Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

somewhere_33
24. jan 2011

Ahojte, prosim vas chcela by som sa spytat ci nemate skusenosti so zubarmi z polikliniky na Sustekovej ( Petrzalka ) :
Glonerová MUDr.
Matejcová MUDr.
Mauerová MUDr.
Mráz MUDr.
Puškáč MUDr.
Vakulová MUDr.
Chodi tam niekto z vas ? Snazim sa najst zubara v BA najlepsie v Petrzalke ak by sa dalo tak zmluvneho, prosim poradte.
Dakujem

misicka1980
1. feb 2011

Ahojte, viete mi odporucit dobreho zubara v BA? Kliniku Schill mi neodporucajte, nie som s nimi spokojna, ten pristup a tie ceny su strasne. A vobec nie si taki odbornici ako tvrdia. Ja len potrebujem opravit kaz a nemienim dat 150 eur za jeden zub ako u nich. Co sa tyka estetickej stomatologi, tak chodim do Prahy.

fuzinko
11. feb 2011

Ahojte všetci 8 ,
panicky bojim zubarov, preto by som chcela všetkých ochotných poprosiť ci by ste nenapísali vase skusenosti, aby to pomohlo aj ostatným sa rozhodnut a ist predstavujem si doktora zubara, že bude špičkový nielen po odbornej stranke, ale bude užasný aj ľudsky, má moderne vybavenú ordináciu a pokial je to možne tak nemusim dat za jedno vývrtanie 500eur. Podla toho čo som kade tade čitala mi vychádza , že by to mohli splnať týto doktori:
mudr. dobeš, mudr. miklatko, mudr. goga, mudr. sestak, mudr. supler,mudr.lehotský, mudr.macak, mudr. dadova, mudr. kasajova, mudr.ducko, mudr.šichman
Velmi dakujem za vaše rady a čas

pimpulka
14. feb 2011

@fuzinko jeeej odkial mas ten zoznam?🙂 vidim ze aj moj zubar je tam🙂

fuzinko
15. feb 2011

@pimpulka
fakt? ktorý? ja uz asi 10 dni nerobim nic ine len citam rozne fora, lebo ja som taký bojko a cgcem si vybrat to naj, proste pristup, kvalita aj cena. napis prosim ako si ty spokojna, ked nechces tu mozes cez IP.dakujem 😉

pimpulka
16. feb 2011

@fuzinko je to Dr. Drahomir Sichman...v Dubravke pri Saratove...ja som spokojna....jedine co sa mi na nom nepaci je,ze kedze ja som bojko a pri prvej skoro necitelnej bolesti si pytam injekciu-pri vrtani- tak on nepocka tych cca. 30sekund kym injekcia zaucinkuje, ale ide hned vrtat,cize este par sekund si "vytrpim" bolest ale potom uz je pohoda...ale toto je samozrejme aj moja chyba,staci mu povedat🙂..inak mu nevycitam nic...a este sa mi aj ospravedlni ak zapistim od prvej bolesti🙂
vybavenie stylove, teraz menil kompletko vsetko...ma aj RTG...jaj a este sa mi nepaci ze nema cennik vyveseny a ani netusim ake ma ceny:(...teraz co som unho bola naposledy,vsimla som si ze ceny dvihol:(

innas
16. feb 2011

ahojte chcem sa spytat na MUDr. Dobeša ake mate snim skusenosti? chcela by som sa objednat ale neviem ci je dobry a neviem aky ma cennik nieze zaplatim za jeden zub 500€ ako na posledy u mojho zubara,..tak si hladam noveho a pocula som o MUDr. Dobešovi prosim neake info o nom,..dakujem vopred

innas
16. feb 2011

@marinova ,..ahoj kamoska mi pisala ze v u Macaka ti to spravia v ambulancii,..ale co som sa docitala tak by som radsej vydrzala bez anastezi lebo som sa docitala ze baby mali natrhnute kutiky a aj jazyk poraneni ci co ,..aj ja som chcela cez narkozu sa dat vysetrit ale ja radsej vydrzim,...chystam sa v BA MUDr. Dobesovi vraj je dobry ale nie jeho zena ale ze on je dobry tak hladam o nom viac info

fuzinko
16. feb 2011

najnovsie som pocula ze je skvelý Babčan a alexejko z DENTLY, nikto nemá osobne skusenosti? D.

