Dobrý pediater. Karlová Ves

veverica
21. feb 2008

Hladam dobreho pediatra v Karlovej Vsi mate niekto skusenosti?

zuzana154
21. feb 2008

Poznam. Vola sa Marta Uhrinova. Stara sa mi o maleho a mala v starostlivosti aj mna od narodenia, cize ma min 29 rocnu prax. Podla mna je naozaj super.

susik77
21. feb 2008

veve: kde tam byvas? moj muz pochadza z Karl. vsi - blizko zast. Segnerova...

veverica
autor
22. feb 2008

susik na Dlhych Dieloch.
zuzana154 a kde by som ju nasla? Posles adrasu do IP?

lucilka
22. feb 2008

Aj my máme skvelú pediatričku, je to päťdesiatnička, veľmi milá. Aj sestričku má fajn. Sme s ňou veľmi spokojní. Nikdy ma zbytočne nestresovala, ak sa zdal byť nejaký problém a tiež som nikdy nemala pocit, že by niečo zanedbala.
Volá sa Mudr. Rohaľová. Má ambulanciu v zdravotnom stredisku v Karlovke v detskom pavilóne.

riusik
22. feb 2008

ahoj veve, my chodime k mudr. kridlovej, matejkova 9. a som s nou velmi spokojna. dokonca sme sa z dd odstahovali, ale lekarku sme nezmenili. ak by si chcela nejake dalsie info, napis... 🙂

biba12
22. feb 2008

Ahoj Veve,

ja som chodila od mala k dr. Rohaľovej a mozem povedat, ze bola vzdy fajn. Bola vzdy mila,nemam ziadne negativne spomienky z navstev u nej. Keby som byvala v Karlovke, chodim tam aj so svojim malym.

veverica
autor
22. feb 2008

dakujem vam za nazory 🙂

kukenzi
11. apr 2008

jeeee, super tema, akurat rozmyslam nad zmenou pediatricky a potesi ma kazdy nazor a kazda dobra skusenost. 😵

logout
11. apr 2008

ahojte, aj ja by som poprosila o skusenosti s pediatrami zo zdravotneho strediska v karlovej vsi. nepodarilo sa mi zatial ziskat referencie na nikoho odtial. vopred dakujem.

kukenzi
11. apr 2008

ja chodim k bukovskej, je mila, ale akonahle pridem mimo poradne ako dnes, ked sme mali horucky, tak je cudnaaaaa. ja tiez cakam na info o dalsich pediatroch z karlovky a najlepsie z DD.

logout
11. apr 2008

este som sa chcela spytat - tie lekarky, s ktorymi ste spokojne - rohalova, kridlova... poskytli vam aj cislo na mobil a mozte im v surnom pripade volat aj mimo ordinacnych hodin, pripadne volali ste ich aj na navstevu niekedy k sebe domov, vdaka.

kukenzi
14. apr 2008

logout, super otazky, presne toto by zaujimalo aj mna. zhanam pediatricku, ktora sa o moje dieta postara, pripadne mi dokaze poradit aj po telefone a nie je nutne tam utekat. nechcem uz doktorku, pri ktorej budem mat pocit, ze ju otravujem, ze ona tu nie je pre nas, ale my pre nu. 😔

tucniacik
14. apr 2008

ja taku pediatricku mam, ale nie v karlovke/byvame sice v karlovke/ ale v dubravke... poradna cez telefon je do 1 roka hocikedy zadarmo... je velmi mila, ochotna, dosledna, prijemna, vidno ze ma vztah k detom... jej link www.infamed.sk

kukenzi
14. apr 2008

tucniacik, vdaka, vdaka, idem urobit kuk.

kukenzi
14. apr 2008

tucniacik, ak je to ta zena na fotografii, tak vyzera velmi prijemne.

pemar
14. apr 2008

kukenzi, my mame tu pediatricku co poslala tucniacik link a nevieme si vynachvalit. da sa jej hocikedy volat, ked mala dcerka reflux (par dni potom ako sme prisli z porodnice, este sme nevedeli co jej je a preco tak straaaasne place) , volali sme dokonca cez vikend asi o 9 vecer, vyrusili sme ju v restauracii a radila nielen ona ale aj jej manzel 😀
kazdy problem berie vazne a dokladne nas vysetri, nikdy nemam pocit ze by som ju otravovala. dr. foltinova je naozaj super

cimka
14. apr 2008

Ahoj, my mame pediatricku na DD, sidli na ulici Hany Melickovej ( v novych bytovkach na prizemi je zdravotne stredisko, su tam aj dve vseobecne lekarky) a som s nou velmi spokojna.Je mila, ustretova, mimo poradne su deti do 1 roka uprednostnovane. Linka na nu http://www.zzz.sk/?profil=1320

