Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

janulkas81
20. jan 2008

ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
😅

jankabanka
17. mar 2013

ďakujem za odpoveď 🙂

brnka
17. mar 2013

@jankaberger dobry den, mna by skor zaujimal Vas nazor na tie neziaduce ucinky a choroby deti z ockovania..... (nechcem rypat, naozaj ma to zaujima) - inak, moje deti maju vsetky povinne absolvovane...... (mozete aj do IP)

zoe2
17. apr 2013

@kkl82
@kkl82 neodporucam kuzmovu prave hladam inu lekarku, kuzmova je jedna chladna lekarka ktora od stola predpisuje antibiotika....

kkl82
17. apr 2013

@zoe2 my k nej chodime a je pravda, ze ona je taka zvlastna. velmi zalezi na rodicovi, co si od nej necha a co uz nie. napr. mna uz respektuje a ani sa neodvazi ponukat mi niektore druhy liekov, lebo velmi dobre vie, ze som z tych "prirodnych" matiek 😉. maly este chory nebol, okrem chripky, no tu sme vyhoruckovali cez vikend a potom uz bolo dobre. ked mal maly 2 mesiace a zrastenu fontanelku, hned nas poslala na neurologiu, no zaroven nam hned aj vysvetlila, ze sa nic nedeje, lebo hlavka rastie a to pozorovanie je nutne len "pre istotu". ze radsej nic nezanedbat. mne prijde, ze ma celkom zodpovedny pristup (az na to ockovanie, kde ma, ako vacsina pediatrov, uplne nekriticky nazor). no realne na liecbu nejakej choroby sme ju este nepotrebovali a pevne verim, ze ani nebudeme. chodime len do poradni a okrem nezhod ohladom ockovania sme s nou nemali problem.

miskaaaa
29. apr 2013

MUDr. Belicova je zlata

andmik006
2. máj 2013

Ja tiež môžem odporučiť dr. Prokipčákovú. Máme už tretie dieťa, keď mala najstaršia dva roky odsťahovali sme sa cca 20 km od Nitry- zdravotné stredisko mám rovno pod oknami, ale lekárku som nemenila, dokonca k nej chodím aj s ďalšími dvoma dcérami. Aj keď je to troška od ruky, myslím že to stojí za to. naozaj posiela na špeci vyšetrenia-pri troch deťoch sme toho už pochodili, robí CRP a nepredpisuje pri každom kašli antibiotiká, je milá a ústretová, nielen k rodičom ale hlavne k deťom.
Moja sestra dala malú k dr. krauskovej- vraj je mladá a modernejšia, ale mala s ňou neuveriteľné problémy a tak ju hneď ako mohla zmenila, ledva tam vydržala podpísaných 6 mesiacov.

petula8
7. júl 2013

my patríme doktorke Prokipčákovej Marte, ambulanciu má na polikline na klokočine a som veľmi s ňou spokojná

m_ij_ka
15. júl 2013

my patríme doktorke Marte Prokipčákovej, ambulanciu má na poliklinike na klokočine, odporúčam 🙂

poisonblu
27. júl 2013

Kocky a ta prokipcakova ma kolko rokov? Berie hocikoho? My sme u obecnej dr., ale teda nie sme spokojni. Maly ma 9 m a uz mal dvakrat atb a ona nerobi crp...pamykon mal uz asi 4 krat, aj teraz mu dala na priesvitne sopliky a nezabera mu to

andmik006
1. aug 2013

Môže mať okolo 50, ale nie som veľmi dobrá v odhadovaní veku. Nedávno som bola s malou na poradňu- dr. Prokipčákovú zastupoval iný doktor a to teda bola poradňa... ☹ Na malú sa ani nepozrel, ledva zapísal miery čo mu nadiktovala sestrička, spýtal sa či malá v 15. mesiacoch prejde sama a (to už behá od 10.)a vie postaviť 2 kocky na seba a bola som vybavená. Keď chodím na poradňu k našej doktorke, vždy ju poriadne prezrie, popočúva, pýta sa čo a kolko papá, skontroluje sluch a zrak... Inak asi preto sa u nej dosť dlho čaká, hlavne keď je vírusové obdobie, ale aspoň to neberie ako kusy na bežiacom páse... 😵

jajajka1
2. aug 2013

ahojte neviem sa rozhodnúť medzi Dr. Prokipčákovou a Dr. Jankechovou na špirálskej, vedeli by ste mi poradiť a napísať viacej "recenzií" ĎAKUJEM a beriem aj iných pediatrov :o)

m_ij_ka
10. aug 2013

dr. marta prokipčáková, ordináciu má v poliklinike na klokočine 🙂

jajajka1
14. aug 2013

m_ij_ka ahoj a ti k nej chodíš? Ďakujem

zuzanna1512
1. sep 2013

Ahojte dievčatá, chodíte niektorá k MuDr Adriane Morvayovej je na Špitálskej, aký máte na ňu názor?