tweetinkapp
12. máj 2011

@fuzinko nasla si nakoniec niekoho? 🙂

koracino
26. máj 2011

@fuzinko Skus MUDr. Graus na Drienovej ale len k Dr Katke ceny na BA su dobre a kvalita za 1+ ale len ku Katke , samotny majitel Graus má uz automaticky 2nasobne ceny.....

hanusik13
28. jún 2011

@fuzinko mam osobne skusenosti, ja som chodila k alexejkovi ete ked bol sam a to bolo super, teraz v DENTLY su mrte drahi, a ja som sa zrazu dako od alexejka dostala k lekarke, ktora tam s nimi vola ta sa volala Thotova myslim a fajn pristup v pohode aj vybavenie, len s tymi zubmi ktore mi ona robila mam problemy stale, preto si ja hladam nieco ine, ale pokial budes u Alexejka abo Babcana tak to mas v pohode, len potom si daj pozor aby ta raz neobjednali k niekomu inemu a smola smola 🙂

berenisee
29. jún 2011

Dievcence vsetko som si precitala o zubaroch len prosim o jednu radu - nie je nejaky dobry zubar v BA III, idealne Raca? Divne ze su vsetci prave v Dubravke, Petrzalke a podobne.
Podla komentarov by som asi brala toho Sichmana ale neviem si predstavit ceny. Kolko u neho stoji trebars trhanie a kolko napr. biela blomba? Diky moc vopred.

berenisee
29. jún 2011

@pimpulka Prosim ta das mi nejaky odhad? Som nova v BA tak nemam sajnu ako sa pohybuju ceny. Dufam, ze este berie novych pacientov. Diky 🙂

deti123
3. júl 2011

CHcela by som sa spýtať, či niekto pozná nejakého výborného zubára, ktorý robí zubné protézy za prijateľnú cenu v Bratislave.Ďakujem.

bili22
22. júl 2011

Prosím Vás vie niekto či ordinuje MuDr. Bartovičová na Holíčskej v Pettržalke? 😀

bili22
22. júl 2011

@koracino možem sa spýtať na dr Katku u mudr Grausa. Neviem nájsť o koho sa presne jedná. Ď za odpoveď.

pimpulka
10. aug 2011

@berenisee ahoj prepac ze az teraz pisem, malokedy sa prihlasujem, iba ked nejaky prispevok pisem 🙂 on robi iba s bielou plombou, tazko povedat,zavisi od kazu,materialu kolko pouzije,to on uz vie...ale cca. 1plomba do 30€ tusim....a mozno aj menej..ale nie som si ista cenou...najviac som unho platila naraz 40€ ale to mi robil vselico

silvinka7
11. aug 2011

Ahojte, ja chodím už roky k zubárovi na Gercenovej v BA - Petržalka. Je to veľmi dobrý zubár. MUDr. Kostanjevec.

kimel
21. aug 2011

@kolomanovo
Je mu luto, ze som necital Tvoj prispevok (z roku 2008) skor. Vybral som si Schill dental s prepokladom, ze ide o vynikajuce sluzby. Prve co urobili, bolo odporucanie vymenit stare zubne vyplne za nove s tym, ze mam pod nimi kazy. U dvoch zubov sa tak stalo (za priserne peniaze). Z jedneho vybrali nerv, do druheho dali novu vypln. Neviem ako je mozne, ze tzv. mrtvy zub boli, ale oba zuby su neskutocne citive na teplo ic chlad, stale velmi bolia a netusim, co s tym robit. Podla nazoru zubarky je vsetko OK, no neviem ako je mozne, ze zuby s "kazmi od vyplnami" vobec neboleli a 2 zuby opravene asi za 600 EURO stale bolia a veru velmi .

pralinkaaaa
5. sep 2011

@kimel
Ahoj,
mam ten isty problem, tiez ma pobolieval zub, isla som s nim do Schill dental, neviem co vsetko mi s nim robili, ale nechala som tam 240 eur za to, ze mi z neho stale tecie krv a stale ma boli a boli ma iba ten jediny ktory mi robili...

liz_lemon
5. sep 2011

dobra zubarka je MUDr. Doskocilova, pracuje u MUDr. Zemana, vsetko sa tam sice plati, ale urcite nie tak vela ako u Schilla

sylviabab
12. sep 2011

Baby, a co dobry a sikovny zubar vo Vrakuni??? Ktora ku komu chodite? Poradte, prosim.

