Dobrý pediater. Karlová Ves

veverica
21. feb 2008

Hladam dobreho pediatra v Karlovej Vsi mate niekto skusenosti?

riusik
18. nov 2010

@frola no, ked som prispievala, pravdou bolo, ze sme este patrili k dr kridlovej. bola som spokojna, ale ako mi bolo povedane viacerymi mamickami, ze asi preto, ze tomasko nikdy nebol chory a nemal ziadny problem. cize okrem preventivok a par razov, co som hystercila este ako prvorodicka sme tam neboli. takze spokojna som bola s preventivkami a s ukludnenim, ze to nic nie je, ked sa mi dieta v troch tyzdnoch cele vysypalo, ze je to len akesi novorodenecke cistenie, ze ako pride, tak i odide,ale ze mi moze dat taku mast, nech som kludna.
s narodenim druheho dietata som zmenila lekara, aby som to mala blizko. tak naozaj neviem podat aktualne info o pani dr kridlovej..
moj nazor je, ze treba si vybrat, poprecitavat referencie a ist sa porozpravat. ono niekedy si jednoducho nemusite sadnut ludsky a to potom robi problem.. netreba sa bat, ved mame pravo si vybrat lekara a aj pravo zmenit..
drzim palce

dany9
7. dec 2010

kocky,ja Mudr.Kridlovu z vlastnej skusenosti neodporucam.Ked mala dcerka zhruba rok,prestahovali sme sa na DD,a tak sme si ju vybrali.Platili sme rocny poplatok (nadstandartny-okolo 3000 SK),dostali sme jej t.c.ze v pripade potreby jej mozeme kedykolvek zavolat.To sme sice mohli,ale ked som ju potrebovala aby prisla ku mne diagnostikovat dcerku vzdy mala vyhovorku a nikdy nemala cas,bola na konferencii,na lyzovacke,v restauracii a pod.A to ten "nadstandart" zahrnal aj vysetrenie priamo u pacienta.
Niekde som pocula ze sa teraz angazuje v miestnom zasupitelstve pre Karlovku.
Momentalne je Dr.na dlhodobej PN od septembra,a vobec nevedia ci od januara nastupi ona alebo niekto iny.Zastupuju ju v jej ambulancii ine Mudr.ale to su vsetko damy v dochodku a ako tu bolo davnejsie pisane "stare struktury".
A zrejme veľmi blízke Mudr.Krídľovej.
Ked som sa teraz pytala imunoalergologicke,dostala som od zastupujucej Dr.odpoved,ze dcerku vobec neodporuca na toto vysetrenie 🤐 (a to mala v ruke papier od krcnej ktora ho vyslovene odporuca!!!....nakolko dcerka sopli a kasle kazde dva mesiace).

PRETO Z VLASTNEJ SKUSENOSTI TUTO AMBULANCIU NEODPORUCAM!!!!!! 😢 😢 😢

latvia
2. jan 2011

chodite niekto k Dr. Prokopovej Eve? Ambulanciu ma (teda aspon pred 4 rokmi mala) na intraku Druzba v Karlovke....

mariiska
28. mar 2011

@novinka ahojte v Karlovej Vsi nie je asi ani jedna lekarka dobra, skusila by som radsej Dubravku alebo Devinsku, my sme chodili k Mudr.Rohalovej milucka je ale vas vobec nepocuva a zle diagnostikuje chorobu, nevie rozoznat kiahne od svraba, salmonelu od crevnej chripky, my mame velmi zle skusenosti, pani Mudr. Bukovska je tiez milucka, ale ked si nevie rady posle Vas na Kramare a tam sa cuduju preco nespravila bezne odbery, vyter ..ak ma dieta problem, mi k nej chodime ale uz som zufala aj ja, pocula som o dobrej lekarke v DNV Mudr.Valdnerova, alebo v Dubravke Mudr. Makajenko, ak ma niekto skusenosti napiste, ale z Karlovky urcite nie. ☹

frola
29. mar 2011

@mariiska no my sme teda tiez zmenili lekarku lebo uz som nevedela kam ist, tak som nas dala k mudr. uhrinovej a tiez nie som uplne spokojna... uvidime aka bude dalej

