Dobrý gynekológ pre tehulku v Bratislave?

barbora21
2. aug 2011

Ahojte, rada by som vas poprosila o kontakt na nejakeho dobreho gynekologa alebo gynekologicku v Bratislave.. hlavne, aby mala vsetko vybavenie pre tehulky - ultrazvuk a pod. 🙂 Dakujem velmi pekne.

ivanulienka81
2. aug 2011

sanatoriumkoch.sk

katmi
2. aug 2011

odporúčam gyn-fiv na Záhradníckej.. MUDr.Bertold..

blavacka
3. aug 2011

MUDr. Havalda na Antolskej, ja aj vsetk moje kamaratky sme u neho rodili a spokojnost nadovsetko...
Nie je to ziadna sukromna klinika,takze vsetko hradene cez poistovnu akurat na porod si ho musis zazmluvnit..
A aj tak vsetci zo sukromnych klinik chodia nakoniec rodit do nemocnie...

cigaretka5
3. aug 2011

Mudr Vaclavova

jana_eyre
4. aug 2011

ahoj, ja mam dobreho doktora, vola sa Predajna Dalibor.. ma aj ultrazvuk a celkom prijemnu sestricku.. nevyhody ale su, ze je sukromnik a tak si aj pyta.. za utz sa plati 10€ a tak isto aj za objednanie.. taktiez tam ma strasne vela zien, ale da sa to vydrzat..

ale vcera mi prave vravela sestra o Havaldovi ako pise blavacka, vraj je to vyborny doktor a mala ho aj pri oboch porodoch..

usacek79
4. aug 2011

legendarny je Cunderlik - je to asi najvacsi expert na ultrazvuk, resp. na posudzovanie plodu cez utz. A samozrejme skvely gynekolog 🙂 ja chodim do Kocha k Dr. Maresovi, ale ten ma strasne plno, skor by som si u Kocha zvolila Demecka alebo Ditteho, obaja su skveli 😉 u kocha platis rocne 140,-eur ale mas v tom uz vsetko, okrem 3D a amniocentezy..

mirka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz