Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

ludomila
3. aug 2013

Ahojte. Ma niekto skusenosti s: Mudr. Linda Borska, alebo MUDr. Letošťák Ľudovít ? Aky maju pristup a ci sa k nim da este dostat? Surne zhanam v BA zubara. Velmi pekne dakujem za rady

ewelyne
21. aug 2013

Ja som zháňala zubára , keď sme sa presťahovali do Ba. Dvakrát neúspešne- neboli sme s manželom spokojný.
Akútne som potrebovala ošetrenie a dostala som tip v práci na Mudr. Miloša Ivana. Naozaj profesionálny prístup, všetko vysvetlí, ukáže a precízne pracuje. Ceny na BA super. Odporúčam🙂

skorpionica
22. aug 2013

Baby čo hovoríte na MUDr. Petra Hodoša a MUDr. Zuzanu Oravcovú? Obaja sú na Bulharskej v Bratislave, na Trnávke

anjeelicka
29. okt 2013

baby prosim poradte mi dobreho zubara v ba, mam problemove zuby stale sa mi kazia, dokola mi opravuju tie iste, uz som zufala plno penazi to stoji a este to aj zle urobia, prosim nejake typy na ozaj dobreho zubara odbornika dakujem

tajomna21
29. okt 2013

@anjeelicka MUDr. Kalisky Juraj, na Poliklinike na Strecnianskej v Petrzalke

sambika901
17. nov 2013

Ahojte, no ja som si tiež užila so zubom svoje..

opuchlo mi ďasno, tak som sa vybrala na polikliniku líščie údolie, tam som mala najbližšie p. doktorku MUDr. Anna Balážová CSc. Nechala som si vyhotoviť panoramatický snímok (kde by mal asi lekár rozpoznať, čo je príčinou bolesti). P.doktorka ma poslala domov s tým, že si mám kúpiť mastičku v lekárni, že to mám precitlivelé ďasno. Celú noc som nemohla spať a v strašných bolestiach som sa dotrepala na súkromnú pohotovosť. Tam mi už doktor, ktorý tam zastupoval, Mudr. Márius Novák vyberal zhnisaný nerv zo zubu. Bola som rada, že mi pomohol ale si to nechal aj adekvátne zaplatiť. No za mesiac na to som sa prihlásila do elektronickej zdravotnej karty, kde som sa dozvedela, že p. doktor zneužil moje rodné číslo a všetky moje osobné údaje a "posunul" ich pani doktorke MUDR. IVETE OSVALDOVEJ, ktorá si na mňa napísala rôzne výkony, medzi nimi aj to že mi vytrhla zub 🙂 Sranda bola, že v ordinácii p. doktorky som v živote nebola a našťastie mam zuby ešte všetky a nikto mi nič netrhal. Takže sa to ľahko dokazovalo.. Len to zistenie, že takto to u nás funguje..

Nakoniec to ale dopadlo dobre a dostala som sa k p. doktorovi RIEGEL-ovi, ten mi zub liečil skoro 2 mesiace, pričom som tam chodila ako na klavír a za výmenu dočasnej vaty za každú návštevu mi nič neúčtoval, musela som brať aj antibiotika ale zub mi zachránil! 🙂 Jeho prístup bol skvelý, profesionálny a hlavne nič ma tam nepríjemne neprekvapilo. Čiže ak chcete kvalitného a spoľahlivého zubára v Bratislave môžem len odporučiť, jeho stránka je: www.riegel.sk

alicuocka
19. nov 2013

ja mam sialeny stres zo zubarov a preto k ziadnemu teraz nechodim. zuby ma asi nikdy v zivote neboleli, to je zrejme moje jedine stastie. ani neviem kedy som sa dostala do tohto stadia a len pri pohlade na obrazok zubnej ambulancie mi beha mraz po chrbte a hned mi je zle od zaludka :( no ale kazdopadne by som toto chcela nejakym sposobom prekonat a najst si zubara v BA a aj k nemu pravidelne chodit. vcera sa mi akurat zacal hybat jeden zub, takze ten isto bude musiet ist von :(
idealny zubar by bol pre mna taky, co by ma uspal a urobil mi kompletne cele zuby. to ze by ma to potom bolelo, mi nevadi, ja mam celkom dobry prah bolesti 🙂
len sa obavam tej ceny, ktoru by som za to musela zaplatit. ak to bude max 2000 EUR, nezlozi ma to financne. neviete mi poradit niekoho overeneho? lebo vygooglit si ich viem, len priamu skusenost by som uvitala viac.

