Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

kyliefox271
5. jan 2008

ja som s mojim velmi spokojna,Roman Miklatek,poliklinika Tehelna.Platila som vzdy 800-1200sk za plomby, vytrhnutie neviem.

filipa
5. jan 2008

tak Romana Miklatka mozem odporucat aj ja. poznam ho uz dlhsiu dobu, niekolko rokov, i ked k nemu ako pacient nechodim (rozmyslam, ze zacnem). avsak referencie ma dobre, i z predchadzajuceho mimobratislavskeho posobiska. je to fajn clovek, a to je u lekara podla mna rovnako dolezite.

nanyka
5. jan 2008

ja môžem odporučiť p. MUDr. Schill Alexander - je super, ordináciu má na Baštovej v centre mesta..patrí medzi špičku najšpičkovejšiu..cez google si nájdeš jeho stránku, sú tam komplet info, aj fotky, aj cenník úkonov.

zuzana_t
6. jan 2008

ja odporucam p. Kucerakovu, ktora je na racianskej )www.zubar.info je uplne uzasna, nikdy ma u nej nic nebolelo a za vytrhnutie zubu som platila tusim 500+injekcia 100sk 🙂

veverka007
6. jan 2008

Ja mam tiez dobru skusenost s Dr Miklatkom. Vytrhnutie zubu stoji 450sk +170sk injekcia. t.č. 02/44455074 😀

cigaretka5
autor
7. jan 2008

a baby a ten Miklatko je priamo v poliklinike na tehelnej?

steve644
12. jan 2008

Ahojte na schill si dajte pozor. Dobre vybavena ambulancia ale robi tam viac zubarov. Pan majitel Alexander Schill je rucite spicka ja som sa dostal k mladej doktorke a obycajna vymena amalganovej blomby za fotokompozit ma stala bolestne sviatky. Bolmba nebola dobre vyartikulovana bol som hned na druhy den zbrusovat nepomohlo...musel som ist k nemu zubarovi ..vyvrtal dal vlozku a teraz cakm kym sa to ukludni aby tam mohla ist opat blomba....v ordinacii som nechal slusne peniaze co som potom fakticky vyhodil co je nic v porovnani s pokazenymi sviatkami...zub nemal ziaden kaz...nedbanlivost doktorky robila mi stolicku a spravila to za neuveritelnych 15 min. hanba!!!
Takze pozor na kokretneho zubara aj v takejto ordinacii sa najde mladas, ktory flaka robotu.....ja som to zial mal moznost pocitit co uz.

nanyka
13. jan 2008

steve644, to je možné, ostatných zubárov nepoznám, ja chodím len k MUDr. Schillovi, iných som nevyskúšala..ale on je super, prvý zubár ktorého vôbec môžem pochváliť..aj keď trošku drahší, no mne za tie peniaze stojí, zdravý úsmev je na nezaplatenie 😀

kyliefox271
13. jan 2008

cigaretka ano je priamo tam.

bubel
13. jan 2008

Ja pridam, MUDr. Kotula, v petrzalke na Gercenovej, v novych blokoch. Je prijemny,.. cenovo?..zalezi od ukonu, ale myslim, ze sa da bola som u neho asi dvakrat do mesiaca a teraz mam uz asi pol roka pokoj, chystam sa az na povinnu prehliadku 😀 .

cigaretka5
autor
20. jan 2008

No dievcata dala som na vas, dostala som sa k mladej zubarke u schill, vstupna prehliadkabola dost zvlastna, ani mi neotvorila usta, spravila mi sice tri rengeny a zacala kalkulovat, najskor podla rengenu navrha plombuale potom ju v priebehu 10 seund navrhla vytiahnutie nervu. tak neviem, nechala som to tak lebo idem dovolenkovat a je to hlupost nechat si to rozbombardovat pred morom. Tak neviem plomba za 1000 ? alebo nerv za 10 000 ?

ooo
11. mar 2008

Ahojte. Ja chodim k Veverkovej na Zahradnicku a nemam na nu jedine zle slovo. Ani nieje predrazena.

deni84
19. mar 2008

ja odporúčam dr. Dobešovú - Narcisova 5 - Ružinov

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cigaretka5
autor
20. mar 2008

ziza chodis z nitry do BA? no ja som sa z Ba dostala k skvelemu zubarovi v Zlatych Moravciach - Kapsa

laila123
26. jún 2008

nechcem robit zle meno ,ale navstivila som Dr.Dobesovu na Narcisovej,snazila sa byt prijemna, ale mala som pocit az takej falosnej pretvarky, len aby ma presvedcila. Nasla mi 4 kazy, co sa mi nechcelo verit, pretoze som dlhe roky zila v USA a pravidelne chodila k zubarovi.Ked som jej povedala, ze nechcem osetrenie a nech mi da rentgeny, za ktore som zaplatila, zacala byt neprijemna a len po silnejsej vymene nazorov mi ich nakoniec dala. Rentgeny som priniesla k Dr.Macakovi a ten usudil, ze su to len zaciatocne stadia kazu, ktore sa nevrtaju, ale osetruju ozonom. Takze POZOR.

ssissi
13. júl 2008

Ahojte, nepoznáte niekto dobrého zubára v BA, ktorý robí úkony aj zo súkromnej praxe, za ktoré zacvakám (estetická stomatológia....), ale zároveň má zmluvu so zdravotnou poisťovňou?
Nechce sa mi platiť za každý jeden úkon - napr. základná prehliadka, ktorú mám inak raz do roka v zdravotnom poistení. Vďaka

prvapomoc
17. sep 2008

ja davam do pozornosti: implamedr
užasní su obaja aj doktorka aj doktor. 😵

emjee
23. sep 2008

naska • Dnes o 13:13
Ahojte...

