Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

janulkas81
20. jan 2008

ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
😅

susanh
20. jan 2008

My chodíme k Dr. Jakubičkovej, má súkromnú ambulanciu oproti nemocke. Som s ňou veľmi spokojná.

catrin1
20. jan 2008

ahojte..ja mozem odporucit dr.Galussovu na klokocine 😉

nellyf
21. jan 2008

Ahojte, my chodíme na Klokočine k lekárke Seleckej Marte a je SUPER!!!!!!!! 🙂

vilocka
15. feb 2009

Ahojte babulky, potrebujem vybrat detsku lekarku z nitry. Chcela by som, aby to bol niekto, kto lieci aj homeopatikami a prirodne a nepredpisuje hned antibiotika. Bola by som velmi vdacna, keby ste mi taku lekarku odporucili, ak poznate. V prispevkoch vyssie su len mena a to mi nic nehovori. Rada by som aj vedela, preco je ta lekarka super. Moooooc dakujem 😉

tinka10
15. feb 2009

Ahoj vilocka mi mame super doktorku Čaplovu na chrenovej v poliklinke a lieči homeopatikami najprv a ked nezaberu až potom antibiotika. 😉

vilocka
16. feb 2009

tinka moc ti dakujem 😵 . To meno mi je zname, neviem ci neordinovala este ked sme my boli male 🙂 .Ale mozno je to ina. Pojdem sa tam pozriet.

janocka
1. jún 2009

patamata • Dnes o 11:16
Ahojte maminy. Neviete mi niekto poradiť dobrú pediatričku v Nitre? Najlepšie nie na chrenovej v poliklinike. K jednej už síce chodíme, ale jej prístup sa mi nepáči a chcela by som ju zmeniť. Ďakujeeeem

luciarisko • Dnes o 13:18
Ahoj, my mame pani doktorku Vargovu, ja som ju mala od malicka a preto som aj maleho dala k nej, my sme s nou velmi spokojny aj sesternica minuly tyzden porodila a dala maleho k nej. vzdy poradi, je ochotna a nema problem zdvihnut telefon aj mimo ordinacných hodin, ked je treba. ordináciu ma na zobori, oproti starej detskej nemocnice. ak by si mala zaujem dam aj kontakt.

dupinka
1. jún 2009

My mame MUDr. Jakubickovu na Spitalskej, super pristup... 😉

matulka82
19. júl 2010

Ahojte,prosím Vás,viete mi niekto poradiť schopného ,spoľahlivého pediatra?Chceme zmenu-hľadáme ústretovosť,ochotu...Doteraz sme boli len do počtu,sklamali sme sa v starostlivosti istej pani doktorky...Viete niekoho poradiť?ĎAKUJEM.

reivka
8. okt 2010

@janocka prosím ťa, tá doktorka Vargová je ešte stále tam na Zobori niekde?

janocka
8. okt 2010

@reivka ja som iba prekopirovala prispevky z inej temy - autorkou prispevku bola @luciarisko 😉

reivka
8. okt 2010

@janocka dobre, dik tak sa skúsim spýtať jej 😉

alexis13
8. dec 2010

kočky viete mi poradit dobreho pediatra v NR??? počula som celkom dobre recenzie na Čaplovu a Kuzmovu...viete o nejakej lepsej alebo ake mate skusenosti s menovanými?? dakujem velmi pekne

blondi2
15. dec 2010

@alexis13 ahoj, aj ja teraz riesim vyber detskej lekarky. na tu Čaplovu som tiez pocula same dobre recenzie, dokonca este moj manzel, ked bol maly k nej chodil. tiez uvazujem nad nou. este som pocula, ze Galussova je tiez dobra, lenze ta je na Klokocine a to by sme mali daleko.

sylvia30
15. dec 2010

My tiež chodíme k Čaplovej, je dobrá, ale pre nedávnom mi hovorila známa, ktorej som ju doporučovala, že jej povedala, že už neberie ☹(

irkalla78
7. jan 2011

Ahojte, tiez by som potrebovala poradit dobreho pediatra v Nitre, idealne niekde v centre mesta. niekoho s dobrym a modernym pristupom k detom (nie dochodcu)?
dik!

