Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

janulkas81
20. jan 2008

ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
😅

carmenita
20. mar 2014

@mariposita Dakujem velmi pekne🙂skoda,ze je az na Chrenovej,mozno by som inak skusila aj ju🙂)

paulapaula
6. máj 2014

@mariposita ako to u nej funguje v cakarni? ma casenky alebo cisla? a neviete ci berienovych pacientov? dakujem

mariposita
7. máj 2014

Myslim, ze novych pacientov zoberie, ale pre istotu zavolaj alebo tam chod osobne a popytaj sa. Casenky nema, ale nikdy som tam dlho necakala, ide to tam celkom rychlo.

verra66
11. máj 2014

ahojte, začala som si to tu čítať a vidím, že sa vám viacerým pozdáva doktorka Prokipčáková. ja k nej chodím od svojich cca 4 rokov a som veľmi spokojná. preto aj teraz, keď už asi budem musieť od nej odísť ☹ hľadám obvodného pre dospelých, ktorý by jej bol podobný.
antibiotiká mi predpisovala ozaj vo výnimočných prípadoch ako angína a pod. podľa mňa aj preto mám celkom dobrú imunitu a chorá som len občas, aj to väčšinou s 1-2 dňovými teplotami kedy mi nie je nič iné. naposledy som u nej bola koncom apríla, že som mala horúčku cez víkend, spýtala sa na všetko možné, ale spolu sme zhodnotili, že to bola asi len viróza a vypísala ma ešte na 2 dni ležať.
na druhej strane keď som sa pýtala od nej na gastro, tak nemala problém ma tam poslať, len sa spýtala, či som si istá, že to chcem podstúpiť 😀 tak isto keď ma pichalo pri srdci poslala ma ku kardiologičke a že ak to nebude so srdcom, tak skúsime neurológa. čiže nemá problém výsť pacientovi v ústrety, ale naozaj nepredpisuje zbytočne antibiotiká(ako lekár môjho otca, ktorý mu na nádchu pchá atb!)
ale za posledné roky pozorujem, že sestrička sa jej nejako horší, asi vekom. má také podivné nálady. ale nejako to nevýhoda nie je. dôležitá tam je lekárka.
takže keď budem mať vlastné deti, snáď ma s nimi vezme 🙂 a snáď si ma bude pamätať.

helena86
13. máj 2014

Dobry den,
Pripajam sa k teme tiez ma onedlho caka porod a tak sa rozhodujem pre pediatra,viete mi niekto poradit ohladom doktorky lydie jancikovej?alebo niekoho s kym ste spokojny najlepsie vsak aby mal ordinaciu na spitalskej oproti nemocnice,dobre recenzie som citala aj na doktora juraja jakubicku ale tam sa vraj dlho caka, ak mate nejake skusenosti velmi mi pomozete dakujem

nikafox
21. máj 2014

no ja som nás práve dala k dr Čaplovej 🙂 milá ústretová 🙂 tak uvidíme 🙂

kavejoro
22. aug 2014

@andmik006 mohla by som sa prosím opýtať, či je potrebné si ju dopredu pred pôrodom zaistiť a či stačí telefonicky? Ďakujem 🙂

andmik006
29. okt 2014

@kavejoro Prepáč, akosi som tu dosť dlho nebola. no neviem, ja som sa nijako vopred nepýtala, lebo až keď sa v pôrodnici pýtali na detského lekára, tak som volala kamoške, že kam chodí a či je spokojná a ona mi ju odporučila. Ale ak jej zavoláš a opýtaš sa, tak za to nič nedáš- predsa len, ak by mala náhodou plný stav.. Ak chceš tu je tel.č. 037 6504444. Ale sestričku ozaj nemá práve najpríjemnejšiu (ako písala vera66), ale doktorka je podľa mňa super. Neviem, či ti moje info ešte pomôžu, možno si už medzitým aj porodila 🙂

moni2710
1. dec 2014

Nejaka detska dobra pediatricka??hlavne mlada mila a dobra vie niekto o takej??

adkanitra
3. dec 2014

Ahojte mamiky chcem sa vas spytat v januar mame termin porodu a hladam vybornu a ludsku doktorku prosim viete mi poradit z vasej skusenosti ? Najlepsie niekde v centre a okoli Dakujem.

tichanska1
3. dec 2014

@moni2710
@adkanitra

Ja odporúčam Bergerovú, chodíme k nej. Je to mladá doktorka, zlatá a má super sestričku.

blazka24
10. dec 2014

Ahojte prosím vás aké máte ohlasy na MUDr. Bergerovú na chrenovej??? ďakujem

ivika51
28. apr 2015

Prosba o radu....
Pre nášho syna hľadám v Trnave alebo aj v Bratislave detského lekára, s ktorým sa "dá dohodnúť" ohľadom ne/očkovania. Poradíte mi, prosím???

dagi12
21. aug 2015

S pani dr. Bergerovou som max spokojna. Sestricka je mila, ustretova. Zatiaľ sme nemali problem s nicim.

mimaseliskou
21. okt 2015

baby co tu odporucate lekarov v nr aky maju pristup k ockovaniu? dakujem

saludu
26. nov 2015

@dendusa
Ahoj, reagujem na tvoj príspevok po rokoch, vidím, že si hľadala lekára s iným prístupom k očkovaniu, našli ste niekoho, aké máte prosím skúsenosti? Tiež pracujeme na podobnom. Ďakujem

dendusa
26. nov 2015

@saludu ahoj, mame prokipcakovu na klokocina. Je paradna. Ustretova, ,chapava, otvorena aj inym pohladom na vec. Plne akceptuje nase rozhodnutia. Odporucam.

saludu
26. nov 2015

@dendusa
super, si moc zlatá, ďakujem Ti pekne za rýchlu odpoveď, moc si mi pomohla. Skúsim jej cinknúť, snáď ešte bude brať novorodencov. Diky moc ešte raz 🙂

saludu
26. nov 2015

@dendusa
Vy ste nedávali očkovať vôbec? Nerobila Vám problémy? Prípadne, ak by už nebrala na dec. nových pacientov, nevieš prosím prípadne ešte o niekom, kto by mal k tomu taký pohodovejší prístup, ale zároveň aj dobrú starostlivosť v rámci bežnej návštevy? Diky moc 😉

dendusa
1. dec 2015

@saludu My sme nedavali vobec. Problemy nerobila. Ako...je presvedcena ze to musi nahlasit, ale robi to skor ako nepohodlnu povinnost, nez by sa v tom vyzivala. A mam dve deti a hlasene bolo len jedno....ze naco hlasit aj druhe.... 🙂 myslim ze este prima pacientov. A je uplne v pohode. Neviem ci este stretla tazsi kaliber na starostlivost nez nas :D

saludu
3. dec 2015

@dendusa
No super, si zlatá, dík za odpoveď. Ja som jej volala už minulý piatok, zobrala nás bez problémov, tak som spokojná. A teraz o to viac, keď píšeš, že ani nerobí problémy, že to berie tak normálne. Veď je už úplne iná osveta, čo sa týka očkovania, či neočkovania. A na margo toho, keď ste teda nedávali ani jedno deculo očkovať, zrejme sú aj všeobecne zdravšie..

dendusa
4. dec 2015

@saludu tak chodime vlastne len na poradne, cize starsia bola pred dvoma rokmi naposledy. Raz sme prisli aj preto ze maly spadol na hlavu tak ze cely opuchol a az sa cudovala dr ze nas vidi 🙂)) naposledy boli decka chore v januari. Za dva dni vylezali bez liekov. Ziadne alergie, ekzemy, sople minimalne. Vyzera to, ze maju silne imunity.

petronela1985
4. dec 2015

@saludu Ja som tiež prešla k MUDr. Prokipčákovej, keď mala dcérka 3 mesiace. Je skvelá. Predchádzajúca pediatrička vypísala dcérku bez akýchkoľvek vyšetrení kvôli zelenej stolici do nemocnice, tak som zavolala tejto doktorke, popísala situáciu a povedala, že môžeme prísť hneď na druhý deň. Dôkladne dcérku vyšetrila, poslala stery na rozbor. Keď prišli výsledky povedala, že to nie je ani na antibiotiká, nie to ešte na nemocnicu. Páči sa mi jej prístup, vždy si k nám sadne a veľa sa pýta, veľa radí. A môžem jej zavolať, vždy mi ochotne poradí aj so sestričkou.

saludu
5. dec 2015

@dendusa
@petronela1985
Vrelá vďaka babenky, tak som spokojná, že sme sa dobre rozhodli, aj vďaka vašim radám a skúsenostiam 😀

evina231
8. dec 2015

Ahojte,neviem sa rozhodnúť pre detskú lekárku na Špitálskej,buď mudr.Jakubičková alebo mudr.Mlynčeková. ďakujem za každú radu 😊

evina231
9. dec 2015

Ahojte,neviem sa rozhodnúť pre detskú lekárku na Špitálskej,buď mudr.Jakubičková alebo mudr.Mlynčeková. ďakujem za každú radu 😊

dominika590
23. jan 2016

Ahojte akutne potrebujem s mojim synom 2 roky 4 mesiace prestupit k inej dr. Nasa na uz 4x nahnevala svojim zlahcovanim, predpisovanim Summamedu stale (ine asi nepozna) mohla by som byt aj konkrernejsia a popisat tu celu stranu.. z toho co pisete mi vychadza dobre dr. Prokipcakova. Robi aj prestupy??? Chcela som dr.Jakubickovu ale ta berie len novorodencov.. dakujem

saludu
27. jan 2016

@dominika590
ahoj, to neviem, my sme tiež nastupovali s novorodencom. Veď jej skús zavolať, zato nič nedáš. Alebo 1.2.ideme na poradňu, môžem sa ti spýtať.

dominika590
28. jan 2016

@saludu volala som hned v pondelok zobrali nas 🙂 dufam ze budeme spokojni a konecne bude maleho niekto svedomite liecit

saludu
31. jan 2016

@dominika590
super, tak držím palce, nech ste spokojní 🙂