Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

kolomanovo
25. dec 2008

Skoda, ze som si neprecital toto forum skor. Ja som tiez doplatil na ambulanciu Schill, konkretne zubarka Majernikova, ak sa vobec da pomenovat zubarka. Nieco otrasne. Odchadzal som na tri mesiace na sluzobnu cestu do zahranicia, dal som si vymenit plombu, lebo som ju mal vela rokov. Po vymene som mal zub velmi citlivy az to prislo do stadia, ze zub odumrel a v zahranici mi museli vyberat mrtny nerv. No za to vsetko, co som si prezil, by som tu Majernikovu vytahal najradsej za usi z tej ordinacie a pozametal by som s nou chodniky. Este premyslam, ci si nebudem u nich narokovat odskodne. Ked som chcel, aby mi to skontrolavala, totalna neochota. A myslim si, ze som tam nechal dost penazi, lebo su priserne drahy. Myslel som si vsak, ze k tomu bude aj adekvatna kvalita, ale presny opak. Otras klinika Schill a este aj ta recepcia ako tu uz niekto spomenul, dve herecky. Ja len, aby ste si dali pozor, vysoka cena este neznamena kvalitne osetrenie. A neviem ako sa tam mohla dostat ta Majernikova, otrasna zubarka

nanyka
25. dec 2008

akurát dnes som si pozerala ceny bielenia zubov metódou brite smile - u nás to robí asi len schill..oni to majú za 21000 - vo všetkých okolitých štátoch je to lacnejšie - a to myslím smerom na západ 😕
napr. v brne som našla jednu ambulanciu za 13000 czk ..
tak som sa do toho pustila a začala porovnávať aj ceny úkonov - a fu, tak schill je drahší, než zubári v rakúsku, nemecku i holandsku..a to už je čo povedať 😠 😠 😠

nastasia
25. dec 2008

vrelo odporucam zubnu kliniku na heydukovej, u lekara som nikdy nic neplatila len za rontgen-100 sk. je tam vsetko pod jednou strechou vratane operacky a oddelenia. moj lekar konkretne je sice mlady, par rokov po skole, ale taky pristup ako ma on som este nezazila. je velmi citlivy a vsetko co robi podrobne vysvetli.

capy
27. dec 2008

neviete mi poradit zubara v petrzalke? dakujem

emjee
27. dec 2008

cerstva skusenost - zubna pohotovost je na drienovej, ale brachovi kazali ist rovno na heydukovu, lebo bol cely spuchnuty, kedze nie je poisteny na SVK (pracuje v zahranici) platil rontgen 300,- anestezu 100,- vytrhnutie 1000,-

nanyka
27. dec 2008

emjee, to by mu mala zahr.poistovna preplatit,nech si necha doklad a zasle ho do poistovne 😉
aspon my sme to tak robili..

emjee
27. dec 2008

ja som mu to tiez tvrdila, ved uvidime 🙂 ale vraj tych 1000,- za vytrhnutie platia vsetci aj poisteni na svk tak neviem

nanyka
27. dec 2008

za pokus to stojí 😉 záleží hlavne,aký typ poistky má v zahraničí..
moja kamoška si dala robiť zuby tu na svk - aj estetické zákroky a zahr.poisťovňa jej to skoro celé preplatila 😉

emjee
11. jan 2009

ld1985 • 9. jan 2009 o 18:20
Ahojte vsetci, neviete mi poradiť nejakého dobrého a lacného zubára v Bratislave.
pomôžte prosím, bolia ma zuby, a neviem kde sa mám prihlásiť...

anad
24. jan 2009

neviete nahodou ci robi nejaky zubar v ba aj v sobotu? nechce sa mi ist na pohotovost 😝

lindda
24. jan 2009

cafko ja ti mozem odporucit pohotovost robia tak vyborny lekári my tu byvame muz tam chodi a vzdy bol spokojny doobeda tam nik nieje

k.a.t.k.a.
24. jan 2009

u nás v dome na Dlhých Dieloch otvorili súkromnú pohotovosť 😉

certica
24. jan 2009

katka, akurat mi to muz vcera spominal, ze nech tam skocim, len som sa neodhodlala, tak som na nurofene 😅

dari
24. jan 2009

dr.michalides na mytnej robi aj v so,ale doobeda, prip. zavolat a podla dohody... inac je to fakt dobry zubar!

anad
24. jan 2009

ani mi nhovorte ze tu na DD 😀 nakoniec som sla na tu drienovu ale dnes tam bola skvela zubarka a ani nie vela ludi. ale z minula som nemala dobru skusenost tak som sa bala. kde je to na dlhacoch? nech nemusim potom tak daleko. a cenovo su ako na tom neviete?

