Dobrý kožný lekár v Banskej Bystrici

tetkaevka
5. mar 2016

Ahojte, narazila som tu uz na jednu diskusiu s touto temou, riesili vsak iba jednu dr., konkretne Mitterovu a nie velmi pozitivne. Tak sa vas chcem spytat, kto mate nejaku skusenost s detskymi koznymi v BB, poslala nas tam aj detska aj nasa kozna, ktora nevie, co dalej, maly ma na predlaktiach male cervene bodky, uz skoro rok, niekedy sa mu akoby zahnisaju. nasa kozna hned pri prvej navsteve takmer bez pohladu na maleho povedala, ze je atopik, ale tie bodky s tym nesuvisia, a vidi to skor ako potravinou alergiu, mozno.... preto nas posiela dalej..a posiela nas prave dr.Mitterovej, ktora sa mi podla predoslych komentarov javi ako kopia tejto nasej..co ma velmi netesi. Detska, ta nas poslala len vseobecne do BB, ze su tam spacializovanejsi lekari ako u nas, ale co hladam na nete, tak je ich dost..tak neviem, kam s nim ist, ci vobec.. Dakujem za Vas cas a postrehy.

abigaile
2. nov 2016

Ahoj, ku akemu koznemu si nakoniec isla prosim ta? nejake dalsie infosky by sa mi zisli, kedze aj my potrebujeme. My sme boli zatial u sulajovej a tiez sa ani riadnenepozrela, predpisovala lieky, ktore uz mal predtym a nezaberali...takze asi ani nekuka, co bolo predtym.... skoda reci...

tetkaevka
autor
5. nov 2016

Ahoj, vies co, my sme potom nesli nikam..aj som bola uplne znechutena z tych doktorov, aj mi bbolo povedane, ze skor ako v 3rokoch mu bud nebudu robit ziadne testy, alebo ked aj budu, tak nemusia byt vobec relevantne..a prislo leto a malemu sa to krasne zlepsilo, takze nebolo treba..dlhodobo mu davam bezlaktozove mlieko, aj ked myslim, ze to s tym v nasom pripade nema vela spolocne, lebo ho pil aj ked to mal zle..ale chuti mu, tak zatial pije to.Teraz ako chodi zas naobliekany, tak zo zaciatku mal zase hned aj po rukach aj po nohach ten ekzem, ale len poctivo mastim- modra, alebo cervena indulona a nedavno sme dominali imunoglukan lotion, aj s tym som velmi spokojna..a momentalne nema nic.klop-klop. nasadila som teraz aj Imunoglukan sirup-na posilnenie imunity, ale to treba dlhodobo. ja som zatial spokojna s touto znackou, aj recenzie ma dobre a aj v lekarni mi ho odporucila, ze je to najlepsi sirup na imunitu.tak uvidime, ale urcite budem davat celu zimu.sem-tam mu prilejem do vane olej, co mam este od koznej, alebo vyvar z ovs.vlociek, zlaty klas rozmiesany vo vode..ale to ozaj obcas, skor si myslim, ze je dobra aj ta indulona, aj posilnit imunitu..alebo mozno konecne z toho vyrasta..uvidime, aka bude zima, ved to je najhorsie obdobie..

abigaile
5. nov 2016

Dakujem za odpoved. Ja som nakoniec zistila, ze to bude mat kvasinkovu infekciu. Zatial tyzden davam na to sudocrem a je to ovela lepsie. Takze dg pani dotore vobec nebola dobra a tie maste l mi len zhorsovali stav......ja to nechapem, to je taky problem zobrat jednu vzorku a pozriet to pod mikroskopom..... poistovnu by to vyslo cca 2€. A netrepat vkuse o AE. Aj pacienti by boli spokojnejsi........

tetkaevka
autor
8. nov 2016

Nie raz som sa pozastavila nad tym, preco si niektori doktori zvolili svoju profesiu..clovek nema ani chut tam ist, ked si predstavi, ako sa budu s tebou rozpravat 😒 ako kebu im bolo zatazko pomoct , alebo vysvetlit.. nechapem fakt. Tak vam drzim palce, nech sa drobec skoro z toho vylieci! 🙂