Detský lekár - Stupava, Bratislava. Poraďte!

gagarinka
3. dec 2007

Kedze o necely mesiac budem rodit a vraj do porodnice uz treba ist minimalne s predbezne vybranym pediatrom, prosim vas o vase tipy a skusenosti s detskymi lekarmi v Stupave, ale v pohode aj v Bratislave. Samozrejme najlepsie v blizkych mestskych castiach. Ja som skusala volat na Kramare, kde som mala dobre referencie na dve detske lekarky, ale obidve maju uplne plny stav ☹ Dakujem vopred 🙂

pietra
3. dec 2007

gagarinka, to je pravda, ze uz pred porodom by si mala mat vybraneho pediatra, lebo po prepusteni z porodnice ma k tebe prist na prvu prehliadku babatka. Podobne temy na pediatrov v BA tu uz na konikovi su, tak ich skus pohladat a precitat.
Ja chodim do centra mesta do Medifery a som spokojna.

gagarinka
autor
3. dec 2007

Prave preto hladam tip na nejakeho dobreho lekara/lekarku tu v okoli, lebo pochybujem, ze by sa na prvu prehliadku k nam trepal nejaky doktor z Race 😖

pietra
3. dec 2007

no my sme tiez museli ist na prvu prehliadku tam,ale dali nam to v case, ked tam ziadne ine dieta nebolo. Nasa dokina ako som pochopila nechodi na tieto prve prehliadky domov, ale novorodencov objednava napr. na cas obednych prestavok, cize naozaj nikoho nestretne. Kamoska mi vravela, ze ona by k takej dokine nesla, ale ja som zatial nasla na nej len tuto jednu chybicku. Asi byvas v Stupave, ked tam hladas lekara a ja trochu pochybujem, ze by lekar z BA isiel do Stupavy na prvu prehliadku.

gagarinka
autor
3. dec 2007

ved ja si tiez myslim 😒 ale ak by som vedela o niekom, ze je dobry lekar(ka), nepredpisuje hned antibiotika a vobec su s nim (nou) mamicky spokojne, tak by som to mozno aj riskla a na tu prvu navstevu do BA aj zasla.

pietra
3. dec 2007

ja ako som uz pisala, som spokojna v Medifere. Kamoska chodi na Dolne Hony a tiez su tu dokinu pochvaluje. Ale to mas dost od ruky. Dalsia znama uz s druhym babom chodi niekam do Race a tiez si nevie vynachvalit.

ivana7
7. dec 2007

Ahoj Gagarinka.

Ja som tiež z kapustova - Stupavy a máme krásnu malú dcérenku. Obdobný problém ako máš ty sme riešili aj my a vzhľadom na referencie , ale aj vlastnú skúsenosť stupavskej deckej doktorke(druhú-dr.Mócikovú sme neskúšali) sme sa radšej rozhodli chodiť do BA. Chodíme do Prosanusu a sme nadmieru spokojní. K stupavským doktorkám dobrovolne určite nie !!! 🙂-aspoň zatiaľ.Absolvovali sme u dr.Oravcovej prvú prehliadku a museli sme ísť my tam(nechodí domov!!!!)tak sme tam už viacej ani nešli.Nielen že sme si tak trochu neporozumeli(to by bolo na dlhšie)ale sa mi v prvom rade nepačil fakt, že som s novorodencom musela čakať ja tam medzi chorými deťúrencami(aspoň, že nás šupla doizolačky).A v Prosanuse , keď som sa pýtala dr. by prišla aj do Stupavy,ale museli by ste pre ňu autom.

ivana7
7. dec 2007

deckej-pardon ☹ detskej 😀

vlasa
7. dec 2007

my sme az z vysokej a radsej dochadzame do devinskej,su tam fajn dokiny.my chodime dr.valdnerovej,je super.objednava sa tam,tak nikdy necakame s chorymi detmi,poradne ma inokedy a ordinuje az do siestej.

ekobio
2. jún 2020

V Stupave je skvelá detská doktorka od januára 2020, pracuje s homeopatiou, tradičnou čínskou medicínou, biosoľami... Berie do obvodu deti mamičiek so vzťahom k prírodnej medicíne a eko životu. Nevadí , že nie ste zo Stupavy a okolia. Jej pacienti bývajú aj v Senci, Trnave, Dunajskej Strede......Má VIP poplatok, okrem iného zabezpečí aj presný termín objednania na vyšetrenie a telefonické konzultácie pri chorobe, treba jej napísať, či má ešte voľné miesta. Múdra sova