k.a.t.k.a.
24. jan 2009

na Kresánkovej 20 /pri to obrovskom "Pentagone" čo tu stavaju 😠 / a cenovo som bola kuknuť raz ale nepamätam si už 😅

czechzuzana
16. mar 2009

Ahojte, hledam dobreho zubare v BA. Prosim napiste mi, jestli nekdo o nekom vite. Ne draheho jako Schill a pod. 🙂 Diky.

magda22
1. apr 2009

ahojte,
prosim vas nemate niekto telefonne cislo na dr. KOTULU?
DAKUJEM!!!

seprt
4. máj 2009

Ahojte Chcela by som poradiť. Našla som si cez net nejakých zubárov v Petržálke, ale neviem či sú dobrý. Poznáte niekoho z nich. Ďakujem za každú radu. Nechcem už súkromného zubára,lebo síce mi zuby urobí super ale teraz na materskej jednoducho nato už nemám.Bola by som rada keby ste mi poradili aj ktorej sa mám vyvarovať

MUDr. Glonérov,Šusteková
Pani Jančová, Strečianská
Pani Kollerová Strečianská
Pani Kottmanová Fedinová
Pani Kovalykova Rovniankova
Pani Kubačkova Černyševského
Pani Kupecka Strečianska
Pani Matejcova Šustekova
Pani Mauerova Šustekova
Pani Dianiškova Strečianska
Číkova Strečianska
Pani Bartovičova Holičská
Áčova strečianska

Poprípade mi môžete poradiť aj iného zubára z Petržalky ktorého som neuviedla a viete oňom že je dobrý. Ďakujem za každú radu Sisi

lucka.m
10. júl 2009

Ahojte, viete mi poradit zubara v biskupiciach (alebo v najblizsom okoli)?

lucka.m
10. júl 2009

Nitko nic ☹ , na nete som nasla tuto: MuDr. Nataša Roesselová na Latorickej, pozna ju niekto?

layla
10. júl 2009

lucka.m mas IP 🙂

kvixina1
23. júl 2009

ahojte,mozem odporucit sukromne centrum v DFNsP.prijemny personál...

eva.macko
25. júl 2009

Ahojte. Bola som u Schilla, je to sialene tie ceny!!!! Za vybratie jedneho nervu pytali 12 000sk. A ten pristup tej zubarky, ktorej ma priradili, no viac ma tam urcite neuvidia. Prosim, kto mi poradi nejakeho skveleho zubara-zubarku, najlepsie ked robi aj stomatochirurgiu, prip. tam niekde chirurgia je. Mam akutny stav, potrebujem to riesit, ale mam panicky strach zo zubarov (a to myslim doslovne). Dakujem za vsetky odporucania. Prip. aj napiste kam ist urcite nemam.

majula
25. júl 2009

Ja môžem odporučiť Adam-Dent v Ružinove...chodím tam krátko, ale zatiaľ som vysoko spokojná...len tie ceny keby boli o niečo nižšie 😒

sirinka
25. júl 2009

majula a ake su tam ceny? nejaky priklad?

swarovski
28. júl 2009

eva.macko: ja idem akurat od schilla, tiez mi vraj potrebuju vytrhnut nerv a nasadit korunku. vedela som, ze to je drahe, chodim k schillovi uz nejaky cas, ale ze za nerv pyta 12 litrov? som objednana na neskor a neviem, co si o tom mysliet. Doteraz mi vzdy velmi pomohli a boli super, az na tie prachy. ☹ ☹ ☹
Bojim sa aj toho zakroku. ☹

bambi09
28. júl 2009

My máme MUDr.Janíčka a sme spokojní,príjemný pán,robí so synom a aj ceny sú rozumné na BA 🙂 😉

eva.macko
1. aug 2009

swarovski: No mne povedala jedna ich zubarka 12 tis. za ten jeden zub - vybratie nervu. Ze to je narocny ukon a trva aj hodinu - hodinu a pol. Z duba som este nepadla, uz mi tahali nerv, z takeho isteho zuba na druhej strane. Pod injekciou by si nemal citit nic, ale samozrejme zalezi na zubarovi. Ja som bola sialene sklamanA. Nepamatam si uz ani meno tej zubarky, ale moc skusena nebola, lebo ked som tam bola prvykrat, tak prisiel aj dr. Schill na prehliadku a ten ju hned sfukol a urcil uplne ine poradie ukonov ako mi poradila ona.

sestri
1. aug 2009

schill má kompletný cenník na nete