Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

fackolka
24. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

no v PearlDental maju ozaj citlivy pristup az mi niekedy stale hovoria co presne idu robit a ako to budem citit aby som sa pripravila :D navyse nemusim cakat a maju zhovievavost pri malych detoch az to niekedy nechapem 🙂

lauranka
25. sep 2014

ten citlivy pristup a kvalitne urobeny je naozaj v dnesnej dobe dolezity.. moja Sophia ani nevedela ze bola minule v PearlDental.. nasa zubarka ju bezbolestne osetrila

harlinka
26. sep 2014
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

no tak to je super baby pretoze to co som zazila uz naozaj nikdy viac nechcem zazit... viete si teda vsetko co sa zubov tyka vybavit na jednom tom istom pracovisku ano?

justinka_l
27. sep 2014
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

ved v dnesnej dobe kvalitny stomatolog musi mat na klinike vsetko zabezpecene tak aby si zbytocne nebehal krizom krazom ohladom zubov.. ci?

majdulienka
29. sep 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@justinka_l presne tak.. to nam vsetko zabezpecuju v PearlDental 🙂 postupne sme sa tam cela rodina prehlasili.. ja manzel a dcera

luca1331
10. okt 2014

Idem za hodinu k p.Letošťákovi do Petržalky už druhý krát na trhanie osmičky a môžem ho vrelo odporučiť. Nielenže je výborný zubár ale je aj ako psychológ, človek je predsa len vystredovaný pred takým niečím a on to dobre vie a dokáže pacienta úžasne ukludniť, presne povie čo sa bude diať a čo robí, úžasný prístup.

lauranka
11. okt 2014

@justinka_l nehovoriac o tom ze mi v Pearl Dental urobia kvalitne komplexnu dentalnu hygienu za chvilku a nemusim behat krizom krazom 😎

krtikcertik
17. nov 2014

kočky prosím o radu? 🙂)) kde v BA existuje zubár, ktorému sa nemusí objednávať? resp.čakať cca 2 mesiace?vdaka za odpovede 🙂) 🙂

tatramatka
17. nov 2014

@katkli ahoj, akurat hladam zubara v KV a ty si ma potesila 🙂 este chodis k p.doktorke? Pri objednani ta berie presne? A ako dlho cakas na novy termin? Dakujem

katkli
18. nov 2014

@tatramatka ahoj tatramatka, hej, k pani doktorke chodim. a stale som spokojna, terminy dodrziava a novy termin da pomerne skoro, urcite som nikdy nebula objdnana o mesiac ci dva (zalezi samozrejme od osetrenia).

tatramatka
18. nov 2014

@katkli dakujem za odpoved 🙂 dufam, ze aj ja budem spokojna, lebo uz som sa stihla aj objednat. Prosim ta s cenami je to u nej ako, priblizne kolko platis napr. za plombovanie zuba. Ma tam cennik (co sa mi paci, lebo vacsina ho nema), ale aj tak som z tych vykonov jelen 🙂, u byvalej zubarky som platila cca 70€ za zub. Dakujem.

samuelstanislavov
3. dec 2014

@somewhere_33 Glonerova je otras jej sa oblukom vyhibaj , ja ju mam od dectva lebo je rodinna znama ale uz rok rozmyslam jak odnej utiect . Nevidi nato je necitliva a nevie ani zuby zablombovat ....

roxana280
3. dec 2014

Ak niekto hlada dobreho zubara Mudr. Kostanjevec v Petrzalke, je na priamu platbu, ale je to vynikajuci zubar, prvy krat v zivote som nemala ziadny kaz, dal mi doporiadku zuby po inych zubaroch, co pokaslali..ak niekto potrebuje, v decembri je odcestovany, inak sa da dohodnut v pripade bolesti urgentny prijem. Ma skvely pristup k pacientom, zobral mi na prehliadku aj syna 5 rocneho, krasne ho naviedol, aby spolupracoval 🙂 Chodia k nemu cele rodiny aj ta nasa.

martinka1981
14. dec 2014

@lauranka ahoj ...prosim ťa ake su čakačky na objednanie v pearl dental??
potrebujem isť s dcerou (5,5r) ....cennik nahodou nemaš od nich?
dakujem 😉

martinka1981
14. dec 2014

@majdulienka ahoj...pytam sa aj teba...vieš mi povedať za ako dlho daju termin na ošetrenie? A cennik nahodou nemaš?
dakujeeem 🙂

martinka1981
14. dec 2014

s Oradentom nemate niekto skusenosť?

