Detský lekár v Nitre. Poraďte mi dobrého.

janulkas81
20. jan 2008

ahojte viete mi prosim poradit dobreho detskeho lekara v nitre? Sterajsou nie som spokojna mam ani nie rocneho chlapca a stale nam predpisuje antibiotika a pritom ma len soplik alebo podrazdene hrdlo.dakujem za komentare velmi mi to pomoze.
😅

nunu14
2. feb 2016

Ahojte baby, vedeli by ste mi pls poradit? Rozhodujem sa medzi Mudr. Belicovou na Klokocine (tu mi odporucila znama) a Mudr Vargovou na Zobori ( tu by som to zas mala najblizsie). Mate niekto skusenosti s Mudr. Vargovou? Nasla som iba 2 recenzie na nu a jedna je velmi dobra a jedna velmi zla.
Mala sa ma co chvila narodit a nerada by som po nejakom case menila lekara. Hladam niekoho , kto automaticky nepredpisuje antibiotika a je dokladny.. Dakujem vopred

happy988
17. mar 2016

@mariposita mozem sa spytat k akej dr ste v tej dobe presupili lebo ja som z pani Dr. G. hrozne nestastna uz.Dakujem

happy988
17. mar 2016

@mariposita ste stale u dr Caplovej? tiez o nej uvazujem ako nahradu za G. je dobra ? Dakujem

mariposita
17. mar 2016

@happy988 Ano, stale u Caplovej, urcite 100x lepsie ako predosla dr. 🙂

happy988
17. mar 2016

@mariposita dakujem za rychlu odpoved 😀

janie9481
19. mar 2016

Ahojte, chcela by som sa spytat ktoru pediatricku by ste odporucili dnes? Tiez mam coskoro termin porodu (14.maj) a citam, ze by som si mala vybrat pediatra pred porodom. Dakujem sa kazdu radu. 🙂

happy988
31. mar 2016

@janie9481 ahoj no jednoznacne neodporucam Gallusovu. potom zalezi na tom co od dr ocakavas. my sme chodili aj k Jakubickovej. odbornik nieje zly ale zavahala som koli jej pristupu a spravaniu a odisli sme. ma toho vela tak byva dost nevrela...ale ked sa teraz spätne pozeram radsej by som bola u nej s jej pristupom ako u G s dobrym pristupom ale bez odbornosti

janie9481
31. mar 2016

@happy988 dakujem za odpoved. No radili mi napr. Kolcaka ci Bergerovu... Neviem este stale, skusim sa opytat aj mojho gyn. mozno mi poradi niekoho. Niesom totiz zo Sk tak vobec neviem, asi iba podla recenzii vybrat 😕

dagi12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janie9481
8. apr 2016

@happy988 ahoj, prosim ta preco neodporucas mudr. Gallusovu? Dnes som sa pytala mojho gyn ci by mi vedel odporucit nejaku detsku lekarku/lekara a povedal mi prave Gallusovu. Citala som recenzie, aj pozitivne aj negativne.... Dakujem

amyna
16. máj 2016

@16andrea20 Ahoj chcela by som sa spytat ci nemas nahodou kontakt na tu dr. Krauskovu, ktoru si si pochvalovala 🙂 Ďakujem 🙂

saludu
16. máj 2016

@nunu14
ahoj, neviem, či reagujem pre teba ešte aktuálne.. Ale tak skúsim. Čo ja viem o známej, Belicová je vraj moc fajn, len vzhľadom na vek, zrejme už zvažuje aj odchod do dôchodku. Netvrdím, že je to vyslovene na spadnutie, ale tak na dlhé roky to už zrejme nebude.

happy988
27. jún 2016

@janie9481 Ahoj, neviem ci ti t este pomoze ale u G si liecis dieta sama....ak nie tak ho nadopuje vsetkym moznm aj nemoznym neposiela na ziadne vysetrenia ak treba kym si to sama nevybojujes CRP nechce robit a jedine co ju zaujima je ockovanie j ked je maly chory...povie ze sak ked nema horucku.....ja by som tu chybu uz neurobila

janie9481
27. jún 2016

@happy988 ahoj, no uz nepotrbujem ale aj tak dakujem za odpoved. Dali sme sa k mudr. Mlyncekovej a sme velmi spokojny, velmi dobra doktorka zatial vo vsetkom, aj sestricka tiez. 🙂

mucol13
4. júl 2016

Ahojte maminky,

chcem vás poprosiť či by mi niekto nevedel povedať aká je p. doktorka Horecká resp. Jakubičková. Ci a aké máte s nimi skúsenosti.
mali by sme patriť k p. doktorke Horeckej ale nenašla som veľa recenzií.

