Dobrý pediater. Karlová Ves

veverica
21. feb 2008

Hladam dobreho pediatra v Karlovej Vsi mate niekto skusenosti?

frola
8. júl 2010

@hilaris ahoj prosim ta ako ste dopadli s tou lekarkou? nasli ste nejaku dobru v karlovke? dakujem

hilaris
8. júl 2010

@frola ahoj. Z mojho pohladu v Karlovke ani na Dlhych nie je taka ktoru by som brala vsetkymi desiatimi a tak som sa rozhodla zostat v Lamaci. budeme musiet dochadzat ale radsej to ako byt nestastna pre nejake nezhody s lekarkou. Na kazdu ti niekto povie nieco dobre a niekto iny zasa nieco zle. Tazko si vybrat... ako spomenula dadis... su to stare struktury.

frola
11. júl 2010

@hilaris dakujem za odpoved. ja vazne uvazujem nad lekarkou foltinovou v dubravke. tiez budeme musiet dochadzat ale je mi velmi sympaticka ale to sa naozaj ukaze az v realnej praxi 🙂 ale teda tieto tety v kv sa mi nechce riesit. som zvedava ci nas este foltinova prijme, dufam ze uz nema plno.

livia333
7. sep 2010

@frola nakoniec si sla k Foltinovej? Lebo ja som dnes volala do ambulancie, ci prijimaju novych pacientov...a sice prijimaju, ale len takych, kt. pod nich spadaju..cize aj ked som z Dubravky, nespadame tam...takze ja budem musiet hladat dalej pediatra... ☹

katijoe
20. sep 2010

@livia333 ahojte, ja som dnes dopadla s volanim k Foltinovej rovnako. Novych pacientov nespadajucich pod nu neberie ☹ . Pocula som o nej len same dobre veci. Doporucili mi ju aj dve kamaratky, ktore ku nej chodia.
My byvame v KV, ale neverim, ze sa tu najde dobry pediater, aspon som o nom este nepocula. Chodime/chodili sme k Dr. Kluckovej, ktora ma vypisane na dverach "Od 3.9. neambuluje". Potrebujem maleho zaockovat a nenajde sa ziaden pediater pod ktoreho nespadam, aby mi ho zaockoval. Zastupujuci mi tvrdia, ze nemozu, nemaju vakcinu, maju iba pre svojich. Bol by pre ne asi neskutocny problem, aby si ju neskor vypytali od tej nasej. Nikto nevie, dokedy Dr. Kluckova ordinovat nebude, tak som kazdy den vyvolava do jej ambulancie ci tam nahodou nie je. Minule som sla na polikliniku kvoli inej veci a dozvedela som sa, že sa mam ohladne nasej doktorky informovat utorok a stvrtok od 10 do 12. Takze zajtra tam pekne naklusem a mozno sa nieco dozviem.
Inak sestricka Dr. Foltinovej bola taka zlata, ze mi poradila dalsie dobre a mlade pediatricky v Dubravke (Rolna, Makejenko), ale povedala, ze mozno tiez neberu novych pacientov. Takze vobec netusim, co bude dalej s mojimi detmi, ale dufam, ze neskoncim u tej, pod ktoru oficialne spadame 😢

katijoe
21. sep 2010

Mozno svita v Karlovke na lepsie casy. Od 1.11. bude namiesto Dr. Kluckovej nova pediatricka. Podla nasej pani doktorky je dobra, tak uvidime (lekar na lekara zle nepovie 🙂 ). Uz aj Karlovka by mohla mat konecne nejakeho dobreho pediatra.

zitaje
21. sep 2010

@katijoe budete chodit k tej novej? Daj potom info prosim 🙂 . A kde ordinuje? Teda kde bude ordinovat, dole v Liscaku?

katijoe
21. sep 2010

@zitaje
Bude ordinovat tam, kde nasa doteraz. Je to v Liscaku v detskom pavilone, ale hore na poschodi, c.dv. 165 (myslim). Samozrejme dam vediet. My, teda aspon zatial, budeme chodit k tej novej, kym uvidime ci sa oplati.

zitaje
21. sep 2010

@katijoe Vdaka, tesim sa na info. A mas peknu "fotku". 😀

frola
30. sep 2010

ahojte no ja to doteraz tiez nemam vyriesene a dost ma to trapi. foltynova nas tiez neprijala a neviem co budem robit.
@katijoe prosim ta nevies ako sa vola ta nova v karlovke a ktore ulice k nej patria? my byvame na tilgnerovej.