124356
20. dec 2014

Ahojte, rad by som všetkých varoval pred zubnou ambulanciou DENTAL SMILE (crime) :D na Bajkalskej (tri veže)!!!!!!!! Ak mate radi svoje zuby a peňaženku, NECHODTE TAM! Pracoval tam môj dobrý kamarát, takže to tam pozná... pracovníci sa tam striedajú každe dva mesiace, hygienicke podmienky ambulancia nespľňa, arogantný prístup doktorky Mudr. Kataríny Fedorovej (ktorej cieľom je vytiahnuť z Vás co najviac peňazí), a veľa dalších vecí, ktoré by sa dali rozpísať na mnoho strán.... Varujte prosím blízkych a kamarátov, ušetríte nervy a peniaze... nehovoriac o zdraví ĎAKUJEM

sisa1971
4. jan 2015

dobrý deň, vedel by mi niekto prosím povedať približné ceny v Pearl dental ? samozrejme také základné, napr. ťahanie zubov, alebo vrtanie a výplň...chcela by som sa tam objednať ale nemajú cenník a bojím sa aby neboli až moc drahí.díky

martinka1981
25. jan 2015

@sisa1971 ahoj ja som tam bola nedavno s deťmi. Vstupna prehliadka stoji 20e
vrtanie a oprava 18e plus anest.(inj) tušim 11e ak chcete.

janaondrasova
26. jan 2015

ahojte. chodím necelé dva roky k p. Miklátekovi a minulý týždeň som bola aj na dentálnej hygiene u jeho zubnej asistentky - ceny určite nie sú najnižšie, ale ako tu už bolo spomenuté je to naozaj profesionál s perfektným prístupom. Pozrite web www.dentalplus.sk

vierka74
3. feb 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

Baby ktoreho zubara by ste odporucili v BA hlavne ktory ma dobry pristup nejako neviem najst pohodoveho zubara ja sa ich dost bojim

veronikazadana
4. feb 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

Moja kamaratka dochadza k zubarovi az z PE do BA s malym lebo maly má strašny strach a ze je s nim spokojná zistim ti meno 🙂

marina88888
5. feb 2015

ahojte, prosim, poradte mi dobru zubarku - okolie Trnavske myto, Racko, Stare mesto..
potrebujem dat dokopy zubky, ale neviem najst niekoho, kto ma aj ok ceny, nech nemusim predavat oblicku 🙂)
mam zmluvu s poistovnou vseobecnou zdrav. dakujeeem

evicka547
9. feb 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@vierka74 sestra chodi k zubarovi do ba presnejsie do ruzinova a je s nim velmi spokojna mozem sa jej opytat ci prijíma ešte pacientov 🙂

janka874
13. feb 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

aj my chodime do Ruzinova sice trosku dochadzame ale zase tak casto tam nechodime ale zubarka je mila a decka sa jej neboja toho zubara predtym sa bali nemal vztah k detom a ked zacali plakat tak miesto aby ich ukludnil tak na nich skrykol po druhej navsteve u neho sme odisli a nasli si milú zubárku

veronikazadana
17. feb 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

ja budem tiez radsej dochadzat ako chodit k nejakemu zubarovi ktore ma vybavenie este zo stredoveku a ked potrebujem rengen musim ist na polikliniku a cakat tam takto zabijem cely den len behanim po zubaroch.

marina88888
18. feb 2015

@katuliacik ahoj, prosim, nie su v YLUXe moc drahi? hladam si noveho zubara a bojim sa, ze tam necham vela penazi. dik

katuliacik
18. feb 2015

@marina88888
To je sukromny zubar a vsetko si hradis sama, ale zas kvalita

milica313
19. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@vierka74 a ty chces statneho ci sukromneho zubara? ja mam skvelu zubarku v ružinove 🙂

vierka74
23. feb 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@milica313 je v tom velky financny rozdiel? Ja uz ani neviem lebo aj ked som mala toho mojho zubara zaplatila som tam vzdy minimalne 30€ a nebol súkromny tak ze je to v podstate asi jedno 🙂