Ďakujem moc

happy988
8. júl 2016

@mucol13 Ahoj Jakubickova je vraj dobra odbornicka a ak sa pre nu rozhodnes priprav sa na kvantum ludi a nevrelu pani doktorku ktora sa v kuse ponahla....

tynamartina
8. júl 2016

@mucol13 my chodime k horeckej, je to dobra doktorka, mila a oproti nasej predoslej nepcha do dietata antibiotika ked netreba.

mucol13
12. júl 2016

Ahojte, dakujem baby za odozvu, uz sa len rozhodnut 🙂

kejsy221
28. júl 2016

Ahojte maminky, neviem sa rozhodnut medzi dvomi lekarkami na Klokocine - Melicharova a Belicova. Nemate s nimi niektora skusenost? Dakujem

nika3333
29. júl 2016

Ahojte. Poradte prosim dobreho detskeho lekara v Nitre na Klokocine. Dakujem

lovelysadie
29. júl 2016

Ja som všetkými desiatimi za dr.miskejeovu na chrenovej.

nika11nika11
5. okt 2016

@zuzhim nasla si niekoho za ten čas co zohľadňuje očkovanie? Momentálne zháňam nejakú lekárku pre moje miminko

saludu
6. okt 2016

Ahoj, my máme Prokipcakovu. Ohľadne očkovania je uplne v pohode. Nemáme drobca očkovaneho vôbec.

nika11nika11
12. okt 2016

Ahoj no to by bolo fajn a aká je doktorka Prokipcakova?
@saludu tiež ho nechcem dat očkovať len chcem takú aby ma potom za to neodsudzovala

saludu
13. okt 2016

@nika11nika11 Ja osobne mám s Dr.Prokipčákovou len dobré skúsenosti. Má zhruba okolo 60 rokov, takže myslím aj slušnú prax a skúsenosti. Je milá, príjemná, veľmi ľudská a vždy pokojná. Páči sa mi, že nepredpisuje hneď na všetko lieky. Maximálne odporučí, aby som bola v obraze, ale pokiaľ to naozaj nie je nutné, žiadna chémia a už vôbec nie antibiotiká. Prípadne ešte povie alternatívu prírodných zdrojov, alebo homeopatiu. Čo sa týkalo očkovania, pred prvým sa nás spýtala - A u vás je to ako, ako ste nastavení, budeme očkovať, či? - Potom sa len slušne spýtala, či máme aj nejaký konkrétny dôvod, ktorý by mohla uviesť vyšším orgánom a viac do toho nevrtala.. A teraz, keď by mali byť nejaké ďalšie očkovania, tak sa zasa len slušne informatívne spýta, či u nás nie je zmena a nič viac. Ani hlúpe komentáre, ani pohľady, úplne v pohode.. 🙂

nika11nika11
13. okt 2016

@saludu no tak to som rada pôjdem sa k nej opýtať či nás vezme keď sa narodí malý toto som potrebovala počuť lebo veľa pediatrov sa rodičom doslova vyhráža ze ich udaju ak nedajú očkovať a potom sa tak aj chovajú k tým rodičom..o to záujem nemám..ste veľmi milá ďakujem moc ste mi pomohla ☺

happy988
13. okt 2016

@saludu skoda ze somtoto nevedela.aj ja sa unej informujemci by nas vzala a rovno potom aj starsieho...

nika11nika11
13. okt 2016

@saludu robila aj nejaký záznam o tom ze ste odmietli očkovanie? Neposielala to na nejaké vyššie inštitúcie co sa týka zdravotníctva pretože viem ze sa to tak robieva a rodičia potom platia pokutu od 300 eur a viac ...ale pokiaľ to berie doktorka normálne ze rodič je zodpovedný za to dieťa tak to aj nemusí odosielať inde napíše tam že je zaočkované a hotovo

zuzhim
21. nov 2016

@nika11nika11 Ahoj. Dlho som tu nebola, ja uz nezijem na Sr, takze lekara v Nitre uz neriesim.

saludu
21. nov 2016

@nika11nika11 vôbec nie je začo 🙂 rada