no zatial sme zostali v raci ale dochadzat tam z karlovky sa mi zda riskantne. tak baby dajte vediet o tej novej hned jak budete vediet...

katijoe
4. okt 2010

@frola Ahoj, nova doktorka bude ordinovat od 1.11., jej meno neviem, len viem, ze je mlada (37 rokov) a vyberala ju Dr. Kluckova. Chcela som zistit aj meno, ale sestricka mi ho nepovedala, vraj nevie, ale jej vek vedela, tak sa mi to zda trochu cudne. 😒
Dnes som bola na poliklinike, aj som si pozerala, ktore ulice k nej patria, ale zapamatala som si akurat Pupavova 27 a vyssie, lebo som to pozerala kamoske. Minule som vsak pozerala ulice u inej doktorky a ta mala vypisane vsetky Pupavove, takze vobec neviem ako to maju rozdelene. Este tam budem musiet niekedy skocit kvoli nejakym vysledkom, tak pozriem aj ulice spadajuce pod Dr. Kluckovu.
Ak budem mat dalsie info, tak dam urcite vediet.

lubiq
5. okt 2010

Pripajam sa s negativnou referenciou na MUDr. Rohalovu - nikdy viac. Nasej dcerke ako malemu babatku neurobila patricne vysetrenia a nebyt nas rodicov, ktori sme dotiahli dietatko priamo na kramare, kde jej diagnostikovali zavazne ochorenie, tak ma dodnes nasledky. Jej reakcia na nase prosby bola, ze sme precitliveli rodicia a vsimame si co nemame.

frola
7. okt 2010

@lubiq hrozne... je mi to luto... nemam slov k tymto starym babizniam

frola
7. okt 2010

@katijoe dakujem za info, asi tam niekedy skocim pozriet hrozne dufam ze nas vezme... snad nebude brat len podla rajonu keby sme tam nahodou nepatrili lebo pupavova je o dost vyssie nez my... 😒

katijoe
7. okt 2010

@frola patria tam aj ine ulice, ale naozaj si ich nepamatam a nie su len z oblasti Pupavovej. Myslim si, ze nasa pediatricka vela pacientov nemala, pretoze dlho som u nej nikdy necakala (mozno som aj vedela, kedy treba chodit, aby tam bolo, co najmenej ludi 🙂) a aj ordinacne hodiny mala dost biedne. Kazdy den, okrem stvrtka, ordinovala iba 3 hodiny, vo stvrtok 4 hodiny. Takze mozno ta nova bude brat aj z inych rajonov. Uz len treba vydrzat do 1.11.

katijoe
8. okt 2010

@frola Dnes som bola na poliklinike v Liscaku a tu je zoznam ulic, ktore patrili pod Dr. Kluckovu: Beniakova 14-34, Dubravska cesta, Jurigovo namestie, Karloveska - neparne cisla, Lackova, Nabelkova, Nad Luckami, Novackeho, Pupavova 27 a vyssie, Segnerova, Stare Grunty, Sastinska

frola
8. okt 2010

@katijoe dakujem za info, ale dokelu my tam nepatrime tak strasne dufam ze nas vezme, aj ked sa tak nad tym zamyslam v podstate o tej novej nic neviem... ale vsadzam na novu krv...

katijoe
3. nov 2010

@frola
@zitaje
Zle spravy: Nova doktorka sa nekona, takze v Karlovke sa nic nezmeni :O(
Dnes sme boli na poliklinike a na dverach nasej byvalej doktorky je vypisane, ze od 2.11. docasne zastupuju ostatni detski pediatri. Tak sme si jednu vybrali a poprosila som ju, aby mi vysetrila deti. Od nej som sa dozvedela, ze nova doktorka nepride, pretoze nemoze robit dorast, a kvoli 400 pacientom sa jej neoplati otvarat ambulanciu. Takze nova doktorka to odmietla. Zatial sa teda nevie, co bude dalej.
Ked uz sme boli tam, tak sa ma hned opytali ci nechceme chodit ku nej, tak som sice najprv vahala, ale potom suhlasila, takze od dnes mame Dr. Uhrinovu. Vela o nej neviem, ale stale vieme po pol roku odist.
Inak co som si dnes vsimla, tak s 5 pediatrov ordinovali dnes doobeda 4, ale v cakarni boli ludia len v jednej. Cize ak plati, ze "Dobreho lekara spoznas podla plnej cakarne", tak to v Karlovke s pediatrami vobec nevyzera dobre. No co uz.....