silvika59
13. sep 2013

Ahojte maminy. Hladam dobreho pediatra v Nitre, kedze niesom z NR. V januari mam termin. Mate niektora skusenost s Dr. Morvayovou? Pripadne viete niekoho odporucit? Viete mi poradit, kedy je najvyzsi cas dohodnut si pediatra? Velmi pekne dakujem za odpoved.

m_ij_ka
13. sep 2013

@jajajka1 ahoj, prepáč že som ti neodpísala, bola som na dovolenke. Áno moje obe dcéry k nej chodia, som s dr. Prokipčákovou maximálne spokojná 🙂

jajajka1
16. sep 2013

@m_ij_ka ahoj Ďakujem krásne za odpoveď, skúsim jej zavolať, či berie ešte nových a či musíme prísť my k nej ak sa malá narodí alebo príde aj ona k nám domov. Už sa asi dlho rozhodovať nemôžem termín sa blíži a aj z parkovaním je to lepšie ako na špitálskej. Ešte raz ďakujem 🙂

m_ij_ka
16. sep 2013

@jajajka1 nemáš začo, som rada, že som Ti pomohla. Myslím si, že ešte berie ľudí do svojej evidencie. Ak sa ti malá narodí tak keď jej budeš volať tak sa s ňou hneď aj dohodni , či z pôrodnice sa ty s malou zastavíš u nej alebo príde ona k tebe domov ( len v tomto prípade sa platí tuším poplatok 40eur tak sa nezabudni aj na toto opýtať). Prajem pekný deň a zdravé bábätko 🙂

jajajka1
17. sep 2013

@m_ij_ka hééééééé si veľmi zlatá ďakujem ešte raz. Pekný deň.

jarka992
24. sep 2013

@dendusa
pani Krauskova vobec nerespektuje nazor rodicov na ockovanie a aj napriek nesuhlasu rodicov so zverejnenim udajov Vasho dietata Vas velmi iniciativne nahlasi na Urad verejneho zdravotnictva

mosluc
27. okt 2013

ahojte...mate niektora skusenost s doktorkou Melicharovou na Klokocine? Nevieme sa rozhodnut, ci sa k nej prihlasit alebo nie...Dakujem za odpovede

lusip
16. jan 2014

@jarka992 Jarka,..mas osobnu skusenost? My k nej chodime,..mame prve 3 ockovania za sebou,..ale MMR nechcem dat. Ako reaguje? a co potom nasledna spolupraca? vdaka za info

carmenita
24. feb 2014

Ahoj klba,tiez mame pani doktorku G(ak myslis Gallusovu)a nie som s nou vobec spokojna.Suhlasim s tebou,ze mily pristup nestaci,ked ma dieta tazkosti.Moj nazor a skusenosti su,ze to s detmi nevie a co sa tyka vysetreni,liecby,uz vonkoncom nie.Ja ju neodporucam ziadnej mamicke,ktorej zalezi na zdravotnom stave svojho dietatka.My zatial este chodime k nej,ale planujem to co najskor zmenit(hned,ako najdem nejaku dobru odbornicku v tomto obore)..

janyka
17. mar 2014

@carmenita Ja som veľmi prekvapená, čo sa tu o Gallusovej píše 😕 my sme k nej prešli od Borovskej a som spokojná. Decká mám choré stále, takže nemôžem povedať, že by sme chodili málo. Keď som spomenula, že sa mi dcéra nezdá a rada by som vedela, či má dostatok železa, bez problémov mi sama navrhla, aby som ju priniesla, že jej zoberie krv. Sama nás poslala na rôzne vyšetrenia, keď sa dcérke opakovali často infekty. So synom to isté. Keď sme prišli viac krát po sebe s kašlom, poposielala nás kade-tade. Pátrala po príčinách. Ani atb. nám nedávala automaticky. Takže okrem toho, že má príjemné vystupovanie, prístup celkom milý, tak som starostlivosťou som tiež veľmi spokojná.