ivona23
14. sep 2011

Dobrý deň. som študentka posledného ročníka stomatológie. ak by ste mali záujem,za rozumnú cenu,vás veľmi rada ošetrím a poradím ohľadom orálnej hygieny (prehliadka, odstránenie zubného kameňa, ošetrenie kazu,rtg). 0902237467(O2) alebo 0918876777(orange)

sabina22
1. nov 2011

Najhorsi su Schill dental clinic. Neskutocne predrazeny (za vstupnu prehliadku bez dotyku zubov som platila 100eur)
Mlady lekari,po skonceni skoly , absolutne neskuseny, navyse osetrenie bolestive , takze ziadna slava. Je to len o peniazoch a kvalita vobec ale vobec nie je najlepsia.neodoporucujem

carmen96
4. nov 2011

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s MUDr. Rastislavom Edelsteinom. Hľadala som zubára s ľudským prístupom na Heydukovou (p. Kačeriaková už miesta nemala a preto ma odporúčali k tomuto doktorovi). Zo zubárov mám panický strach, ale pán doktor na mňa spravil dobrý dojem, keď ma operovali. Neviete náhodou, aké sú uňho približné sumy? Ďakujem 🙂

kirjaava
9. nov 2011

Cerstvo od Schilla z prehliadky... 86 EUR za vstupnu prehliadku a RTG (s tym ze sa ma nespitali, ktory druh chcem a rovno mi spravili kombinaciu za 56 EUR).
Nastastie pred zakrokom robia kalkulaciu toho, kolko to cloveka vyjde. Ja som sa po obdrzani tej mojej (415 EUR) zdvihla z kresla a odisla. Zjavne velmi radi ludom robia extirpaciu zubnej drene a nasadzovanie capov, podla toho co tu citam...

Rada: MuDR. Hrenovcikova ordinuje v Apollo Business Center. V minulosti som u nej bola, ale som bojko a odradilo ma, ze mi anesteza nezabrala na prvy krat. Uz tento omyl nespravim. Sukromna ambulancia, ale dobry pristup, vybavenie a prijatelne ceny.

barbora_k
11. nov 2011

Zravím Vás všetkých. Vedel by mi niekto poradiť dobrého zubára, zubárku? Nie súkromných, tí pýtajú strašne vysoké peniaze! Niekoho, to má zvluvu s poisťovňami (Všeobecná zdravotná poisťovňa). Najlepšie v okolí Starého mesta. Niekoho s kým máte skutočne dobré súsenosti, kto je citlivý k bolesiam pacienta, kto je naozaj odborník a zub dokáže vyliečiť, nie ešte viac "zničiť". V Bratislave som krátko a keďže svojho zubára mám a opačnej strane Slovenska, neoplatí sa mi cestovať. Mám problém s dvoma zubami. Dolný zub na pravej strane, v ktorom som mala blomu, tak tá mi vypadla vtedy, keď sa mi zub začal štiepiť, na pohotovosti mi dali nejakú pravdepodobne liečivú bielu vložku, ktorá mala byť v zube najviac 10-14 dní. Neskôr som šla teda k svojmu zubárovi, ktorý mi ju vybral a dal mi tam tiež pravdepodobne nejakú bileu liečivú vložku, ktorú tam mám dodnes, čo sú už skoro 2 mesiace. Horný zub na pravej strane, z ktorého mi tiež vypadla blomba asi pred rokom a pol, tiež som išla na pohotovosť, kde mi taktiež dali liečivú bielu vložku, torá mala v zube ostať 10-14 dní, tú mi však môj zubár nevybral a po čase mi vypadla, mám tam dieru skoro mesiac. Hlavne horný zub mám nekutočne citlivý na teplo aj zimu, nemôžem na tej strane ani prežúvať a pomaly ani piť. Prosím pomôžte mi ☹

staronova
11. nov 2011

@barbora_k Obávam sa,že ak nedostaneš odporučanie,čiže po známosti,tak ťa žiaden nezoberie.Majú strašne veľa pacientov. A zase zo skúsenosti viem,že nejaké veľké rozdiely medzi súkromným a aj so zubárom čo má zmluvu nie sú. Ak si môžeš vycestovať trochu dalej z centra Blavy sú jaj súkromní o čosi lacnejší.Ak chceš tak ti napíšem do mailu

barbora_k
11. nov 2011

@staronova Ďakujem za radu. Poprosím ťa teda do mailu: barbora.barbora.k@gmail.com napísať 🙂