16andrea20
11. jan 2011

@irkalla78 Ahojte, ja som chodila tiez najprv takej starsej, uz som bola zufala a chcela som sa prehlasit niekomu inemu a potom som sa dozvedela, ze uz odisla do dochodku. Momentalne mame super doktorku Krauskovu (Nitra Klokocina). Je mlada, velmi prijemna, chodi na vsetky mozne skolenia, vie super poradit a podstatne je, ze hned nepredpisuje pri kazdej hluposti antibiotika, v ambulancii ma aj CRP. Absolutne iny pristup ako stara skola lekarov. Zlata je aj sestricka, skutocne odporucam.
Ada

kathrin6
19. máj 2011

Ahojte. Ja by som potrebovala poradit dobreho pediatra v nitre. Mame dvojtyzdnove babatko a zatial sme boli u MUDr. Krauskovej,ale jej pristup hlavne k rodicom sa mi absolutne nepaci. Chcela by som ju zmenit len neviem aby som nespravila chybu a nebolo to este horsie ku komu ist?
Velmi pekne dakujem za radu.

kalifa28
20. máj 2011

@kathrin6 my chodíme k Mudr. Katke Gallusovej, bola to celý život moja dr. , teraz je dr. mojej dcery a nepočula som na nu žiadne stažnosti, naopak iba chvály 🙂) skus sa na nu informovat aj u iných mamičiek, je to jedna milá, jemná, ustretová a ochotná pani a veeelká odborníčka. Nerobí zbytočne halo, ale zaroven nezlahčuje 🙂

zuzhim
26. máj 2011

ahojte viete mi niekto poradit detskeho lekara s modernejsim pristupom a pohladom na ockovanie? lekara, ktory respektuje rozhodnutie rodicov a nema potrebu sa vyhrazat a posielat ho hned k inemu dr. ak nesuhlasi so vsetkym, co navrhuje.

anelisa
2. jún 2011

@zuzhim aj ja hladam niekoho takeho ako Ty.....zatial neuspesne 😒
Ak niekto mate tip, napiste prosim 🙂

slavkav
19. jún 2011

@anelisa
@zuzhim nasli ste niekoho?

wikinka011
21. jún 2011

Ahojte maminy...Potrebovala by som nejake info ohladom detskeho lekara tu v Nitre.Citam tu vselico,no kedze sme sa sem prestahovali nic mi tie mena nehovoria... 😒 Pocula som ze Mudr.Juraj Jakubicka je celkom dobry odbornik..Mate s nim niektora skusenosti? Budem vdacna za kazdu infosku...Dakujem 🙂

anelisa
23. jún 2011

@slavkav ahoj, zatial nemam nikoho ☹

slavkav
23. jún 2011

ja by som este poprosila nejakeho dobreho gyndosa/zubara - dakujem 😉

slavkav
23. jún 2011

dala som to do zlej temy 😉

anelisa
15. aug 2011

Stale nie sme rozhodnuti pre pediatra a uz je najvyssi cas........neviete niekto odporucit?
Nema niekto skusenost s doktorkou Hricovou na Chrenovej?

alexandrag1
15. aug 2011

Tiež odporucam Dr.Gallusovu 😉

dendusa
3. okt 2011

@anelisa Ahoj, nasli ste nejaku doktorku, ktoru ste hladali? My by sme tiez chceli niekoho liberalnejsieho, co sa tyka ockovania a som do NR pristahovana, tak ani nevim kde zacat...

dendusa
3. okt 2011

@16andrea20 neviete nahodou aky ma pani Krauskova nazor na ockovanie? Stale ste s nou spokojni?