Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

billko
12. jún 2014

Dobrý deň,
ja jednoznačne odporúčam dentálnu kliniku DENT32 MUDr. Martina Jakubeka v Bratislave. Robia aj detičky a celkový dojem zo všetkého je fakt super 🙂
Ich stránka www.dent32.sk

majdulienka
19. jún 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

My sme spokojni s klinikou Pear Dental v Bratislave.Dlho som mala velky strach zo zubarov.Na zakladnej skole sme mali strasne protivnu zubarku a dlho mi trvalo preniest sa cez to.Na tejto klinike maju uzasny pristup a konencne sa nebojim ist na prehliadku bez dlhodobeho odhodlavania sa.Chodim k nim aj so syncekom

moonshine1
19. jún 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

tiez tam chodime a su super 🙂

majdulienka
19. jún 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

ja si nemozem vynachvalit ich pristup.Od samotneho objednavania az po zakroky,ktore sa snazia spravit s prihliadnutim na pohodlie.Keby som nebola spokojna,urcite by som jej nezverila ani maleho Matka

vevka1234
25. jún 2014

@billko
ahoj, pozerala som tú stránku, ale nikde nevidím cenník, podla vybavenia vyzerá že bude drahý, podobne ako Schill................

vevka1234
25. jún 2014

@martinpetras
mojmu manzelovi robili u Schilla keramicku korunku, lebo vraj zub je nanic, treba ho vymenit - myslim ze to bola sestka dolu. Za bagatel - 550ecok aj s vstupnou prehliadkou, RTG , injekcia a cojaviem co k tomu. Nebudem menovat, ale robila mu to doktorka. Korunka vydrzala presne dva tyzdne.....pri jedeni mu zrazu odpadla cela, skoro ju zjedol 🙂 🙂 🙂 tak tam isiel reklamovat, tvarili sa ze to neni mozne, co ste s tym robili!!!!!!!!!! no co asi, ale bezplatne mu urobili novu, zatial drzi.

martinpetras
25. jún 2014

Mne odtial drzi vsetko a pretoze som sa rozhodol pre ,, hollywood smile´´, dnes idem na spodne zuboradie Cerecov. Je to investicia, ako lepsie auto-no uz teraz sa velmi tesim. 🙂

martinpetras
25. jún 2014

@vevka1234 Mne odtial drzi vsetko a pretoze som sa rozhodol pre ,, hollywood smile´´, dnes idem na spodne zuboradie Cerecov. Je to investicia, ako lepsie auto-no uz teraz sa velmi tesim. emoticon

annuska87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
busni
26. jún 2014

no ja urcite odporucam dr. cacovu v dently. chodim k nej ja aj dcera, je velmi mila a prijemna, vybavenie super a u nej som po tridsiatich rokoch prestala mat strach zo zubarov. vsetko vysvetlila, povedala dopredu, kde vidi problem a kolko to asi bude stat.

winna
2. júl 2014

Ahojte, viete mi odporucat dobreho zubara v dubravke, sikovny, spolahlivy, nema prehnane ceny a nechce hned trhat zuby. 🙂 dakujem

kukucg
4. júl 2014

@busni ahoj,rozmyslam ze vezmem dcerku do dently nakolko mame problem a iny zubari u ktorych sa informovala ho neriesia, len by ma zaujimali ceny, ci nas to nezruijnuje ked tam pojdeme 😒

busni
4. júl 2014

@kukucg no my sme platili 30 za vstupne vysetrenie, vtedy doktorka neopravovala kazy, len vsetko pozrela a povedala co a ako. Potom sme platili 25 za plombu. Dcera dostala farbu na vyber, tak ma fialovu 😉 bolo to bez anestezy (to by asi uctovali zvlast), lebo doktorka povedala, ze je to malicky kaz, ale ze ho treba opravit, lebo inak sa zvacsi. takze to nebolo az take hrozne s tymi platbami.

bublinka127
5. júl 2014

@busni len tie ich ceny ! Ja som musela odtiaľ odísť...jedna biela plomba 75 eur, injekcia okolo 15 eur a ked mi robila 3 kazy, tak som tam nechala pomaly 200 eur...

karmelka77
5. júl 2014

@kukucg my sme boli v Perle Ruzinova - Pearl Dent tusim sa to vola uzasna doktorka a kaz maleho nas stal 16 eur, poplatok za vstup tusim 25🙂

kukucg
6. júl 2014

@karmelka77 No tam som pisala tiez a lekarka mi odpisala ze tiez to neopravi ze to nema zmysel pokial sa neodstrani primarna pricina, co je teda akoze dojcenie v noci, takze tam sme nepochodili 😖 dojcenie totiz nemam v umysle ukoncit...