dakujem moc

suchyna
20. nov 2013

@sambika901 Dobrý večer. My máme tie iste skúsenosti. Ešte si od nás požičal 4000 euro, s tým, že nám ich vráti do 30.6.2013. Peniaze nevracia, ideme ho dať na súd. A nie sme sami, je takých ludí viac, od ktorých si požičiava a nevracia. Jednej pani urobil akože nové zuby, vypýtal od chudery dochodkyne 700 euro, ona si ich ani neobjednala, prišla k nemu, vytiahol zuby, že prišli kurierom za 3 dni z Nemecka, zuby boli stare, žlte. Ani si ich nedala do úst. Peniaze jej nechcú vrátit, takže tiež ho ide udat aj pani doktorku Osvaldovu na sud. Vobec nedávaju bločky, len beru peniaze a potom sa už nič nedá robit. A pán doktor sa všade sťažuje, že má choru dcéru na rakovinu a preto potrebuje peniaze, ludom to je luto, požičaju, on napíše papier že je dlžný, dokedy do vráti, ale nevráti nič. A nemá ani z čoho, lebo je všade dlžný. V Unione je dlžný cez 3000 euro a všade naokolo. Takže nemá naoko nič, lebo nemá roboty, lebo nedáva bločky. Zažili sme to na vlastnej koži, uvidime čo bude dalej. Všetci chodte od neho daleko preč, lebo vas oberie o všetko. Píšem to ako výstrahu pre vás všetkých. Robi pod doktorkou Osvaldovou na Špitalskej ulici č. 10 a potom na Dlhých dieloch na pohotovosti na Kresánkovej 20.

cicimon
20. nov 2013

ma niekto skusenost s ambulanciou Dental-smile a dr. Fedorovou?

rainee
26. nov 2013

ahojte, nemate niekto skusenost s tymito zubarmi: Eliska Smondrkova, Vlasta Acova, Viera Sivosova? hladame nejakeho zubara v petrzalke kde by sme mohli chodit aj s dietatom, nie cisto sukromneho aby sme nezbankrotovali 😉 a s dobrym vybavenim ambulancie (rtg,....) tiez kde sa neobjednava pol roka vopred a vie promptne osetrit aj bolestivy pripad. dakujem.

rainee
26. nov 2013

@zuzuxx @seprt ahojte, viete odporucit dobreho zubara v petrzalke? dakujem.

zuzuxx
26. nov 2013

@rainee ja som chodila na fedinovu k wiedermann, ale skor by som odporucila nittnausovu (tak nejak sa vola), ta raz zastupovala a bola lepsia ako moja.
Tiez zhanam dobreho zubara, ale uz nie petrzku, ale skor podunajske prip ruzinov, alebo okolite dedinky, nepoznate niekto?

hrculka
27. nov 2013

Ahojte, prosím vás nie je tu niekto kto by mal kontakt na pani zubárku Veronika Kupecká??? Prosím, neviem sa jej dopátrať a v Petržalke už nie je, dakujem

saxxanka
5. jan 2014

Ahojte, zhanam noveho zubara. Chodila som k Mudr. Strakovi je to pan odbornik a nechcela som ineho zubara. Potom dlho nerobil bo udajne bol chory. Tak som nikomu nechodila,ze pockam. Avsak stalo sa mi, ze ma potom 2x nezobral ako bolestivy pripad lebo, ze ma vela pacientov... To ma odradilo, lebo je to vrcholne neprofesionalny pristup :( obehala som vtedy vsetky pohotovosti ... Prosim vas mate niekto skusenosti s Dr. Sestakom laserdent.sk a Dr. Dadovou dentline.eu ? Oni maju aj laser. Sa rozhodujem medzi nimi. Ak mate niekto skusenost, napiste pls. Dakujem

bublinka127
6. jan 2014

@saxxanka Ahoj, ja chodím sem http://www.3sdent.sk/ k MDDr. Zoltán Forgácsovi, je veľmi citlivý, zobral ma ešte ten istý deň s bolesťou... robia aj cez poisťovne, treba doniesť vyradenie od predchádzajúceho zubára, majú aj RTG, výhoda je že robí až do 20,00 hod., sedia na Trnavskom mýte...

katkli
25. jan 2014

Ahojte, ja mam velmi dobre skusenosti s MuDr S.Vlckovou. ma novu ambulanciu v poliklinike v Karlovke. Je to skutocna odbornicka, mila, prijemna a citit, ze ma svoju pracu fakt rada. Pouziva len kvalitne materialy ale pritom ma podla mna na Blavu vyborne ceny. A jej pristup a profesionalita je na nezaplatenie. dentinika.sk

novazienka
21. feb 2014

@bublinka127 tiez by som rada zmenila zubarku, ten Mudr Forgacs je odbornik?

