Dobrý očný lekár v Bratislave. Koho mi odporučíte?

psyxooo
6. dec 2008

Moj maly /17mes/ zacal pred mesiacom skulit, boli sme u ocnej /Dr.Klobusicka z Nitry/ a predpisala mu okuliare, ale ja som z toho zdesena, maly ich vobec nechce, dokonca mu ich neviem ani len vyskusat lebo hned ich odmieta. Dokonca sa nenechal ani vysetrit, tak mu urcila 1 a 1,5 dioptrie tak zdialky a akoze, lebo nijak sa nedalo.
Tak by som chcela ist nejakemu ocnemu do Bratislavy, poradite mi niekto dobeho ocneho lekara v BA?

hradnapani
1. mar 2013

@bubla30 ano, kvapkaju, ak sa dobre pamatam, tak tri krat v nejakych casovych rozostupoch. Takze je to dost zdlhave vysetrenie, resp. minimalne hodinu to zaberie. A potom sa do ociek pozrie lekar s takymi pristrojmi, nieco pozrie posediacky (dieta je na kolenach), nieco poleziacky... to uz zavisi od lekara a toho, co potrebuje skumat.

ajkasamko
3. mar 2013

@bubla30 super, fakt možem odporučat, velmi mila dr. a vidiet,že sa tomu venuje a vyzna sa do toho viac a už dlho, a nerobi rozdiel ked clovek dojde ku nej na ambulanciu,kde sa plati a ked sa dojde ku nej na Kramare a treba niečo robit s tymi očkami, inak sme dobre dopadli, 🙂 lebo nam nastasie okuliare netreba,je to len zlozvyk maleho,že obcas zazmuri oči a že je to všetko OK, že očka ho mozu boliet len s nadchy alebo zo zväčšenej mandle, vsetko dokladne prekontrolovala, len podotkla,že možno v dospelosti vidiet,že bude kratkozraky, tak ale uvidime, teraz je hlavne,že to ma vsetko Ok! A nam odmalinka tiež od pol roka robili vysetrenie,lebo dr. sa zdalo že mu jedno oko zabieha, tak sme museli chodit každy pol rok na vysetrenie a moj maly neštrajkoval, tak ho vždy nakvapkavala......ale možno vsade to robia inak, určite by som lepšie vyberala pri takom malom dietati aby mala dr. dobrý pristup, aby sa malý moc nezlakol......držim palce

bubla30
3. mar 2013

@ajkasamko takze ste boli nakoniec u tej fisherovej? ona je sukromnik ci statna? zvazujeme, dobry pristup je zaklad!

ajkasamko
9. mar 2013

@bubla30 ano boli sme u Fisherovej, lebo u tej na Mytnej - Strečkovej sme nepochodili, tak som tiež musela zvažit iny pristup, a Fisherova je v ambulancii sukromna,ale ma nejaky den aj na Kramaroch, tam aj operuje,ked je neičo a tam už nieje sukromna,ale za ten pristup to stalo, fakt, nemožem na nu nič povedat a vidieť,že sa vyzna, 🙂))držim palce

macik31
13. mar 2013

ahoj ,neviem ci aj takym mensim,ale vsak to zvladne,aj ked lekarka vravi,ze vela deti placka,ale nasa naty neplakala..

@bubla30

macik31
13. mar 2013

sa tesim,ze ste to zvladli a nakoniec je vsetko ok,naozaj dr.fisherova je profesionalka a s detmi vie...

kbeata
13. mar 2013

@macik31 ahoj,som si citala...musim ist aj ja s malym k ocnej,zacal skulit 😒
mozno som to prehliadla,ale Fischerova je z Dubravky,a na Teslovej je Bursanyova,o tu by som mala zaujem,je to od nas blizsie,najdem kontakt na internete?dakujem

cicimon
13. mar 2013

@kbeata fischerova je na gercenovej v petrzke

kbeata
13. mar 2013

@cicimon 😉 ,je sukromna,plati sa?