Prosim poradte mi nejakeho dobreho zubara alebo zubarku v BA...potrebujem ist a ja sa straaaasne bojim, prestahovala som sa sem a nepoznam tu ziadneho zubara....ale pls takeho, co nie je ako masiar...proste s citom...a nie sukromny, lebo sa nedoplatim.. Dakujem pekneee

hellosona
24. sep 2008

no moj manzel ma nenormalny strax zo zubarov a tu je 1.x v zivote spokojny a neboji sa... perfektny pristup a mily personal 😉 maju tam vsetko, co treba 😉 na dr Gaborika si na nete mozete precitat len vynikajuce recenzie... MM xodi k dr. Papajovej aj ta je vynikajuca 🙂

lg-dent

hellosona
24. sep 2008

aha, asi to nebude v sulade s pravidlom, tak je to v devinskej pri volkswagene... prip. si najdite na nete dr.Ladislav Gaborik

lenka2008
24. sep 2008

ahojte, ja len mozem NEdoporucit prave tu ambulanciu Schilla, ktoru tu niekto spomina. Boli dobri, ale za posledny rok za fakt pokazili - davala som plombu dcerke, o 2 mesiace bola vonku /reklamaciu sice uznali, ale mozem to kaslat - ta bolest pre decko ktora nemusela byt/, mne prerabali zub dvakrat. Nehovorim o tych zavratnych sumach a fintoch. Ked som dosla s malou na plombu, nanutili mi rontgen a ked zaspievali tu cenu po polhodine - 4 700, tak ma dost ovalilo, este ze som mala kreditku. Nekomentovala som, ale pohlad hovoril asi za vsetko a rychlo mi strcili na podpis informativny listok o predpokladanej cene za ukony, ktory mi mali dat pred tym ukonom, len s milym usmevom sa herecka na recepcii ospravedlnila.... no a ta draha plomba vypadla za 2 mesiace...

zuzana171717
24. sep 2008

Uplne uzasny je D.Filo ma ambulanciu v Ba nespomeniem si na ulicu ale je to na strkovci na tej ulici kde su vodarne.Vyskusala som dost zubarov,Dr. Filo ma uzasny cit v rukach a robi vyborne.Ma zmluvy s poistovami a napriklad za odstranenie zubneho kamena som doplacala 80 Sk.Jdna nevyhoda - dlhsie cakacie doby na objednavku,bolestive stavy osetruje hned

ssissi
19. nov 2008

Ahojte, nemá niekto skúsenosti s dr. Zdarilekovou na Záporožskej?

ladybird1l
2. dec 2008

ahojte, neviete mi prosim niekto poradit dobru zubarku v podunajskych biskupiciach resp. vo vrakuni? dakujeeem

sirinka
2. dec 2008

ja skor neodporucim...dr. schill....zobral od nas s manzelom nehorazne peniaze a obidvaja mame dost velke problemy s tymi zubami, ktore nam opravoval....nikdy viac k nemu 😒

bubca
2. dec 2008

Ahojte, môžem odporučiť MUDr. Kasajovú, ambulanciu má v Karlovke v poliklinike. Je milá, má skvelo vybavenú ambulanciu a veľmi sa mi páči aj to, že mi vždy dá na výber čo a ako spraviť, z akého materiálu a povie výhody aj nevýhody...Ale rozhodnutie je na mne, čiže viem, koľko a za čo platím a prečo...naozaj vrelo odporúčam.

bibula
2. dec 2008

chudova v nemocnici PB ,alebo aj ten dr.vedla co ma ambulanciu....a taktiez dr.fullova- zdarvotne stredisko- pri zastavke 67-je tam aj lekaren-k nej chodi otec a je z nej cely happy-ja ju zase nemusim, ja chodim ku chudovej,kamoska ku erdelymi-tak sa vola ten dr 😀 a ceny maju skoro rovnake,ked sa to zoberie v celku,niekto ma drahcie to,druhy ono a tak zase lacnejsie to a ono....a tak 🙂 erdely ma vyborne cakacie doby-u chudovej sa caka aj 2 mes.tak vyber si podla stavu ..... 😉
surne pripady robia hned vsetci,ale samozrejmeak si u nich v evidencii....

katmi
2. dec 2008

ahojte..ja mam sukromneho lekara v ruzinove.. ak chcete niektora kontakt,napiste mi IP 😉

nanyka
3. dec 2008

tak ja som veľmi bola spokojná s Dr. Schillom..bol veľmi dobrý, i keď drahší..
no teraz naposledy ma tam tak veľmi naštvali, že až..na otázky mi odpovedali stroho, neochotne..keď som chcela riešiť jeden problém, tak sa mu do toho príliš nechcelo 😠 ..za kontrolu + RTG + ústna hygiena som zaplatila 5700 Sk, čo mi prišlo ozaj prehnané..
takže si hľadám nového zubára ☹ , ktorý má hlavne plne vybavenú ambulanciu + je dobrý aj v estetickej stomatológii..