novazienka
21. feb 2014

@veverka007 a ma aj rongen?

bublinka127
21. feb 2014

ano, majú rontgen...a ich je tam viac odbornikov, je to firma 3SDent

jankaba1
21. feb 2014

Odporucam, Mudr.Konecna, Palisady. Super zubarka.

katuliacik
21. feb 2014

mozem odporucit ylux.sk

pauli_1
25. feb 2014

@majula prosim ta ake maju ceny? lebo cennik na internete som nenasla... vopred vdaka

cula8744
31. mar 2014

Ahojte, podelím sa s vami aj ja o moje skúsenosti so zubármi. Nedávno som dostala zápal okostice horného zuba, čo bola neskutočná bolesť. Najviac ma to začalo bolieť cez víkend, takže som zašla na pohotovosť na Drieňovú ul. v BA. Ordinoval tam dr. Korman! Prístup jeho a sestričky bol desný! Boľavé miesto mi stláčal tak, že mi tiekli slzy od bolesti, sestrička si tam zatiaľ čítala časopis... Bez varovania som dostala do tej boľavej kosti injekciu z troch rôznych strán, čo som nezvládla a strašne som začala kričať, poslali ma čakať na chodbu, že mám tam počkať, keď injekcie zaberie. Zubárov sa nebojím a vôbec nemám problém ani s injekciami, ale toto bol čistý sadista, ktorý na môj krik povedal, že sa mám ukľudniť! Zub mi rozvŕtal a nechal otvorený, aby mi mohol hnis vytekať von. Nechala som tam 26€ a odišla som opuchnutá a ubolená viac, ako keď som tam išla. Jeho prístup bol strašný, ledva sa na mňa pozrel, pretože mobil mu bol prednejší.
Ak niekedy v budúcnosti budem mať problém so zubom a budem musieť ísť na pohotovosť, tak ak uvidím jeho meno, ako ordinujúceho lekára, tak sa na päte otočím.

V Devínskej navštevujem dr. Šoóša už približne 5 rokov. Ako odborník je alebo skôr bol fajn, rozumie sa svojej práci, ale už stráca trpezlivosť s pacientmi. Už na ňom vidieť, že zubárčinu nerobí preto, aby ľuďom pomohol, ale aby zarobil. Jeho prístup je chladný a dokáže človeka kvôli zubom poriadne zhodiť, ale skáče do ľudí hlavne vtedy, keď dačo robí v ústach, aby ste sa nemohli brániť. Cena za jeho prácu je prehnane vysoká - z roka na rok vyššia, ale jeho práca už nie je kvalitná, ako kedysi. S jedným zubom vás tam nechá chodiť aj na 5 - 6 krát, čím sa cena dosť výrazne navyšuje...

milan_branik
31. mar 2014

jurky dent 🙂 🙂 🙂 pri moste apollo......

sviezost
21. apr 2014

Pozna niekto zubarku Tereziu Rostarova Drobneho 10? Ake mate skusenosti a Sukromna ambulancia. Drienka je na Zatevnej 6 ake mate skusenosti ?

blondemesis
23. apr 2014

Ahojte, máte skúsenosti so zubárkou Schubertovou?

rainee
24. apr 2014

@nevestickka dr. sestak vyzera byt ok, ked mi on robill zub nemala som problem. ale ta mlada dr.nortikova co robi s nim mi davnejsie opravovala 2 zuby a uplne zle, ocividne nema skusenosti. tiez jej pristup bol podla mna otrasny, nikdy viac k nej teda nepojdem.

kika831
24. apr 2014

Ja mozem odporucit Mudr. Kralovic, Vrakuna, je to Pan zubar. Mala som vdaka jednej otrasnej zubarke znicene zuby a Mudr.Kralovic ma dal naozaj do poriadku. Ceny ma normalne, nakolko je ciastocne hradeny aj poistovnami. Ma tam aj hned sestru na dentalnu hygienu, co je super. My za nim cestujeme z opacneho konca Ba, ale stoji nam to za to.

renca19
30. apr 2014

Viete mi poradit dobru lekarku pre mojho 7 rocneho syna v Bratislave a blizkom okoli, ktory ma skrizeny chrup, podkus a bude potrebovat na to nejaky strojcek. Uz to dost dlho odkladam, lebo on ma zo zubarov panicky strach 😢

broleyed1953
7. máj 2014

to: nanyka, skus tohoto zubara je naozaj dobry a je z Bratislavy, vola sa MUDr. Patrik Gabura, ked mu budes chciet zavolat, tak si zisti kontakt na jeho stranke: http://www.zubar.sk
Verim ze budes spokojna