zuzkamacken
6. júl 2014

@winna terezia rostarova

elon
6. júl 2014

Dobrý deň, presťahovala som sa dočasne kvôli práci do BA a potrebujem si nájsť zubára. Prečítala som si celé diskusné fórum na túto tému, vypísala som si zubárov, ktorých ste viacerí odporúčali. Chcela by som veľmi poprosiť ak mi viete niekto poradiť zubárov, ktorí sa zameriavajú na obnažené krčky a pokles ďasien. Mám 50 rokov, svoje zuby a na svoj vek stále peknú sklovinu, ale poklesom ďasien sa mi začínajú robiť medzery medzi zubami. Mám citlivé a zapálené ďasná, vedel by niekto poradiť? Ďakujem za každú radu.

juranka
6. júl 2014

@elon ked sa uz raz obnazia krcky a znizia sa dasna, s tym sa uz neda nic robit len udrziavat aby neklesli nizsie aby sa zuby nakoniec nezacali kyvat. Zapalene dasna su preto lebo tam mate bakterie co ho sposobuju. Su aj pod dasnom kde si neviete vycistit dostatocne. Preto je dobre chodit na dentalnu hygienu pravidelne. Maju nastroje s ktorymi sa dostanu z casti aj pod dasno. Co sa tyka tych medzier medzi zubami nasledkom poklesu dasna...da sa zub dobudovat plombou alebo korunkami.

mammaroma
6. júl 2014

@elon
My máme dobrú skúsenosť s MUDr. Šestákom, má stránku www.sestak.sk. Výborný príspevok predo mnou, mne v prípade zapálených ďasien veľmi pomohlo používanie medzizubných kefiek. Tak sa odstránia aj nečistoty spomedzi medzizubných priestorov, kam kefka neprenikne. Mávala som zapálené ďasná už ako dieťa, nikdy mi nepomohla žiadna zubná pasta, ale odkedy používam tieto kefky - nič, žiadne krvácanie. Nechcelo sa mi veriť, no ale klop-klop 🙂 Čiže u mňa pravidelná dentálna hygiena u profesionála a medzizubné kefky.

rainee
6. júl 2014

@mammaroma ja praveze nemam moc dobre skusenosti s nimi a hlavne sa nedostat k tej mladej doktorke co s nim pracuje 😝

mammaroma
6. júl 2014

@rainee
Áno? U nás je to fajn, manžel chodí k doktorovi roky a chváli si, ja som sa dostala už k nej tak tri roky dozadu, ale osobne som zatiaľ spokojná. Síce je pravda, že vážnejší problém som nemala, robila mi korunku a okolo nej všetko zvládla skvele. No, uvidíme časom...

elon
7. júl 2014

Dievčatá ďakujem za odozvu, asi skúsim toho dr. Šestáka, chválili ho viacerí z vás. Medzizubné kefky používam, ale je fakt, že u profesionálnej dentálnej hygieničky som nebola, ak niekto vie poradiť nejakú príjemnú a skúsenú budem vďačná. Ja som raz videla na TV 2 v program medicína a tam robili niečo také ako narezanie ďasna a akokeby jeho ,,povytiahnutie,, okolo zuba, potom to zošili a ďasná sa zregenerovali a lepšie pokryli zub. Prosím nemáte niekto s takýmto niečím skúsenosť? Alebo neviete poradiť lekára ktorý niečo také robí? Ďakujem a pekný večer všetkým.

majdulienka
30. júl 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@annuska87 to mi je luto,ze si mala takuto skusenost.My sme nastastie spokojni.Nemali sme zatial negativnu skusenost.Pre mna je hlavne,ze sa tam nebojim chodit ako som mala stresy od zakladnej skoly.

moonshine1
6. aug 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@majdulienka ja som tiez na tejto klinike nezazila podobny pristup.Tiez by som asi nebola nadsena to je jasne,zatial ich nemam preco menit

harlinka
19. sep 2014
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

ahojte baby.. ja potrebujem urgentne zmenit zubara lebo to co sa stalo naposledy to uz bola posledna kvapka! zubar mi trochu odpiloval zo zuba a vysmyklo sa mu naradie a skoncilo to 2 stehmi v nemocnici!!! ☹

pocinka
20. sep 2014
Používateľ pocinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pocinka.

@harlinka fuuha tak to je veru neprijemna vec.. a chces vyslovene zubara alebo aj zubarku?? mne sa nastastie nic taketo nestalo neviem ako si som sa zachovala v tvojom pripade ☹

harlinka
20. sep 2014
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

je mi to jedno len nech to je stomatolog ktory je mily a ma citlivy pristup k pacientom...lebo doteraz som to este nezazila 😒

bumbala30
21. sep 2014

no ked hladas niekoho kto ma citlivy pristup tak ja chodim s manzelom k pani Banasovej do PearlDental... ceny su uplne normalne ale dava vela benefitov navyse co velmi ocenujem 🙂

harlinka
23. sep 2014
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

aha.. dakujem mozem vediet ake benefity davaju navyse?? pytam sa preto lebo je to v dnesnej dobe dost nezvycajny jav