Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

vierka74
29. apr 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@uhnakova ja som zacala chodit do pearl dental nie som z BA ale tu v okoli nie je ziaden schopny zubar a ked ano tak uz pacientov neberie, ale s nimi som maximalne spokojna maju skvely pristup som vzdy objednana na presnu hodinu a nikdy necakam

lenulienka86
6. máj 2015

@giga7739 ahoj nasla si uz nejakeho dobreho zubara v ruzinove? Mne uz pani dr borska z polikliniky prestava financne vyhovovat. Dnes treti kaz 90e stolicka, priznavam ze pomaly z kazdej strany lepila bielu plombu. Mam vszp... ale minuly tyzden 2 zuby za 190e. A este mam zopar na pozorovani. Minuly rok som u nej 500e nechala. Inac zubky su naozaj pekne, terminy ambulancia vsetko na urovni. Zakazdym blocek a vsetko koser. Nuz ale kazdy rok 500e? Ved ziadny implantant. Pomoc. Chcelo by to niekoho lacnejsieho.

mortimergranville
12. máj 2015

@justinka_l anestezu maju v kazdej ambulancii tu istu....

justinka_l
29. máj 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@mortimergranville tak tomu never 🙂

uhnakova
29. máj 2015

@mortimergranville nemaju, teraz som bola u noveho zubara a dal mi uzasnu anestezu, zabrala okamzite a ucinok vyprchal do hodiny, takze som nebola strpnuta do pol ust tri hodiny ako obvykle

lenulienka86
29. máj 2015

@uhnakova mne aj na trhanie zabralo do 5sekund, pretoze pichol a hned orezaval dasno a do dalsich 10s uz som citila ako mi sestricka drzi hlavu.
Teraz v tehu som bola plombovat narocny a hlboky kaz s injekciou a upozornila ma ze budem citit lebo dava znizenu davku ale tu istu co vzdy. Vrtanie som necitila ale ked uz v zavere obrusovala plombu, tak to uz bolelo. Cize asi 20minut posobila. Zavisi od mnozstva...

ada715
9. jún 2015

Dr Schill nikdy viac. K nim sa oplati chodit snad len ak clovek nema so zubami ziadne problemy a nevie kde lepsie vyhodit peniaze 😉 ... Chodila som tam isty cas, lebo som uverila mytu o ich odbornosti, najprv k jednej jeho mladej doktorke, ktora mala aspon ako taky ludsky pristup, potom velmi kratko k druhej, ktora bola stroha az arogantna. Ak to mam spatne zhodnotit, mam pocit ze len tahaju z ludi neskutocne peniaze, absolutne neumerne kvalite odvedenej prace. Zo zubami, ktore mi opravovali mam problem dodnes., Riesenia ktore navrhovali boli skor o tom, vytiahnut viac penazi...Velmi zla skusenost

evicka547
22. jún 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

Ja uz nejaku dobu chodin do pearl dental a som maximalne spokojna milý pristup dobre vybavenie 🙂

tana284
30. jún 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@evicka547 a oni su kde prosim ta?

moonshine1
2. júl 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@tana284 pearl dental je v ruzinove maju aj webovu stranku http://pearldental.sk/

ssarah
13. júl 2015

Pekny den! Vie mi niekto poradit z vlastnej skusenosti naozaj kvalitneho zubara, ktory sa venuje estetickej protetike? Ide mi o komplet rekonstrukciu nepeknych, krivych zubov (tzv.usmev) naozaj kvalitnym zubarom. Som ochotna zaplatit za kvalitnu pracu i material, no nie zbytocne predrazene sluzby.
Vdaka za kazdy tip a skusenost v Bratislave.

blackcrystal
13. júl 2015

@ssarah ahoj 🙂 ja z vlastnej skusenosti odporucam kliniku Schill. Nasla som si ich podla recenzii a s vysledkom aj kvalitou som spokojna.

4bratislava4
8. aug 2015

Vcera som bola na pohotovosti v troch veziach, dr.mlady,vobec nic nevedel,otvoril mi dva zuby,dal nejaku vodicku, na to vlosku a 70€ keby to pomohlo tak nelutujem tie peniaze,ale bolest do rasna este vacsia, tak chcem iba varovat, aby ste tam nechodili. Dnes som bola na pohotovosti znova v statnej ambulancii na Drienovej v Ruzinove, cakala som tam asi hodinku, islo to tam rychlo, dr.bola super, zhrozila sa ked videla co mi vcera s tym porobil, vraj to mal nechat otvorene a nie upchat, vybrala mi nervy, vycistila kanaliky a za 5 dni mam prist na precistenie a ak to nebude boliet task potom mi da vlosku, a cele to staslo 17€ a 10z toho bol rongen, takze neodporucam ziadne sukromne kliniky za vela penazi a bez skusenosti ale treba ist na Drienovu.

lulistek
17. aug 2015

dobry den, poradili by ste mi dobreho zubara /zubarku v bratislave? dakuejm

milica313
19. aug 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@lulistek a kde v ba? ci to je jedno?🙂

lulistek
20. aug 2015

@milica313 ahoj niekde v ruzinove, nove mesto 🙂

mamkamirka
21. aug 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

baby prosim vas surne potrebujem nejakeho dobreho zubara, mam velke bolesti :( ktore ma v noci budia, neviete mi niekoho poradit? citala som vyssie o pearl dental, to je sukromna ambulancia?

tana284
21. aug 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@mamkamirka je to sukromna ale to je istotou ze ta vezme 🙂

lucia293
10. sep 2015

Dobry den,mate niekto skusenosti s MDDR Mojmirom Kafkom?Mam ist k nemu na extrakciu zuba a neviem o nom nikde nic najst.

DAKUJEM za pomoc

filomenastrbakova
29. sep 2015

Absolvovala som dve odfláknuté operácie,že kde? -no v Bratislave 1-Antolská: M.Kollár, 2-Heydukova: P.Babala



Krásny deň, vedeli by ste mi pomôcť v tejto oblasti ?

Pokiaľ sa bojíte R.Fica a M.Kollára- tak tento mejl dajte obratom do koša..., ak nie tak čítajte ďalej...

Pred letnými prázdninami som bola operačnom zákroku na antolskej- mali mi vybrať- cistu, polip a 7x7cm dvojfazuľkový útvar (príloha 1). Pred operáciou mi M.Kollár sľúbil, že príde za mnou a všetko mi vysvetlí... ( marxizmus -leninyzmus je reálnejší ako jeho slová). Kedže pred operáciou mi nikto nič nevysvetlil, tak to aj dopadlo...Po operácii som sa prebudila a v tele 3 trubky,17 cm rez, brucho ako melón a neskutočné krče-ktoré mám dodnes (príloha 2) ! Deň po operácii na vizite mi R.Paldia a M.Borovský vysvetlili, že pokiaľ nechodím, tak mi neposkytnú žiadne informácie- lebo mám v tele ešte následok narkózy ( od operácie bolo 24 hod) . Kedže som sa dožadovala stále informácii, tak si ma vzali do vyšetrovne a vysvetlili mi, že v tele nič nenašli a tak ma znova zašili...Že mám byť spokojná ,lebo som zdravá žena a tie útvary mi asi tesne pred operáciou praskli a vytiekli...-haha. Na kontrole po operácii mi sonom bolo zistené, že to tam všetko mám... ( príloha 3) .

Keď mi M.Kollár telefonoval- jeho veta znela - Pani Lukács- už zmesi 100% istý ,že ten nález máte v hrubom čreve ...-ja som sa len zmohla na jedinú otázku: A to ste si pred operáciou neboli 100% istý -že to neni v maternici? - jeho odpoveď znela- pani Lukács nejak vás zle počujem...

Zhrniem to- ak si chce dať len tak niekto len tak rozrezať maternicu, chote za p. Mariánom Kollárom a povedzte mu , že máte moje odporúčanie...

Chcela som toto uverejniť v niekoľkých časopisoch, ale pri mene M.Kollár- všedci cúvli -lebo má politické a finančné chápadlá..
Komu som o tom už hovorila, alebo majl poslala 2x tak sa ospravedlňujem, ale ak chcete vedieť viac tak ma kontaktujte...

papa Merry



http://axon.blog.pravda.sk/2015/03/16/operacie-...

tinka_14
29. sep 2015

@mamkamirka odporucam Schill Dental Clinic - pre viac info kludne napis IP

mamkamirka
2. okt 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@tana284 nakoniec som utekala do pearl dentalu, lebo uz to bolo neznesitelne a kedze ma vzali hned tak som bola cela prestastna a konecne ziadne bolesti a mozem v pohode spavat

milica313
5. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@lulistek uz si si asi niekoho nasla, ci nie? ja chodim do ruzinova mozem ti dat kontakt 🙂

vilaamala
5. okt 2015

odporúčam http://kamadent.sk/ - je to rodinná firma otec, mama a syn, všetci zubári. Ja chodím k mladému Dr.Mášikovi a som veľmi spokojná.

majkaff
22. okt 2015

Ahojte žienky,

chcela by som sa spýtať, aké ceny sú v pearl dental? Viem, že sú súkromný, ale napríklad kaz plus plomba? Lebo som sa nenašla ich ceny a ich tu celkom chválite 🙂 Hľadám si nového zubára a toto by mohlo byť fajn. Ďakujem 🙂

martinka1981
25. okt 2015

@majkaff ahoj,ja tam chodim s deťmi....oprava kazu ma stoji 20 eur a preventivna prehliadka 16eur. Ale myslim že pre dospelych to bude viac. Napiš im nech ti pošlu cennik na mail.

milica313
26. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@majkaff Na to ze je pearl dental sukromny tak maju si myslim ze super ceny 🙂 mne davali bielu plombu a ta ma stala 35 euro plus samozrejme preventivka 20 euro 🙂

majkaff
26. okt 2015

Ďakujem Vam velmi pekne ženy 😉

nina_krpec
1. nov 2015

Ahojte zienky.prosim poradte mi dobreho zubara v Ba.ide o to,ze mam problem s anesteziou.strasne pomaly mi zabera.vacsinou len 1 injekcia nestaci.a ked mi daju 2 tak aj tak treba cakat minimalne 20 min kym len zacne nieco trpnut.zatial ziaden zubar toto nie je ochotny akceptovat a kazdy mi tvrdi ze si vymyslam:( kvoli tomu ma uz chyta panika len zo slova zubar.no a moj dalsi problem je ze mozem ist len cez vikend.a to je nerealne skoro.totizto manzel je na tyzdnovkach v zahranici a ja sama doma so synom,kt.bezo mna nevie byt ani 5 min 🙂 jediny koho ma rad je moja mamina a ta je na opacnom konci sk.zatial som bola spokojna len s jedinym vysetrenim na pohotovosti tri veze u takeho mladeho chalana kt.cakal 30 min kym mi zabrali injekcie a potom precizne a jemne zub osetril.lenze nemozem si davat zubybdo poriadku len na pohotovosti :( citala som ze maju aj dennu ambulaciu do vecernych hodin a to by bolo uuuuuuzasneee.ale tu som citala na nich uz aj zle referencie tak neviem.prosim prosim poradte mi.uz ma zacina boliet dalsi zub a ku svojej zubarke uz nechcem ist lebo sa jej hrozne bojim.a vlastne aj tak nemam ako 🙂 dakujem za kazdu radu