macik31
14. mar 2013

@kbeata
platila som 20 eur aj u Fischerovej,aj potom u Bursanyovej-chcela som si to dat potvrdit,kedze nam namerali vysokanske dioptrie,ale musim povedat,ze lepsie vybavena pre tieto deticky bola Fischerova,hoci na Bursanyovu nemozem nic zle povedat..tiez bola velmi mila,oboje najdes na nete..

kbeata
14. mar 2013

@macik31 tak pekne dakujem za info 😉 ,inac som bola v tom ze sa plati 60 eur 😒 ,tak pre istotu som sa pytala,tak vsetko dobre...

lilianecka
15. júl 2013

@petrahy ahoj, prosím možeš mi napísať do ip pošty kontakt na vašu očnú lekárku.ďakujem

lusmel
15. nov 2013

tie co chodievate s detickami k doktorke Fischerovej ako je to s platenim ? plati sa za vstupne vysetrenie 20e to viem a potom ked treba chodit na kontroly plati sa kazda dalsia kontrola alebo co vsetko je spoplatnene ? dakujem

lenaic
14. mar 2014

@stellamiapiccola
Otrasné parkovanie na Mýtnej, 2 hodiny človek čaká v ordinácii . Boli sme tam tento týždeň a som rozhodnutá odtiaľ odísť.
Objednaná som na 9.30 hod a k sestričke sme sa dostali o 10.20. K lekárke som sa dostala o 11.15

stellamiapiccola
14. mar 2014

@lenaic no ja viem, ale s lekárkou som spokojná je už osvedčená. Chodievam s mm a ak nenájde miesto ja utekám hore a on parkuje. Dávam dosť nato aká je doktorka, mám aj zlé skúsenosti a mne osobne očna ako malej posrala oči ☹

valeriana
8. sep 2014

@macik31 prosim vas, potrebujeme aj odporucaci listok od pediatricky k dr. Fischerovej ?

macik31
8. sep 2014

Ja som si vypytala,ale bola tam jedna pani,ktora sa len objednala a vzali ju aj so syncekom bez problemov..,ale skuste si tam zavolat..

1motilik1
15. okt 2014

@macik31 ahoj, prave čitam prispevky a našla som tento tvoj, tak sa chcem len opytať, či si s malou bola aj u inej doktorky či naozaj potrebuje 8 a 9 dioptriu, lebo som v podobnej situácii , bola som s mojim synom 6a pol ročnym teraz u očnej a tiež mi povedala že potrebuje 4 a že je dalekozraky a ma to vraj od narodenia,a pritom všetko vidi, aj do dialky aj do blizka, normalne tomu nemožem uveriť, a ked som bola v optike že teda kupime okuliarky, tak sa ma pytali či nevidi ,ale nemali akurát pekne ramiky tak sme išli do inej optiky a tam sa ma tiež pytali či nevidi ,ked potrebuje 4-vraj je to vysoke čislo a určite mu to mam dať skontrolovať u iného doktora, tak teraz hladam doktorov kde by sme mohli ist ešte raz nech mu to prekonroluju či fakt potrebuje tie 4. A ani mu nezabiehaju oči, len ked sme boli u obvodnej na na prehliadke dala mu čitať tie pismenka,a nevidel ten najspodnejši riadok, preto nas poslala na očne, ale toto som fakt necakakla že by mal nosiť až 4.

macik31
27. nov 2014

Ano,toto bol aj nas problem,mala vidi doteraz vsetko a pritom ma take dioptrie +8 a 9...,boli sme samozrejme aj u druhej lekarky,lebo sme boli v soku,ci sa naaaahodou nezmylila,ale bohuzial nie... ich svaly na ockach su este pruzne,preto vidia dobre este,ale neskor to uz bude problem..mojej zabiehaju oci,pretoze ma naozaj velmi silne...vyskusaj urcite este aj druhu lekarku..a uvidis...ale ak budes moct aj mi napis,je malo ludi,ktorí maju takyto problem...Dakujem a snad som Ti nejako pomohla..

