Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

rainee
23. okt 2012

@aninka30 fiha to nejak rychlo 😉 daj vediet teda aky si mala dojem a pokukaj aj cennik 😉

reluska
23. okt 2012

@rainee skús a uvidíš, tisíc ľudí -tisíc chutí, ja osobne som nebola spokojná ani s hygienou, ani s tým ako mi urobili plombu, zub ma pobolievall ešte pol roka .... tak som to vzdala. Momentálne chodíme do Drienky, mudr. Borecová.....

tanula123
7. nov 2012

Dobrý deň, som študentkou 6. ročníka odbor zubné lekárstvo. Poskytujem ošetrenie zubov za študentské ceny, na Klinike stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie na Heydukovej ulici. Pracujem pod dohľadom skúseného lekára, mám 3 ročnú prax.
V prípade záujmu ma kontaktujte na čísle:0904696809.

rainee
19. nov 2012

@aninka30 ako si dopadla, si spokojna s osetrenim?

aninka30
19. nov 2012

@rainee davala mi zatial len vlozku na riadne vrtanie idem 7.12 tak potom saozvem co a ako 🙂

zuzuj
21. nov 2012

Ja musím povedať, že Interkliniku a najma Haššovej - teraz sa volá Braun sa vyhnite oblúkom. Najskor ked som tam došla lebo ma bolel zub a moja doktorka bola dlhodobo vypadnutá , mi hned zub otvorila vytiahla mi koren, hoci som chcela aby ho zachovala... nezdalo sa mi, ze je to take vazne....dalsie zuby dva mi porobila tak, ze ma strasne boleli, tak som isla k druhemu zubarovi a ten mi porobil tam nove vlozky, lebo povedal, ze mi tam dala velmi pruziacu podlozku a mi to tlaci na dentin a preto ma to boli...a mal pravdu, prestali...bohuzial jeden zub som u nej mala reklamovat hned...ako urobila mi ho krasny ako z reklamy ale nemohla som na neho velmi zakusnut, musela som jest na druhej strane...ma velmi bolel ale bola som krava...som si myslela, ze je to len podlozka zla a ze si ho dam prerobit...ale stal ma 100 eur u nej tak som nechcela hned..., by ste nespoznali rozdiel medzi normalnym a tymto zablombovanym....až na to, že momentalne už druhy tyžden sedím doma a nikto mi nevie pomoct, som tehotna a mily pekny zubok mi odumrel pod zase nejakou ,,užasnou" podložkou a zapalil sa mi nerv a všetko okolo...a kedže som tehotne ani poriadne lieky, nejake ani rengeny...aj ked uz musim brat antbiotika....išla by som ju asi zabiť...nechapem ako môžu takyto mladasi robit vobec zubarinu a že si ich pan Hristovski zamestna....
Inak pišu ine ceny ako napokon daju....lebo napr. pani doktorka si naučtuje aj za to, čo ste nechceli...a ani neviete, ze Vam to robili....proste vyhnite sa oblukom...

strapula
22. nov 2012

tiez mi neda nespomenut kliniku schill v ba...minuly tyzden ma zacali pobolievat zuby,bolo to na lavej strane a nevedela som identifikovat ktory zub to je..v nedelu to uz bolo take kriticke ze muz mi nasiel menovanu kliniku a teda sme sa tam vybrali (maju pohotovost aj cez vikend - za sumu 80 eur), urobili mi x snimok a dal mi z horneho zuba dole len zubny kamen a hned ma objednal na pondelok k dentalnej hygienicke a na konzultaciu k nemu..zuby boleli dalej..v pondelok som sedela s hygienickou a ta povedala ze mam zuby v zlom stave,zobrala mi vzorku za 130 eur a ze o tri tyzdne pride vysledok a potom mi spravi hygienu..nasledne o hodinu som sla k zubarovi,ze zuby bolia dalej,spravil len konzultaciu o tom co vsetko sa musi spravit a objednal ma na dalsi pondelok teda 26-teho na stvorhodinove osetrenie..chcel mi robit vytrhnutie zuba,dat korunku za 440 eur a dalsie zuby vrtat a plombovat...tak som teda odisla objednana na pondelok stale s bolestami zubov /udajne tam nie su take kazy ze by to malo tak boliet- to bolo teraz v pondelok/, v utorok som sa uz nevedela ani jazykom dotknut dolnej 6-tky,hrozna bolest..tak volam do schillu ci ma nemozu zobrat,lebo je to hrozne bolestive..neboli nadseni,ale ze teda v piatok ma zoberu / bol utorok/..vcera som myslela ze si od bolesti zub vytrhnem sama, nakoniec som si nasla zubarku sama a hned ma vcera zobrala a zub spravila!!! bez bolesti s citom a rychlo /co reklamuje na klinike///...medzitym ako ma odkladali v schille mi zub odumrel a zapalila sa mi kost..bol tam velky kaz,zapal...proste hroza..musela cistit kanaliky..neviete si predstavi tu ulavu..dnes je to stale citlive,ale neda sa to porovnat,opuch pomaly odchadza...samozrejme objednanie na menovanej klinike som zrusila!!!!!! dokopy som tam minula zhruba 500 eur a zuba sa mi ani nedotkli!!!!!!!!!!! podotykam ze som z levic,takz este nejake eura na cestu...som hlupa,nechala som sa nalakat na ich reklamu!!!

strapula
22. nov 2012

@sefinko2001 o schille som sme dala teraz prispevok,precitaj si ho,dufam,ze u nie je neskoro..

lila13
8. dec 2012

@aninka30 ako si dopadla? ja tiez hladam nejakeho dobreho zubara...

aninka30
8. dec 2012

@lila13 takze mozem len odporucat je to rodinna ambulancia (manzelia+svokra) prijemny pristup, bezbolestne vrtanie(po injekcii)...no a ceny-rtg.15e, blombovanie 30e-teraz neviem ci ta cena bola len za blombovanie alebo aj za zalozenie karty... @rainne toto je info aj pre teba ako som slubila 🙂 pytajte ak vas este nieco zaujima

reluska
9. dec 2012

@aninka30 a kde si bola zubára? hod prosím link...dakujem

milada121
14. jan 2013

Tak som bola skusit v tom cmsdente a musim povedat, ze mame tu na Slovensku aj sikovnych zubarov. Zobral ma Dr.Lehotsky, velmi prijemny a celkom fesny lekar 🙂 , urobil mi kompletnu prehliadku s mikroskopom aj s viacerymi rentgenami. Pochvalil ma,ze sa pekne staram o zuby a nasiel jeden starsi amalgam, ktory navrhol na vymenu. Co ma prekvapilo, tak ma na mikroskope namontovany a fotak a hned mi ten amalgam odfotil a nasledne ukazal, ze v ktorom mieste je zly a preco ho navrhuje vymenit. Odporucil mi aj dentalnu hygienu, kedze som uz nebola viac ako rok, tak sa mi tam aj nazbieral kamen. Vsetko mi pekne vysvetlil, urobil orientacnu cenovu kalkulaciu a isla som domov. Finalna cena 96€ co nie je malo, ale nelutujem ani cent. Som objednana na tu vymenu, tak potom sem pridam este jeden post.

neuro
22. feb 2013

@strapula noo este ze som si to precital prave som kukal ich stranku.....ale smrdelo mi to hned tazkym biznisom....:/

sunkaka
5. apr 2013

@filipa
@kyliefox271 no tak ja zas na toho Romana Miklatka nemám dobré srdce. Akurát dnes mi vypadla plomba, ktorú mi dával pred rokom a bol dosť drahý . S tými zubármi je na Slovensku katastrofa, len vás zinkasujú a potom keď reklamujete, tak sa osočia na vás a pošlú vás do čerta. Moja známa začala chodiť do Maďarska a viac ako o polovicu lacnejšie a tip-top práca. Zajtra ma zavedie k jej zubárke do Maďarov, lebo neviem ani ceknúť, hoci oni vedia aj po nemecky aj po anglicky.

sunkaka
5. apr 2013

@veverka007 no veverka a neny si ty náhodú Miklatková pravá alebo lavá ruka ??

zdenulkam
1. máj 2013

@sunkaka uz si bola u toho zubara ?

zdenulkam
17. máj 2013

@milada121 ako si nakoniec dopadla ? 😉

dusaninfo
13. jún 2013

Ahojte, potrebujem surne dobreho zubara , ktory robi super keramicke implantaty. Ale nie Dr. Schill a jeho ceny...takze asi v Madarsku prosim, neikde kusok od Blavy, nie v Budapesti . Vie mi niekto pomoct????Dakujem mockrat, zdravim, Danka :-

tajomna21
13. jún 2013

@zdenulkam nie, ale na tej strecnianskej poznam tohto http://strecnianska.sk/node/54
je malo zhovorcivy, ale inak sikovny ..

milada121
14. júl 2013

@zdenulkam Tak som bola u nich najprv na dentalnej hygiene...ta bola perfektna. Dovolim si tvrdit, ze taku starostlivost som ani v USA nezazila...mlada pani doktorka sa so mnou detailne pohrala. Hned potom som isla k Dr.Lehotskemu na tu vymenu a ten ma tiez nesklamal, uplne bezbolestne, hral sa s tym 45min, doteraz neviem rozoznat, ktory zub mi robil...a to sme s manzelom svietili do do ust a pozerali s lupou 🙂 Takze celkovo vysoka spokojnost, cena tiez vysoka 114€, no ako som pisala nelutujem.

