Detský ortopéd v Košiciach. Poznáte dobrého?

angelik
17. feb 2009

neviete mi poradit dobreho detskeho ortopeda/ortopedicku v KE?
syn ma ploche nohy a mali by sme s tym ist, ale neviem kam
dakujem

andrea.m
17. feb 2009

detská poliklinika na terase pri novej nemocnici mudr.huk. ja som s ním bola veľmi spokojná.

angelik
autor
17. feb 2009

dakujem 🙂
je to na poschodi, ci niekde v podzemi?

angelik
autor
17. feb 2009

aha, teraz ma napadlo, to bude asi tam, kde sm s malou bola kvoli klbikom...

andrea.m
17. feb 2009

ano presne tam.ale predtým tam robili dvaja mudr.huk v piatok a cez týždeň ondík tuším. ja som bola spokojnejšia s hukovým prístupom lebo ten ondík mi prišiel dosť odmeraný na detského mudr. teraz tam už robí len huk celý týždeň.

stanka911
17. feb 2009

ahoj, ja tiez odporucam dr. huka, je k detom velmi mily a vzdy si s nimi pokeca - aj s novorodencami dokonca 🙂

zveron
19. feb 2009

pridavam sa do Hukovho fanklubu 🙂

junovka
19. feb 2009

aj ja sa pridavam k Hukovi 😉

andrea.m
20. feb 2009

a ja sa môžem pochváliť že som s ním pol roka robila na oddelení a je supeeeeeeeeeeeeer

zveron
21. feb 2009

nemali by sme mu to poslat? 😀 😀 😀

andrea.m
21. feb 2009

mu povioem ked hop stretnem že ma pozitívoš reklamu na nete 😀 😀 😀

angelik
autor
2. mar 2009

😀

yvetta_13
7. máj 2009

Poprosím o info.. 🙂 mame navštíviť ortopeda dr.Ondíka,že vraj mame jednu nôžku kratšiu.So štyroch doktorov si to všimol iba jeden a práve ten nas odporúčil práve k tomuto ortopedovi.Nevie mi niekto porediť presnu adresu,kde by sme ho našli? 🙂 ďakujem za info.. 😉

andrea.m
7. máj 2009

yvetta adresu ti nepoviem ale predtým robil na detskej poliklinike na terase na ortopedickej ambulancii tak sná by ti tam vedeli povedať kde teraz ordinuje.

mauzos
13. máj 2009

baby kde presne robi ten Dr. Huk? Robi aj ultrazvuk klbikov?

junovka
13. máj 2009

mauzos, ten doktor robi v Novej-detska poliklinika a robi aj USG noziciek.My sme k nemu chodili, je strasne zlaty 😉

mauzos
13. máj 2009

dakujem 🙂

yvetta_13
17. máj 2009

Milá Andrea. m,viem že robil na terase,ale že teraz ho preložili na juh,ale tam o ňom nikto nič nevie a ani na nete sa neviem dopatrať k jeho adrese,že kde sídli.No to nič,pojdem ja s drobcom za maleho ortopedkou,nech ona povie svoj nazor.Ale podľa mňa ma nožičky rovnaké.tak aj tak dík 🙂

andrea.m
18. máj 2009

yvetka ked stretnem bývalu šefku tak sa ti popýtam kde presne je 😉

yvetta_13
22. máj 2009

Adi,ďakujem!Zistiť kde sídli je umenie 🙂

lenka_ke
15. aug 2009

Asi je to už trochu neskoro, ale Dr. Ondík robí v starej nemocnici na ortopédii. Je trochu nodmeraný a veľa toho nenahovorí, ale vraj je dobrý odborník. My sme u neho boli s kĺbikmi.

adrianake
20. okt 2009

Zdravím všetkých a chcem poprosiť o radu. Moja 5-ročná dcérka ma ľavú nôžku pootočenú do vnútra....a vidieť to aj pri chôdzi..aj keď ju má uvoľnenú tak sa jej sama pootočí do vnútra.. Myslím že ju aj plochšiu ako pravú. Pozná to niekto? Čim to môže byť a čo Vám odporúčali ortopédi? Ďakujem za každú odpoveď.

kingstonka
3. mar 2010

ahojte...my prave zhaname nejakeho dobreho ortopeda. Ako dlho dopredu sa treba objednat u doktora Huka?

anita79
24. aug 2011

Kto poradi dobreho detskeho ortopeda v KE?

monika0907
29. dec 2011

Ahojte neviete my poradit od ktorej do ktorej je v starej nemocnici na ortopedii pracovny cas?alebo telefonne cislo???mame ist na prvu kontrolu snozickami na usg. . . .dakujem

anita79
27. feb 2012

ahojte- chodi niekto k dr.Rusnákovej? ake mate s nou skusenosti?

mimcak
27. feb 2012

Ahoj my sme k nej chodili a boli sme spokojný.milá pani dr.Aj sestra k nej chodí a nesťažovala sa.

jarus74
1. aug 2012

prosim neviete niektora telefonne cislo na detsku ortopediu do novej nemocnice na tu ortopediu co je dole v suterene? stratila som telefonne cislo a potrebujem sa tam objednat nakontrolu so synom ...podla najnovsieho sa tam objednava a nechcem tam nabehnut zbytocne dakujem 🙂

vlado.s
3. dec 2012

Zdravím, hľadám DETSKÉHO ortopéda v Košiciach alebo Prešove pre 3 ročného syna. Nevedeli by ste nám niekoho odporúčiť? Ďakujeme.

dablik82
3. dec 2012

@vlado.s ahoj, ja aj môj synček chodíme k doktorovi Abdimu. Robí v ergomede na moldavskej. Je to supeeeeeer doktor. Nemôžem povedať jediné negatívum. Naozaj. Mirwais Abdi

vlado.s
3. dec 2012

Čím je super? Prístupom, alebo odbornosťou? Ako dlho k nemu chodíte a o koľko percent sa zlepšil stav?