K Prokipčákovej som chodila ešte ja ako decko, tá už má teda veľa praxe za sebou 😀 , ale ja som ju pre svoje deti nechcela. Nikdy mi nebola sympatická, veď ktorému decku je doktorka sympatická, že? 😉 Ale odborníčka podľa mňa bude, lebo vždy ma ako decko prelustrovala. A čo počúvam, tak sa stále snaží vzdelávať ďalej a ,,kráčať" s dobou

carmenita
18. mar 2014

@janyka Ahoj janyka,som rada,ze si s pani doktorkou G spokojna...No ja mam s nou bohuzial uplne ine skusenosti,ako tu pises ty..Neviem,cim to je,asi sme jej jednoducho nie sympaticky-uz si to inak neviem vysvetlit.Ja ju tu nechcem nejako ociernovat,preto tu ani nechcem velmi pisat moje skusenosti s nou,ale naposledy napr.mojej malej nedala nic od kaslu a to ju pomaly dusilo,co kaslala.A po polozeni mojej otazky,ci by nemohla dat malej nejake ine antibiotika,nakolko z tych co ma ju prehana,tak sa tvarila,ze ma ani nepocula.Takze ozaj neviem,co si o nej mysliet a ked tu clovek cita take prispevky o nej,ako aj ty pises,tak sa mi to ani verit nechce(ako keby to bola rozdvojena osobnost..🙂
Asi tolko teda z mojej strany,este by som rada podotkla,ze nie som ten typ cloveka,ktory by neustale vymyslal a toto bolo prvy krat,co som sa spytala na zmenu liekov.
PS:Nad tou pani Prokipčákovou silne uvazujem-asi pojdeme k nej🙂))

zuca
18. mar 2014

Ahojte, rozhodujem sa medzi MUDr. Bergerovou a MUDr. Krauskovou, máte nejakè novšie skúsenosti? Berú nových pacientov? Chcem mladú, resp. mladšiu lekárku, ktorá hneď nepredpisuje atb, ale hľadá prìčiny a nie bezhlavo hasì následky. Ďakujem

janyka
19. mar 2014

@carmenita Ešteže máme na výber toľko lekárov 😀 😉 ...každý podľa svojich sympatií a úsudku 😉 vidíš, ja by som k Prokipčákovej nešla, nikdy som jej na chuť neprišla. Mne vždy prišla taká nečitateľná, hoci môže byť odborníčka 😝 ale baby si ju chvália. Aj kamarátka ku nej chodí s deťmi a chváli si ju 😉 ja by som určite nedávala len na referencie okolia, hoci prispievajú k rozhodovaniu. Keď sme chceli prejsť ku G. tak som za ňou predtým zašla osobne, popýtala som sa jej nejaké otázky, videla ju a potom urobila záver 😉

mariposita
19. mar 2014

@carmenita
@janyka Vidim, ze je tu debata u Dr. G- ja mam s nou rovnako zle skusenosti ako @carmenita. Tiez som mala pocit, ze minimalny zaujem, tak sme prestupili k inej Dr. a teraz max. spokojnost. Mali sme prestupit uz skor....

carmenita
19. mar 2014

@mariposita Nie,ze by ma tesilo,ze zdielame rovnaky nazor,no ale som rada,ze nie som jedina,ktora pani Dr.G tak vnima..Mozem sa ta @mariposita spytat,ze ku komu teraz chodite?Dakujem 🙂
A @janyka ja som tiez najskor zasla za Dr.G este predtym nez som tam malu prihlasila a javila sa mi mila,ustretova...cim nechcem tvrdit,ze aj taka nie je...len skoda,ze to s detmi tak nevie a co je pre mna najdolezitejsie,tak ani nelieci tak,ako ma...moje skusenosti.Mozno ani mne nebude pani Dr.Prokipcakova moc po chuti,ale ak budem vidiet,ze javi o malu zaujem hlavne po tej zdravotnej stranke,tak nebudem mat dovod ju menit,nech uz su nase sympatie-nesympatie,ake chcu.Ide mi v prvom rade o malu a nie o to,ze kto mi je nakolko sympaticky a kto nie(podla toho si mozem vyberat kamaratov,nie doktorov🙂

mariposita
19. mar 2014

@carmenita Teraz chodime na chrenovu k Dr. Caplovej. Ako som pisala v predchadzajucom prispevku- maximalne spokojnost po vsetkych strankach 🙂