Detský očný lekár v Bratislave

simcita
3. máj 2017

Ahojte, vie mi tu prosím niekto na záklde skúseností poradiť v Bratislave očnú ambulanciu, kde to s deťmi naozaj vedia a nie je to na Kramároch? Ďakujem za každú radu😉

babulina
3. máj 2017

V pripade ocnych lekarov sa treba pytat kto ti deti zoberie, ja som min rok obvolala hadam vsetky ambulancie v ba, pezinku a v senci a vsetci mali plno
Vdakabohu v manzelovej praci maju benefit zmluvy so zdravotnymi centrami tak sa nakoniec zadarilo, inak neviem kam by chodili

pumpkin77
16. máj 2017

@simcita dobry den, nasli ste uz ocneho lekara? Dakujem za info

simcita
autor
25. máj 2017

@pumpkin77

Bohuzial, nie... Z nudze ideme na tie priserne Kramare

dankamat
26. máj 2017

@simcita ja akurat pozeram, ze ci sa tam treba objednavat alebo staci rovno prist.. lebo na objednanie su terminy ze september a oktober

simcita
autor
26. máj 2017

@dankamat
Ano, to nehovoriac o tom, ze sme tam objednani tak od zaciatku roka :-/ Cele zle

macickam
14. jún 2017

@simcita
Dievcata, viete poradit, ked je akutny problem s ockom, nezabrali ani dobrate antibiotika pediatrickou, tak nas vezmu niekde? Kramare? Maly ma len 2 mesiace, mal hnisavy zapal oka a vracia sa mu to 😢

macickam
14. jún 2017

@babulina a kam nakoniec chodite? Je mi jedno uz ci to bude sukromne, musim sa s malym dostat k nejakemu ocnemu. Plus poprosim aj o hodnotenie, ako ste spokojna

dai
14. jún 2017

@macickam ahoj... my sme dlho chodili k prof. Gerincovi sukromne... tento rok som sa k nemu nevedela nejak dovolat, obvolala som polku ba , naoniec dme boli na iclinike v aupark tower - beru zevraj deti az od 14rokov ale spravili nam vynimku a moju malu vzali - bol s nou muz a bol nadseny ake precizne vysetrenia jej robili...

macickam
14. jún 2017

@dai a mala ma kolko? Ze ci mi vezmu aj 2 mesacneho? Velmi pekne dakujem, urcite im skusim volat.

simcita
autor
14. jún 2017

Tak my sme absolvovali tie Kramare... Len to potvrdilo to, co si o tom zariadeni myslim od zaciatku... Hodinove poucanie od spolu asi 7 ludi z personalu, ako som si tam dovolila ist bez odporucenie nasho ocneho (ktoreho nemam!!) a ze ked uz som teda tam, tak ma vysetria ale s najvacsou pravdepodobnostou ma bude nasa poistovna za to pokutovat.. Komedia obycajna to tam bola. Nehovoriac o tom, ze moj syn ma z lekarov (opravnene) paniku, reval, nedal sa ani vysetrit moc a tie vzdychy, poznamky, komentare...

dai
14. jún 2017

@macickam dcera ma 10 rokov ale ku gerincovi sme chodili od jej 1neho roka - prvykrat sme boli na kramaroch ale potom sme si to uz nespravili a chodili sukromne k nemu - tam sa ale potom plati 50 euro za vysetrenie...
Ak potrebujes urgent tak by som isla na pohotovost a nejak to prezila☹

macickam
14. jún 2017

@dai velmi pekne dakujem, uvidim podla akutnosti. Dnes sme doberali ophtalmo framykoin ale vidim ze hnisavy zapal sa vracia ☹ tak ak budeme velmi akutne potrebovat tak kramare pohotocost, Gerinec nasledne ako stabilny ocny

macickam
14. jún 2017

@simcita to ma strasne mrzi ☹ ale presne, ziaden ocny ta nevezme tak co mas akoze robit? Ved oni su tam na to, aby tym detom pomahali!!!

simcita
autor
14. jún 2017

@macickam tvojou povinnostou je vraj ist do poistovne a oni ti musia pridelit dr, ktory ta zobrat musi. lenze ja sa nedam len tak hocikomu kto ma volne miesta z urcitych dovodov len aby si splnili kvoty a mojmu dietatu aj tak nepomohli... a uplne rovnako by toto kazda matka odmietla si myslim kedze chceme pre drobcov to najlepsie aj keby to malo stat tie sialene poplatky. Lenze tam je potom dalsia vec, s ktorou som sa aj osobne stretla (ale u kozneho) ze zaplatim si poplatok u sukromnej a ona po jeho prevzati ze aj tak nas musi poslat na kramare... a to iste mi povedali aj na tom ocnom.. ze pokial to nie je nieco banalne, aj tak posielaju na kramare a my si mozme platit po 50-eurovkach kde chceme...

macickam
15. jún 2017

@simcita
@dai
Ahojte, tak nakoniec nas vzala dnes ocna na obvode, zjavne plati stale rajonizacia, lebo do telefonu sa ma hned sestricka pytala kde byvame. Boli sme v Petrzalke na Strecnianskej u Dr Šillerovej, za mna velka spokojnost. Perfektne su, aj sestricka aj doktorka, tych najmensich drobcov beru hned na zaciatku ordinacnych, takze v pohode sa to dalo, ze nemol maly ani nervozny, vysetrenie v pohode, vysvetlenie, poucenie o liecbe tip top, ked som potrebovala, este raz mi to ukazali. Kto patri do Petrzalky, urcite odporucam (mame problem so zapalom oka-slzny kanalik)

ivkakaska
14. jan 2019

@macickam mozem sa opytat, ci ste tam boli uz viackrat a ci ste stale spokojni? Ja som na tuto mudr. necitals prave pozitivne recenzie...dakujem

macickam
15. jan 2019

@ivkakaska ahoj, my sme riesili chvalabohu len ten zapal ocka a to 2x po sebe. Sestricka zlata, lekarka dost svojska, nijaky specialny dojem som inak nemala. Na ten druhy raz nam dala len Ocuflash kvapky a ukazala mi, ako mam masirovat ocne kanaliky a nastastie to preslo. Aj ja som na nu citqla vela negativ, ale tie sa tykali najma dioptrickych vysetreni a inych skor okuliare vyzadujucich vysetreni oka. Ale na zapale asi nie je co pokazit. Tak drzim palce.

labutka1
22. feb 2021

www.oftalentis.sk tam si kliknite, nemajú síce zmluvu s poisťovňami ale termíny sú promptné a bez čakania. Je tam detský očný lekár ale aj pre dospelých. Pani doktorka Popová čo robí s deťmi robí štvrtky.