martinpetras
19. júl 2013

Všetci kydáte na Schill Dental. Tak mi nedá nepodeliť sa aj o vlastnú skúsenosť, vyše desaťročnú. Všetko-a nie je toho málo-čo v mojich ústach ,,napáchalí´´ iní zubári, dali na Klinike do poriadku a všetko drží, nehýbe sa, nevypadáva... A verte, nebolo toho málo. I taký je rozdiel medzi skúseným stomatológom, dentistom, a zubárom z miestnej polikliniky. Týmto, samozrejme, nechcem povedať, že všetci sú rovnakí. Častokrát im však, žiaľ, chýba mnohomiliónové technické zázemie, ktoré je veľmi potrebné pre 100% výkon... Ale poďme poporiadku. Schill Dental Clinic rozhodne nie je pre každého. Je pre ľudí, ktorým záleží na svojom vlastnom zdraví a chcú pre seba len to najlepšie. Príjemné a nestresové prostredie Karlovarského ramena, či ľahká dostupnosť Tatra centra-to s hlavné atribúty oboch špičkových kliník. Priestranná recepcia, kde vás s vľúdnym úsmevom ponúknu kávou či čajom, pestrou ponukou nealkoholických nápojov, zaujme aj široký výber najnovších lifestylových časopisov, či cenník výkonov na každom stolíku, aby vás nezaskočila výsledná suma za ošetrenie. Samozrejmosťou je panoramatický RTG, zubné CT, či beitwingy, ktoré nielen v kreslách najmodernejších ambulancií v zlatom stredoeurópskom štandarde odhalia i ten najmenší kaz. Pretože včasná diagnostika umožní ušetriť zub i financie... Bojíte sa výkonu? U Schilla žiadny problém. V ponuke má i výkony, vykonávané v celkovej anestéze, uspatí. Použitie najkvalitnejších materiálov je na tejto prestížnej klinike samozrejmosťou. Aj keď to tak z týchto zopár riadkov môže vyznieť-nepracujem pre Schilla a oje postrehy sú bežné, ,,pacientske´´. Pretože za kvalitu sa všade vo svete platí. Inak tomu nie je ani v Schill dental. Mnohí príliš neuvažuj nad kúpou drahých, častokrát zbytočne luxusných áut,- no v otázkach zdravia sa dobrá investícia skutočne oplatí. A túto pozitívnu skúsenosť zo srdca prajem vám všetkým. 🙂

evianat
19. júl 2013

Napíšem len jedno:V Devínskej Novej Vsi ordinuje MUDr.Sooš...Je to síce dobrý odborník,ale trasu sa mu ruky čo znamená že nervovo je na dakom stupni dna, nemá trpezlivosť,stráca záujem o pacienta a stal sa z neho sadista.Bezcitný nechutný sadista..Slzy mi tiekli z očí a on ma nepočuval že ma bolí...čo mi sposobuje...Neváži si pacienta a dáva to najavo svojim chovaním absurdnym pristupom....Stačilo...hľadam dalej noveho zubára..

diana760
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajomna21
28. júl 2013

@diana760 ja si myslim, ze je to zbytocne predrazeny liek odporucany .... vyplachuj si usta bylinkami - repik, salvia a zahoja sa ti raz dva ....

misskisa
29. júl 2013

Co ma robit v Bratislave clovek ktoreho hrozne boli zub, ale nema tu este vlastneho zubara? Pohotovosti rano otvorene niesu. A po telefonatoch do asi 4 ambulancii kde mi bud nedvihali alebo ma odbili s tym ze neberu novych pacientov, som zase na zaciatku. Zub priserne boli, a tak sa musim trepat vlakom 2 hodiny do rodneho mesta kde mam zubara ktory je ochotny ma vziat....
Z toho mi vyplyva ze ak nemas znamych tak si zubara v BA nezozenies, alebo musis neviem ako dlho cakat na termin. A ked ta zub boli mozes aj skapat. Asi radsej budem cestovat mimo, lebo tato skusenost mi BA zubarov riadne znechutila.

1236jara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palovsimoncic
2. aug 2013

@sunkaka ten Mudr.Roman Miklátek z www.dentalplus.sk ? ja ho môžem iba vrelo odporučiť. Na dentálnu hygienu tam hodím veľmi rád 🙂 čo sa týka plomb, tak mi robil dve biele pred asi dvomi rokmi a sú v pohode obe.

tilly
2. aug 2013

@misskisa ved oproti trznici je pohotovost, vraj dobra.... aj na drienovej je pohotovost... skus bolimazub.sk