Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

janulkas81
20. jan 2008

ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
😅

saludu
21. nov 2016

@nika11nika11 tak ako som písala, iste to musia zo zákona posielať inštitúciám, že je neočkované. Udali sme dôvod, prečo nechceme očkovať a hotovo. Nemusí byť podložený lekársky, stačí vyslovene svoj dôvod. Poniektoré kamošky tam uviedli náboženské presvedčenie, humánnosť atď. Pokuta sa myslím platí v prípade, že dieťa na danú chorobu ochorie, na ktorú sa bežne očkuje. Ale nie som si celkom istá. Určite ale viem, že to nie je pravidlo a povinnosť, že pri odmietnutí očkovania je hneď povinnosť platby.

lenocka5685
10. mar 2017

Mamičky chcem sa spýtať na doktorku Mlyncekovu že aká je lebo doktorku čo máme tak som snou není spokojná mám 11mesacnu dcérku a býva často chorá vždy nám dá sinupred a pamycon a to už asi 5krat a žiadne vyšetrenie nám nesprávny

janie9481
10. mar 2017

@lenocka5685 ja som u nej, som spokojna zatial ziadne staznosti. Antibiotika dava iba ked je naozaj treba nie iba tak, automaticky. To sa mi u nej paci, da sa tam aj zavolat ked vam treba poradit alebo tak aby ste sa netrepali do ambulancie ak si myslite zd netreba. Sestricka velmi mila prijemna tiez aj pani Dr. 👍

mimi211
21. mar 2017

Ahojte, prosim Vas mohli by ste mi poslať cislo ma mudr. Selecku? Mam novorodenca a neviem sa tam dovolat. Dakujem

lenocka5685
21. mar 2017

@mimi211 0376550530 a dnes robi poobede t možno preto sa vám nedalo dovolať

mimi211
22. mar 2017

@lenocka5685 Dakujem 🙂

sookie21
22. okt 2017

@janie9481 Ahoj, chcem sa spýtať ohľadne MUDr Mlyncekovu. Aký má prístup k detičkám, rodičom a ako si celkovo spokojna s nou. Naša terajšia pediatricka ide do dôchodku a hľadáme novú . Ďakujem vopred

janie9481
24. okt 2017

@sookie21 no spokojna som nemenila by som ju kym nemusim. Starsia pani, velmi ludsky normalny pristup, opytat sa mozes co chces co ta zaujima, nedava antibiotika iba ked je to naozaj potrebne nie hala bala iba tak.. sestricka tiez velmi dobra mila obe su mile a zhovorcive no take normalne. Som u nej s prvim dietatkom ale urcite aj druhe dam k nej. Mne je iba to horsie ze je v centre a ja som na kloko. Ale racej som volila lepsiu dr ako blizsie polikiliniku 😀 ja by som ju odporucila pre mna je naozaj super.

oliver077
1. jan 2018

NIECO HROZNE RADSEJ OD NEJ BERIEM VSETKY TRI DETI....NAJSKOR MILA ..NO POTOM JEDNA DRZA NAJMUDREJSIA ....K RODICOM SA SPRAVA POHRDAVO A VULGARNE....VLASTNA SKUSENOST...A PODOTKNEM ZE ZDRAVOTNU DOKUMENTACIU MI NECHCE DAT ..

weeendy
2. jan 2018

Koho mi odporučíte na Klokočine?

weeendy
2. jan 2018

Galussová je dobrá?

oliver077
4. jan 2018

dobry vecer neviem vam povedat z vlastnej skusenosti ale nic zle som na nu zatial nepocula..ale ku Krauskovej vam absolutne neodporucam ist...velmi zla skusenost...dnes som bola prave vybavovat od nej prestup

nika3333
4. jan 2018

@weeendy dr. Holecova

rybjar
7. jún 2018

@nikafox ahoj, prosim Ta ako si spokojna s dr. Caplovou aj po dlhsej dobe? vdaka 🙂

nikafox
7. jún 2018

@rybjar ja som stále spokojná, žiadne zbytočné atb, poradí aj cez telefón. U mňa spokojnosť ❤

linndushka
9. aug 2018

bola som sa pýtať v ordinácií doktorky Čaplovej, či príjma nových pacientov. ale len novorodencov, žiaľ :( a neviem, či ste počuli o tom, že na poliklinike klokočina sa lekárky dohodli, že si nebudú preberať paciento? :O zdá sa mi to protizákonné a že v 21. storočí si nemôžem slobodne vybrať lekára pre dieťa :/

yvetulka
18. jún 2019

@oliver077 ku komu si prešla? Tiež riešim odchod od tejto pediatricky.

martinoocka
18. jún 2019

Prosim vas mudr. Prokipcakova este ordinuje? Nesla do dochodku nahodou?

yvetulka
18. jún 2019

@martinoocka išla už do dôchodku. Prevzala to za ňu MUDr. Žolnová

rommie
22. jún 2020

Ahojte, nejaké novšie odporúčania, ideálne niekto mladší? Ďakujem 🙂

sandy7733
30. aug 2021

Ahojte, prosim na klokocine, dobry pediater co aj berie ked chcem zmeniť deckam? Ďakujem
Tiež sa chcem spýtať, mate niekto skúsenosť s Dr Morvayovou a jej drzym vystupovanim? Mam u nej pocit,ze nas vzdy chce rychlo odbiť a nemá ani chuť počúvať odhladnuc od jej odbornosti. Vsade čítam len dobre recenzie ale ja som úplne sklamana z jej prístupu. Naposledy ma s mojimi 2 dievcatami doslova pred dverami poslala prec a to tam nikoho v cakarni nemala,ze nech prideme na druhý deň až na moje naliehanie nám dala termin v rovnaký deň ale o 3 hod neskôr. Toto bola pre mňa posledná šálka. Jej sestrička tiez pôsobí,ze bezi na rovnakej vlne ako Dr, ze chcu len rychlo, rychlo a človek má pocit, ze sa nemôže ani nič spýtať. Mate to niekto podobne?

sandy7733
7. sep 2021

Ahojte, ma niekto skúsenosti s MUDr Kolčákom? Ďakujem

danka.777
13. nov 2021

@reivka ani tam nechod je to jedna neprijemna doktorka a o jej arogantnej sestre ani nehovorim !

danka.777
13. nov 2021

@sandy7733 on uz myslim nepracuje

sandy7733
14. nov 2021

@danka.777 sme u Kolčáka, vzal moje baby. Som rada, ze sme odisli od Morvayovej

sandy7733
14. nov 2021

@danka.777 uplny suhlas!