kukenzi
25. apr 2008

tucniacik, pemar, vcera som bola u tej novej pediatricky a som velmi spokojna, co sa tyka profesionalnej aj ludskej stranky. dakujem vam za radu. uz tam mame aj kartu a som rada, ze mozem s kludnym pocitom spavat, ze viem, ze martinko je teraz v spravnych rukach. 😵

novinka
16. mar 2009

ahojte dost dlho tu nikto neprispel 😕
ja mam teraz maleho u Roháľovej a spokojná niesom. ked mal 2 tyzdne, bola som u nej -maly bol nachladnuty- vonku snezilo tak som mala sneh na kociku a nepustila ma s nim do ambulancie, aby som nenarobila mlaku. kedze nema svoju cakaren ale je to vlastne chodba pre vsetkych, tak sme nechali otvorene dvere. musela som ho vyzliect dohola, neráčilo sa jej ani zatvoriť okno a strasne tam fukalo, takze nachladol este viac. podotykam, MAL 2 TYZDNE! doma nas ani nebola pozriet ked sa narodil (vraj ho treba odvazit a ona nebude k nam tahat tolko veci), ale zato ja som s nim hned po prichode musela prist k nej, co mal 5 dni a nevadilo jej, ze vonku je -12st. 😠
dalej...ma zapalene ocka a dala mu lieky, ktore sa mozu davat najviac 6 dni, kazala mi ich davat 2 mesiace az kym som sa nevypytala ocnej a odvtedy je na mna urazena ze jej nedoverujem 😠
radsej uz nepokracujem lebo by som vypisala celu stranku 🙄

tynushqa
16. mar 2009

Ahojte, tak my sme z DD a chodime k Dr. Prcuchovej, chodim tam este aj ja 🙂 a som spokojna, je tam aj vynikajuca sestricka. Mozem len odporucit.

zitaje
16. mar 2009

Ahojte baby, ako sa meni lekarka? Musim si najst najprv druhu, dohodnut to s nou a potom vypytat karty od starej? Alebo aky je postup?

novinka
9. apr 2009

zitaje u novej musis podpisat suhlas a vacsinou si uz doktori kartu poslu sami, ale stava sa, ze ju vyzdvihnes u stareho, podpises zodpovednost a ze si ju prevzala a novej lekarke ju prinesies Ty.

kvacinka
2. jún 2009

Ahojte, ja tiež hľadám detského lekára. Ja porodím v auguste, takže mám ešte trošku čas, ale aj tak si to nechcem nechať na poslednú chvíľu. U tej lekárky Prcuchovej sa platí aj nejaký ročný poplatok alebo ako to tam funguje? Ďakujem za odpoveď. 🙂

kvacinka
4. jún 2009

Neviete mi niekto poradit?

tweetinkapp
3. sep 2009

ahojte, prosim vas nema niekto skusenosti s nejakym detskym lekarom z polikliniky liscie udolie? 😕

avanti
30. jan 2010

My chodime k Mudr. Uhrinovej (karloveska poliklinika). Inak v detskom pavilone tejto polikliniky je 5 detskych ambulancii dohromady a aspon podla mojich skusenosti sa nikde dlho necaka.

hilaris
31. máj 2010

Ahojte, vidim v tejto teme odporucania na lekarky o ktorych nepocuvam nic dobre alebo som praveze dostala odporucanie a tu pred nimi varujete. Prcuchovu, Kridlovu, Bukovsku som z mojho zoznamu uz vylucila. Hladam lekarku, ktora mi nebude robit prednasky o nutnosti ockovania a nezacne mi tam splietat afriku a HIV ako dnes Dr. Bukovska na ktoru som mala super referencie ale som aj super sklamana...

dadis
31. máj 2010

hilaris...ja by som ti z KV neodporucila ani jednu, tie co su na poliklinike poznam takmer vsetky este z mojho detstva: Urinova, Miklankova, Rohalova, Kluckova. Su to stare struktury, si myslim, ze Bukovska, aj ked ju nepoznam, vyde z nic este najlepsie 😒, minimalne preto, ze som na nu nic negativne nepocula. Na DD je to dr. Prcuchova a Kridlova. Ja som najprv chodila k Rohalovej, potom som pri dcerke prestupila k Prcuchovej, je to o nieco lepsie, ale zase 100% spokojnost to nie je. Mozno preto, ze ma vela pacientov. Ja by som tu prijala nejaku mladu dr ☹ .

hilaris
31. máj 2010

dadis dakujem. ja som ako dieta chodila k Miklankovej ale moc si nepamatam. Asi zostaneme u lekarky v Lamaci... je to bieda...

frola
7. júl 2010

ahojte budeme menit lekarku lebo sa stahujeme. ako to teraz vyzera v karlovke? dakujem