mariiska
30. mar 2011

Po dnesnej skusenosti s pani Mudr.Bukovskou som uplne skoncila, totalna neochota, jeden den uzasna na druhy den neochotna, arogantna, mala nam zistit vysledky z nemocnice, a ona nato nech si ich zistim sama, a ked som jej nasledne volala, vyvesila telefony , a to neurobila prvy krat, my ideme do Dubravky k Mudr.Makejenko, som zvedava ale musime odist, uz sme dva mesiace chory, a pani Mudr. to je asi jedno,potom napisem skusenost s pani Dr., je to hrozne 😖 🙄 ☹

frola
3. apr 2011

@mariiska idete k makajenko? napis prosim ta ako sa ti pozdava

frola
2. máj 2011

@mariiska ahoj prosim ta prepac ze otravujem ale hladam aj ja novu dr kedze v septembri sa nam narodi dalsi clovek a pisala si ze idete k makajenko. ako to dopadlo?

mariiska
2. máj 2011

@frola Nastastie sme zdravy, tak ze sme u pani Makejenko este neboli, iba manzel podpisoval dohody, ale ked pojdem urcite napisem, dufam ze to nebude skoro, v Karlovke uz nepoznam dobru Dr., strasne ma sklamali Dr., na pani Bukovsku pocuvam iba neskopojnost a neochotu, strasne ma sklamala, co ma dost mrzi nakolko tu zijem 35r., a teraz musim cestovat do Dubravky ale dufam ze sa oplatilo prejst, urcite napisem, a nikto neotravujete, dakujem.

frola
2. máj 2011

@mariiska dakujem a prosim ta je makajenko na poistovne alebo sa nieco doplaca? zobrala vas v pohode aj ked ste z KV? a bola mila? nevies ci robi CRP lebo nasa malje supla hned antibiotika bez krvi len po asi 30sekundovom vysetreni.

mariiska
3. máj 2011

Ze vraj ma aj crp, aj my sme hned na antibiotikach u starej Dr., novorodencov urcite berie, tym zacala, ale ja som bola taka zufala v telefone ze nas prijala a hned odporucila iny sirup, co povodna Dr. mi odporucila Kramare, nakolko nevedela co s nim to robi snad kazdemu co pocujem okolo seba, treba si precitat fora na Dr. Makejenko ja som citala iba chvali, v jednani cez telefon bola super ani manzel sa nestazoval ked bol u nej, ze sme z Karlovky vobec neriesila ja poznam osobne dve mamicky co k nej chodia a su spokojne tiez z Karlovky, neviem ako to je s poistovnou my mame vseob.zdr., a nic nehovorila, o dva mesiace ideme na kontrolu pre dvoj rocne deti, tak dam vediet, pa.

skanska
30. sep 2013

ahojte, neviete mi poradit dobreho pediatra v karlovke?

ivet281
29. feb 2016

Ahojte, ak niekto zvažujete Dr. Bukovskú, napíšte mi pre viac info do inboxu. Rozhodne neodporúčam, hotová katastrofa.

gabikula
19. jún 2018

Ahojte, zmenilo sa niečo s doktormi-pediatrami v Karlovke ? Je tam niekto nový? V lete sa tam sťahujeme a hľadám pre naše detváky doktorku. Ak viete niekto niekoho odporučiť, prosím napíšte.

sisiaaak
21. aug 2018

Ahojte tiez by ma zaujimalo ci sa nieco v karlovke zmenilo. Uz je tam nejaky dobry pediater?

slaviivals
17. jún 2020

Ahojte, tiez sa pomalicky rozhliadam po pediatrovi v Karlovke. Ako vyzera situacia teraz?

majkadurgala
16. sep 2020

Ahojte, su prosim nejake novinky ohladne pediatrii v karlovke? Ku komu ist? :(

slaviivals
17. sep 2020

@majkadurgala ahoj, ja som sa nakoniec dohodla s Dr. Matejkom v Paracelzuse na zaciatku Dubravky (Medmacare). Este som nemala tu cest sa s nim stretnut, ale sestricka na mna posobila velmi sympaticky.