Dobrý detský neurológ hocikde na Slovensku

beatkabei
17. sep 2020

Dobrý deň, prosím vás vedeli by ste mi poradiť dobrého detského neurológa hocikde na Slovensku? Volala som už do Sinalgis aj do NUDCH ale všade majú termíny až na november alebo neberú nových pacientov a ja by som potrebovala čo najskôr. Ďakujem

jarmila2010
17. sep 2020

u nasv PB je velmi dobra detska neurologicka..primarka neurologie ,uz aj...prevadzkuje aj detsku neurolog.ambulanciu v nejakych hodinach...mozte skusit zavolat..ak by bol akutny problem,mozno vas prijme skor..je to velmi mila dr
http://www.nemocnicapb.sk/zdravotna-starostlivo...

dilino
17. sep 2020

Mudr Hauserová,Mudr Bratský, sú v Košiciach .

jajka71
17. sep 2020

Mudr Janka Eliasova v Kosiciach

tanuuulka
18. sep 2020

Mudr. Fölösová v Šali. My sme k nej prešli od inej dr. Je to odborníčka, veľmi empatická, nič nepodcení, na pacienta má čas aj hodinu, keď treba. Je naozaj pedantná a presne vie, čo robí a prečo to robí. Aj jej sestrička je výborná. My sme na 100% spokojní.

katkakovac
18. sep 2020

Tiez doporucim dr Fölosovu v Sali. Dochadzame z noveho mesta nad vahom a je super. Potom aj dr. Holovicova v trnave.

martinka1510
25. nov 2020

@dilino náhodou kontakt na p. Hauserovú, alebo p. Bratského. na nete čo sú uvedené sa neviem dovolať. Veľká vďaka

dilino
25. nov 2020

@martinka1510 nie neviem viem že pán Brtatský robi na detskej neurologi v Košiciach na triede SNP v Novej nemocnici a na pani Hauserovu ja čislo nemám.

martinka1510
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka1510
28. nov 2020

@dilino velmi pekne dakujem