Dobrý detský lekár v Šamoríne. Ktorého si vybrať?

clovis
2. dec 2009

Ahojte, poraďte s výberom dobrého pediatra v Šamoríne. Ktorá z tých troch lekárok je najlepšia podľa vás? Aké máte skúsenosti? Vďaka.

tilly
2. dec 2009

pokial viem, sú tu tri pediatričky, ale je to prašť jak uhoď... ak ti záleží na tom, aby to bol dobrý doktor, tak treba ísť do ba alebo ds 😉

clovis
autor
2. dec 2009

to sú fakt také hrozné? a vieš poradiť v ds? lebo ba sa mi zda dost daleko na chodenie s malym babatkom. a ba nie je zaruka , mam tam obvodnu a nestoji za figu.

tilly
2. dec 2009

nie sú hrozné, sú to také staré školy... v ds neviem...

babulka123
3. dec 2009

clovis. ja chodim s malou k Dolezalovej a som spokojna. je velmi mila a dost mi pomohla, poradi.. je ok.

clovis
autor
3. dec 2009

babulka, vdaka za tip.

karinu
4. jan 2013

Ahojte, som matkou dvoch detí a zároveň detská sestra. Ja navštevujem s deťmi pani MUDr. Doležalovú a zaručujem sa že ide o veľmi dobrú pediatričku, som s ňou veľmi spokojná ako i po odbornej a tiež ľudskej stránke. V žiadnom prípade neodporúčam pracovisko v DS (vlastná negatívna skúsenosť). S pozdravom Karin U.

hornakova.lenka
9. mar 2013

Ahojte, veľmi by som Vás chcela poprosiť o skúsenosti a rady, ku ktorým doktorom chodiť, nakoľko sa v lete chystáme presťahovať do Šamorína a budem potrebovať pre seba a dcéry lekárov. Takže ide o všeobecného pre mňa, detského pre deti - ale asi pôjdem po prečítaní a odporúčaní k Dr. Doležalovej , zubára pre všetkých a gynekológa. Vopred Vám ďakujem za typy a odporúčanie.

paris3
14. mar 2013

@hornakova.lenka viem doporucit gynekologicku - mudr. Sojáková. Je super po odbornej aj ľudskej stránke.

hornakova.lenka
15. mar 2013

@paris3 Ďakujem a kde sa nachádza?

paris3
15. mar 2013

@hornakova.lenka v budove polikliniky, na Hlavnej ulici. myslim, ze je to na 1.poschodi 😉

hornakova.lenka
15. mar 2013

ďakujem 🙂 🙂