katijoe
4. nov 2010

Najnovšie info: Pacienti Dr. Kľučkovej budú rozdelení medzi ostatných pediatrov v KV ☹

fathi
5. nov 2010

@katijoe - Uhrinova je starostliva doktorka, aspon ja som s nou bola spokojna, chodila som k nej od 10tich rokov 😉

katijoe
5. nov 2010

@fathi Zatial neviem posudit aka je lekarka, paci sa mi, ze robi aj homeopatiu. Dnes mi vsak aj dve kamosky povedali, ze je dobra, ale zase sa mi zda dost stara, takze kto vie dokedy bude ordinovat.
Inak milo ma prekvapilo to, ze ked som si prisla po tampony na vyter, o ktorych som sa s nimi bavila po telefone den predtym, boli pripravene, takze som dlho cakat nemusela. A sestricka si pamatala, ze mojho maleho netreba volat Matko, ale nejako inak, to ma tiez potesilo 🙂 .
Uvidime ako bude dalej.....

fathi
6. nov 2010

@katijoe - veď práve to že je stará .... 😒 Ja teraz zháňam pediatra pre bábo čo sa mi narodí v decembri a tiež sa mi páči že robí aj homeopatiu, takže všetky plusy... no neviem dokedy bude ešte ordinovať, stará bola už keď ja som bola malá... 😀 😖

frola
12. nov 2010

@katijoe ojojoj tak to snad nie. dnes som tam chcela akurat zajst lebo na konci oktobra mi sestricka povedala ze nas prijmu aj ked k nim nepatrime podla ulice. no dokelu... ale dakujem za info

dadis
12. nov 2010

@katijoe
@frola
dr. Uhrinova liecila este mojho manzela (r.74) a uz vtedy vyzerala rovnako ako dnes, tazko povedat kolko ma rokov...."za onych cias" ju nemali radi, pretoze predpisovala haldy antibiotik (ktora dr. vtedy nie?), ale vraj uz sa v tomto smere umiernila, no na varovanie od svokry a mojej mamy som k nej nase deti nedala...ale zase mne bola sympaticka, nie je preafektovana, ako dr.Rohalova (to mne osobne dost vadilo)...ja som sa rozhodla pre dr.Prcuchovu, je na Dlhych Dieloch, mam to dost odruky, ale na poliklinike vyber nic moc.. ☹

frola
12. nov 2010

@dadis a ako si spokojna s prcuchovou? mne jedna mamina hovorila ze od nej odisla lebo jej nevedela povedat nic o refluxe...

dadis
12. nov 2010

@frola
no spokojna uplne nie som...nespokojna som s dlhym cakanim ☹ , ma vela pacientov

starostlivost priemerna, najviac som chodila s malou do poradne...zatial sme boli u nej len 1x s detmi, co boli chore (to sa nestazujem 😉 klop klop klop)

Nie je prilis mlada (tipovala by som cerstva 60tnicka), ale je velmi prijemna, na deti posobi ukludnujuco, je dost empaticka a citliva. Raz som poslala mojho otca pre nejaky recept a sestricka videla, ze ma na listku do lekarne napisane aj 2x nurofen sirup, tak automaticky na to napisala recepty, cize ma vtedy vysiel jeden sirup na 1€..ma to prekvapilo, som dovtedy ani nevedela, ze sa da kupit na predpis.. takze dost ustretova sestricka...aj ked mne tak na prvy pohlad nepripadala, posobi na mna dost odmerane..

dadis
12. nov 2010

@frola
uprimne povedane, by som prijala tu novu a mladu (37r) doktorku na poliklinike, by som to mala blizko, Prcuchova je fajn, ale nemyslim, ze az natolko, aby som ju nevymenila...

frola
12. nov 2010

dakujem dadis tak uvidim co urobim.

baby a pridala som novu diskusiu do temy skolkari a skolaci ohladne skolok v karlovke, tak ak mate najake skusenosti prosim napiste tam co viete. dakujem

katijoe
14. nov 2010

@frola tak to Ti rada prispejem aj do temy o skolkach v Karlovke 🙂

frola
18. nov 2010

@riusik ahoj prosim ta mohla by si mi napisat nieco viac o mudr. kridlovej? nasla som len vseobecne info a hlavne to ze je sukromna. ako sa to financuje? z poistenia alebo su nejake rocne poplatky? ake mas skusenosti? dakujem.