albao
30. jan 2015

Chodíte niekto na kontroly do ambulancií aj na Kramáre? Objednáva sa tam? Vďaka!

cicimon
18. feb 2015

@albao neviem ci uz mas odpoved zinakadial, ale hej, na kramare sa objednava

alenkam.
25. feb 2015

@albao ... ja som dnes volala na kramare a ze beru len ak je vymenny listok od ineho oftalmologa.. ze od pediatra nestaci.. ☹ s mudr. na strecnianskej nie som vobec spokojna, kam teda spadame.. maly ma 2r a stale sa stazuje, ze ho boli hlava.. nemam dovod mu neverit.. tak chcem zacat s vysetrenim oci.. ale kam...? Teba zobrali?

albao
25. feb 2015

@alenkam. nie, ani nás, zatiaľ sme objednaní až do Malaciek. Podľa webu by tá lekárka mala byť vcelku ok, tak uvidíme. Ideme až v marci.

elor
27. máj 2015

Dobrý deň, aj my potrebujeme potvrdiť výsledok u očného, lebo malý 3 ročný nechcel u očnej, spolupracovať, rada by som šla s ním tiež k doktorke Fischerovej, viete mi napísať, koľko Vás to asi stálo, poplatky za vyšetrenia, a keď by sme sa rozhodli u nej ostať. A tiež máte niekto nejaký kontakt, kde by sa dalo objednať. veľmi pekne ďakujem za rady

tomas_byty
8. feb 2016
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Oživujem tému, musím ísť kvôli robote teraz na očnú kontrolu a udrela mi do očí reklama, že na http://ocna-ambulancia.sk/ prepláca očné vyšetrenie zdravotka. Je to možné? Nechce sa mi tam volať a zisťovať to, ale rád by som ušetril u očného pár peňazí lebo chodím ku súkromnému a ten mi naposledy vyúčtoval 30€ ☹

Prípadne koľko môže stáť nejaké všeobecné očné vyšetrenie? Alebo dajte nejaké tipy. Ďakujem

ranko
7. jún 2016

zdravim, dnes som chcel dceru objednat ku Streckovej a vraj tam nieje uz od 1.1 2016, neviete co sa stalo? kam sa prestahovala? http://www.poliklinikamytna.sk/lekari/ocna-ambu...

rumcajzik
7. jún 2016

@ranko odisla do dochodku a nahrada za nu nie je :-/

ranko
7. jún 2016

To nam mohla v novembri povedat miesto, objednajte sa o polroka na kontrolu. Toz musime noveho hladat, dakujem za info.

rainee
13. jún 2016

@elor ahoj, boli ste u dr fisherovej? Tiez by ma zaujimali u nej cakacie doby na objednanie a poplatky. Potrebujem ist s dcerou niekam co najskor,ma podrazdene oci z alergie. Prip.ma niekto skusenost s ocnou klinikou v auparku? Ocna-ambulancia.sk

zuzkazuzka
20. júl 2016

My sme tiez chodili k doktorke Streckovej a mam skusenost, ze takmer ziadna ocna ambulancia mi dceru nechce vziat. Tento tyzden kazdy den volam, kde sa da a nikto nic. Ze treba si najst detsku ambulanciu, len vsetky su plne, niektori po pani doktorke nechceu brat, v Ruzinove ze uz od nej kopec deti vzali, maju plno a pod. Zdravotnictvo otrasne, ako keby sme mohli my za to, ze skoncila a deti teraz na to doplatia.

Rainee - deti v ocnej klinike Ocna-ambulancia.sk neberu, tam som si to overovala. A btw, volala som asi do dalsich 3 sukromnych a deti neberu...takze nam drzim palce, aby sme pre deti nasli ocnu.