Odporučte dobrého psychiatra v Košiciach

debnicka
16. máj 2019

Prosim vas nepoznate niekto nejakeho dobreho psychiatra v kosiciach ? Najlepsie zenu pred chlapom by som mala vacsi strach sa mu vyspovedat dakujem pekne kludne aj negativne recenzie komu sa radsej vyhnut 😊

sapetka
16. máj 2019

@debnicka ja som dlho pracovala a tymito lekarmi. V ke ktora cast najlepsie?

baby26
16. máj 2019

Ked nemusis tak radsej lieky neuzivaj je to najvacsie svinstvo.Len budes z nich otupena ospala a chodit ako matoha

lubinkap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sapetka
16. máj 2019

@baby26 ona nepise ze potrebuje lieky ale sa porozpravat.. a lieky bohuzial v nietorycg pripadoch uzivat treba

eliska13
16. máj 2019

@baby26 cloveku, ktorý sa možno cíti zle, má uzkosti, depresie si veľmi pomohla

sintra
16. máj 2019

@baby26 nechaj si taketo odveci komentare laskavo pre seba, ani len odpovedat k veci nedokazes.

sintra
16. máj 2019

K teme: podla mna je dobra aj Caisova, da sa s nou viest inteligentny rozhovor, len netusim, ci sa k nej da v sucasnosti realne dostat.

veronika_07
16. máj 2019

@debnicka ja mozem odporucit skvelu psychologicku, ktora uz pomohla nejednemu z mojho okolia. Ak by si mala zaujem, tak mi napis sukromne.

guava1989
16. máj 2019

@baby26 niekomu to "svinstvo" zachrani zivot

3009
16. máj 2019

@baby26 ak si nezažila depresie, úzkosti, tak to nevieš posúdiť. To si kde čítala, že z AD sú ľudia ospalí, omámení atď. Tí ľudia možno na začiatku terapie si musia zvyknúť na lieky, ale potom normálne fungujú ako iní ľudia. Samozrejme to závisí od diagnózy, ale bežné depresie, úzkosti sú dobre liečiteľné. Nikto nemá na čele napísané, že berie AD ak to sám niekomu nepovie.

baby26
3. jún 2019

Ja AD uzivam dlhodobo a zo vsetkych som bola ospala aj som

alojzio
4. jan 2022

@veronika_07 prosím vás o odporucanie na dobrého psychológa...ďakujem vám

sendy111
27. jan 2022

@veronika_07 mozte mi dat konrakt

danka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz