Dobrý zubár v Bratislave

pupavka123
30. aug 2015

Zienky poradte mi fakt dobreho a hlavne mileho zubara-zubarku v Bratislave,ale len ked mate s nimi skusenost,dakujem Vam 🙂

lillika
30. aug 2015

@pupavka123 Dr.Martin Kapralik- jediny,ktoreho som sa nebala :D.Ambulanciu ma na Kollarku

pupavka123
autor
30. aug 2015

@lillika Dakujem,o nom som uz pocula,tiez dobre referencie 🙂

gladys_07
30. aug 2015

Family dental care na Safku, obe doktorky prijemne, trpezlive, chodi im tam aj strasne vela deticiek, lebo to s nimi proste vedia - aj s bojazlivymi dospelymi ;)

olifcek
30. aug 2015

ja odporucam Dr. Kollar na Lanovej, je uplne perfektny, nejde z neho strach :D je sice sukromnik, ale nema vysoke ceny 🙂 no ma vyborny pristup 🙂

evitka83
31. aug 2015

@pupavka123 detto family dental care. Pre deti aj pre dospelych. Uzasna pani doktorka Chudobova. Ja som mala paniku zo zubara, ale k nej sa nebojim 😉

bubet
31. aug 2015

Schill dental klinik.

koran
31. aug 2015

jarovce, Marta Ullrichová, super. srandistka, mne sa nikdy nechce odísť 😀 do SP dám keď tak kontakt...

lubi40
31. aug 2015

odporucam dr Kapralik - na Kolarku - mili a nie drahy a uplne odbornik, super pristup a je to fesak 🙂

ivetak11
2. dec 2023

Ahojte odporúčam Dr. Smrekovu pracuje v Karlovej VSI klinika Dentarius . ☺️

kris_tin257
2. dec 2023

Pozrite si určite aj Ostertag Dental pri Horskom parku, veľmi milý lekár, všetko vysvetlí pekne nikdy sa uňho nečaká aj sestrička je milá dá sa s ňou dohodnúť dobre na termíne ako vám vyhovuje. Chodím k nemu asi 5 rokov a nemala som zatiaľ žiaden problém 😊