Dobrá detská lekárka v Devínskej Novej Vsi. Poznáte?

majkuliatko
29. júl 2008

Ahojte, vedeli by ste mi poradit dobru detsku lekarku, ktora ma ordinaciu v DNV? dakujem.

hellosona
30. júl 2008

ahoj, ja xodim k dr. Valdnerovej 😉

hellosona
30. júl 2008

a je fajn...

vanka
30. júl 2008

Ahoj! My chodíme k MUDr. Prokopovej, je naozaj dobrá. Určite odporúčam.

majkuliatko
autor
30. júl 2008

tak medzi týmito dvoma sa rozhodujem 😕

xstelinka
30. júl 2008

ahoj,
ja chodim s malym k Dr. Valdnerovej. Chodievala som k nej este pred par rokmi aj ja a moj brat stale chodi. Moja teta chodi s malym zas k Prokopovej. Ja som spokojna s mojou, teta s tou svojou. Ale jedna jej znama jej neodporucala toho chlapika co ma ordinaciu vedla, neviem ako sa vola.
Myslim, ze nech si vyberies ktoru kolvek, neolutujes 😉

gangulienka
30. júl 2008

my chodime k Prokopovej a som nadmieru spokojna 😉

majkuliatko
autor
30. júl 2008

baby dik, podumam, ale asi je to fakt jedno 😉 .

asiza
9. aug 2008

Ahojte baby 🙂
"Ten chlapik" 😀 , ktory ma ambulanciu vedla Mudr. Valdnerovej sa vola Mudr. Michal Csader a my sme s nim velmi spokojni. Neordinuje antibiotika pri kazdom zakaslani dietata ( aj kvoli tomuto dovodu, sme zmenili nasu predchadzajucu doktorku za neho ), je velmi prijemny a k liecbe vyuziva aj preparaty na rastlinnej baze, ktore doteraz vzdy perfektne zabrali. Btw, je to brat Dr. Valdnerovej 😎 🙂

hellosona
9. aug 2008

hej, hej, vieme, ze su surodenci 😎

katinka201
12. feb 2009

Ahojte, prosim vas chcela by som sa spytat na doktorov v devinskej novej vsi. Ja som myslela ze je tam len jeden pediater Csader o nom som pocula ze je vraj dobry. Ale tistila som ze su tam este 3 doktorky Prokopova, Valdnerova, Baumannova. Chcela by som poradit, ktory je najlepsi? Hlavne aby mal pristup k detom. My sme so stupavy a nie sme spokojny s nasou lekarkou je stara, v zivote sa na maleho neusmiala a dokonca po nom vrieska. Maly sa jej boji. Dakukem

asiza
25. máj 2009

ahojky, sorry, že odpovedám až teraz. My sme s naším lekárom veľmi spokojní a nie som si istá, ale myslím, že má ordináciu aj v Záhorskej Bystrici, takže by si to mala zo Stupavy blízko. Dúfam, že Ti to pomôže, aj keď je to trochu oneskorene 😒

klementina
25. máj 2009

ahojte, hovorite o tom csaderovi? ma ordinaciu aj v zahorskej. my chodime k durmanovej do lamaca, ale rozmyslam, ze by sme presli k csaderovi, lebo byvame v zahorskej. ste s nim spokojne? lebo durmanova nie je zla, ale nieco sa mi na nej zase nepaci. tak neviem, ci urobim dobre, ak prejdem k csaderovi... 😒

pointka
25. máj 2009

asiza a nevies ako je to u toho Dr. iba pri preventivkach s babatkom?
Musis cakat v ordinacii s chorymi detmi? Robi aj navstevy doma po nrodeni?
Diky

asiza
26. máj 2009

Ahojte,

klementinka my sme spokojní s jeho prístupom a som veľmi rada, že sme ho vymenili s našou predchádzajúcou lekárkou ( tá bola ešte zo "starej školy"). K deťom je milý, ochotne poradí, bola som prekvapená, že aj v otázkach vegetariánskej stravy a ešte je aj sympoš 😝 .

pointka, mne bol na prvej návšteve, keď som došla z pôrodnice, tak asi na druhý či tretí deň ( už sa nepamätám, ale doniesol aj váhu, takže malú doma vážil a meral ). Potom sme si dohodli termín a doteraz sme stále objednávané do poradne, tak že so žiadnym iným dieťaťom sme neprišli do kontaktu. Občas sa s niekým minieme, ale určite nie s chorými deťmi. No a keď som potrebovala ísť so starším, tak som zavolala a sestrička ma objednala na nejakú hodinu. Takže určite sa s nimi dá dohodnúť.

A včera som blúdila po internete a prišla som na to, že má aj stránku:

www.pediater.eu

Tak snáď som vám mojimi odpoveďami pomohla, majte sa 😅

asiza
26. máj 2009

jeeej a teraz pozerám, že jedna máte Žofiu a druhá čaká Sofiu 🙂, ja mám tiež Sofiu 😀 😀

pointka
27. máj 2009

Asiza, velmi pekne ti dakujem, no uz som im volala, tak som si ho zapisala a budem k nemu chodit.

Tak pan doktor bude mat Sofii az az 🙂

livia333
7. sep 2010

Ahojte, idem trosku ozivit debatu 😀 hladam pediatra pre nasho drobca..a dostala som odporucanie na MUDr. Prokopovu, prijima pacientov a mimo DNV? Pretoze som dnes prave u inej Dr. nepochododila dobre...ze ona prjima uz iba takych, co pod nu spadaju ☹
V pripade Prokopovej ci Csadera su to sukromni pediatri? Ci plati sa tam nejaky rocny poplatok ci za vysetrenie? Rada by som sa nieco dozvedela od vas, predtym ako sa na nich nakontaktujem...nech viem...pripadne vase skusenosti mi mozno ulahcia volbu toho spravneho pediatra pre drobca 😵

gangulienka
14. sep 2010

my k nej chodime, a sme zo zahoria, nemala s tym problem....neplati sa ziadny rocny poplatok ani nic podobne 🙂

monky978
8. jún 2012

@asiza ahoj.. prosím ťa ešte chodíš k doktorovi Csaderovi? Zaujíma ma či si s ním stále spokojná. Ďakujem za odpoveď 🙂

petra_isteze
23. júl 2012

@monky978 ahoj, my k nemu chodime a sme strasne stastni ze sme si ho vybrali 🙂 odporucam...siadne z ytocne predpisovacky liekov, odpovie aj na miliom otazok. Na mna poslbi strasne prijemne a je plny kludu...co mne ako velmi imponovalo kedze som tam chodila extremne vystresovana. Teraz sa na kazdu poradnu tesime 🙂

barbora21
9. nov 2012

@livia333 Ahoj, mozem sa opytat ci ste si vybrali dr. Prokopovu? Dakujem 🙂

barbora21
9. nov 2012

@gangulienka Mozem sa opytat ci ste stale u dr. Prokopovej?

barbora21
9. nov 2012

@monky978 Vybrala si si teda Csadera?

monky978
9. nov 2012

@barbora21 ano vybrala. A nelutujem. V zivote som takehoto lekara nestretla. Je proste uzasny a to cestujeme k nemu az z Trnavky. Nemenila by som...

barbora21
9. nov 2012

@monky978 A ak sa mozem opytat nevies nahodou ako je to u neho s povinnym ockovanim...ci je nakloneny aj inym moznostiam alebo je klasickym zastancom...?

livia333
9. nov 2012

@barbora21 ano vybrala ;) ale mala som tu cest aj u Dr. Valdnerovej a teda urcite vrelo odporucam aj ju. Ja som bola z jej pristupu k mojmu syncekovi uplne v nemom uzase 🙂
Takze ak by som mala menit (co nejdem, lebo som spokojna u Dr. Prokopovej), urcite idem k nej ;)

barbora21
9. nov 2012

@livia333 A nevies ako je to s ockovanim u dr. Prokopovej - aky ma nazor...A poradnu mava v zvlast case? A na prvu navstevu pride domov? Prepac, ze tak vela otazok len sa snazim zistit, co najviac...

livia333
9. nov 2012

poradne byvaju zvlast, vzdy su objednavky a v tom case tam nie su ziadne chore deti...Na prvu navstevu bola u nas doma 🙂
co sa ockovania tyka, je to na dohode medzi vami, netlaci na nikoho, nechava rozhodnutie na tebe, za co som jej velmi vdacna.

ellit
9. nov 2012

@barbora21 ahoj, ak mozem napisem ti aj ja nazor na Dr. Prokopovu. Je uzasna lekarka, pomoze kedykolvek potrebujes a hlavne jej pristup k detom je uzasny. Ma hrozne vela deticiek a pozna kazdeho meno a hlavne sa mi paci, ze ked vysetruje, tak sa rozprava s dietatom a je pre nu vtedy ten hlavny. Samozrejme komunikuje aj s tebou ako matkou, ale ak vies co tym myslim 🙂 Co sa tyka ockovania, tak ti vzdy poradi a odporuci co a ako a da ti pred kazdym ockovanim literaturu na nastudovanie aby si sa mohla rozhodnut. Poradnu ma vzdy oddelenu od ordinacnych hodin, Aj ked ja niekedy mam poradnu napriklad na 13:20 a ordinacne zacinaju o 14:00, tak tam uz zacnu chodit chore deticky, ale vzdy ich poslu na koniec chodby nech niesu pri nas, alebo nas da do svojej "kancelarie". Na prvu navstevu bola u nas a chlapcom starsim doniesla sladku odmenu za sestricku 🙂
Mne sa paci hlavne to, ze nepcha do deti ATB pokial to nieje naozaj nutne. Ja ju odporucam vsetkymi desiatimi 🙂

barbora21
9. nov 2012

@livia333
@ellit No vsetko co pisete znie velmi dobre...a ak sa mozem opytat pouziva aj homeopatiu?