Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detský oftalmológ v Bratislave

vallery
17. júl 2014

Prosim, mozete nejakeho poradit?
Moje kriteria:
*** dobry pristup ku klientom (k detom aj rodicom),
*** ochota,
*** objednavanie na presnu hodinu bez poplatku (cize nechceme cakat hodiny v cakarni),
*** novy termin do max 2 mesiacov (aby ma neobjednala na december 2018) ...
*** kompetentnost pokladam za samozrejmu
*** nebodaj hradeny zo zdravotneho poistenia (pokladam skor za utopiu, ale mozno sa najde aj taky ... nie je vsak podmienkou)
Na pohlavi nezalezi 😀 😀 😀
Dakujem za tipy 🙂.

monique02
17. júl 2014

ahoj,

ja som bola s malou asi pred 3 mesiacmi u nas v pezinku a bola som uplne najviac spokojna a maju ambulanciu aj v bratislave http://www.bohm.sk/kontakt

vysetroval nas mudr. marian halas, boli aj so sestrickou uplne uzasni, s malou sa pekne rozpravali vysvetlovali jej co jej idu robit, vobec sa nebala a pekne spolupracovala, my sme sice dlho cakali, sedeli sme tam od rano od 7(vtedy vydavaju listky v pk, ktorych je len urcity pocet a len tych zoberu) a odchadzali sme az o 11.00 ale potrebovali sme to vysetrenie hned tak sme si rano boli zobrat listok a cakali kym sa dostaneme na rad, neplatili sme vobec nic 😅 na druhy krat nas objednali na urcitu hodinu (bez poplatku) a vtedy nas aj zobrali. a myslim ze okuliarky odmerali dobre, mala ma prve okuliarky, stale vravela ze ju boli hlava a teraz uz nevravi, ale viem ze sa mozes aj objednat za nejaky poplatok akurat objednavali az za dlhy cas (tusim termin az za mesiac)u nas je u ocneho v pk vzdy milion ludi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli