky a uz naozaj neviem co robit. Sme na bezlaktozovej strave, ale evidentne to nebude problem. Vdaka

bilushka
12. aug 2009

Ahoj,
my sme boli pred casom u Mudr. Bizikovej v Podunajskych Biskupiciach a na termin sme cakali tusim necele dva tyzdne, ak chces, poslem ti kontakt do IP 😉

siska78
autor
12. aug 2009

Bilushka, dakujem, dnes som sa tam objednala a dali mi najblizsi mozny termin a to 10. septembra. Bola si s nou spokojna?

bilushka
13. aug 2009

Az 10. 9.?
Ja som tolko urcite necakala, ale mozno je to aj objednavane podla toho, s cim tam ides...
Dufam, ze budes spokojna, mne sa zdala byt dobra odbornicka, pomohla nam, velmi milo sa aj so sestrickou spravali k malemu, takze napriklad aj pri odbere krvi skoro neplakal.
Inak sme tam boli dva krat, tak ti neviem o nej vela napisat...

siska78
autor
13. aug 2009

Nuz aj tak inu moznost nemam. Hned ideme na USG tak som zvedava. Inac dakujem ti pekne.

bilushka
13. aug 2009

Rada som ti pomohla, snad budes spokojna a hlavne nech je mala skoro v poriadku 😉

e.vacka
16. sep 2009

Mudr. Krajčírová je super!!!

jahodka11
16. sep 2009

siska-ako ste dopadli?
evacka-mudr krajcirova tam uz nerobi ☹ aj my sme k nej chodili, teraz robi pediatrickuv sukromnom centre..... 9.11. ideme k dr szekyovej, uvidime, aka bude.....

katka13122
16. sep 2009

my chodime k szekyovej,a som velmi nespokojna snu 😠 😠 😠