Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

milica313
25. feb 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@vierka74 ja chodím do Peartl dental a myslím že to nie je velký rozdiel sú sice sukromný ale majú normálne ceny ked som chodila este k mojmu staremu zubarovi tak som platila skoro rovnako aj ked som šla na preventivku tak som tam vždy nechala minimálne 20€ za blbosti v podstate

justinka_l
3. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@milica313 o nich som pocula zatial len same chvali ako je to naozaj?

veronikazadana
3. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@milica313 prosím ta kde presne je ten pearl dental? vypadla mi blomba a uz nechcem ist k tomu mojmu staremu zubarovi

majdulienka
4. mar 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@justinka_l ja k nim chodim uz dlho a som maximalne spokojna zubarka je mila dobre sa s nou pokeca a hlavne necitim ziadnu bolest a ma super vybavenie tak ze nemusim behat kade tade ako predtym

dominika86
4. mar 2015
evicka547
10. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

Sestra chodí sem www.pearldental.sk a ja sa tam chystám dnes tam mi držte palce zlomil sa mi zub :(

moniciatko9
10. mar 2015
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

aj ja tam chodím 🙂 zubarka je suepr a robia aj dentalnu hygienu tak nemusim behat kade tade 🙂

veronikazadana
13. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@moniciatko9 a bere pacientov? ja zháňam dobrého stomatologa uz dlho

janka874
17. mar 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@veronikazadana áno berú pacientov my sme tam boli včera synator na preventivke a ja mám o jednu blombu viac

justinka_l
19. mar 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

prebieha ked mám zubara ale nechcem k nemu chodit a chcem isť do pearl dental?

jakubikmatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka874
20. mar 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@justinka_l skús tam zavolat a opýtať sa ked ze aj u zubara je karta asi ju budes potrebovat

veronikazadana
24. mar 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@janka874 dakujem idem tam volat lebo neskustocne ma boli zub a uz je to na nevydrzanie :(

rainee
28. mar 2015

ahojte, nemate nahodou niekto skusenost s viena dental clinic v petrzalke? maju aj zubnu pohotovost, vyzera ze budu dobre vybaveni, ale neviem aki su tam lekari a ceny.

giga7739
29. mar 2015

@milica313 ahoj, vies mi prosim poradit tu zubarku v Ruzinove. Potrebujem surne zmenit zubarku, lebo pri tejto svojej starej som uz prisla o dva zuby... ☹ dakujem moc

giga7739
29. mar 2015

@evicka547 ako si prosim dopadla s tym zubom v pearldental? Chcem tam ist aj ja s tym istym pripadom ☹

katkaklac
30. mar 2015

mate skusenosti s Dr. Petrom Cibulom? Poliklinika Kramare...... Budem vdacna za akekolvek info. Dakujem.

cicimon
1. apr 2015

nebol nikto vo vienna gate? (zajtra idem skusit)

evicka547
2. apr 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@giga7739 vies co super mam ho spravený a nic ma nebolo ani maju dobru a kvalitnu anestezu ale priznam sa dost som sa bala ale doktorka je mila a ukludnila ma taketo nieco sa mi stalo prvykrat. vidis clovek chce jest zdravo da si jablko a zlomi si kuz zubu, drzim palce a urcite ich odporucam ako stomatologa 🙂

milica313
7. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@giga7739 ja mám ale súkromnú zubárku 🙂 tak že si všetko platím sama

denask1234
14. apr 2015

@staronova ahojček, prosím ťa nevedeka by si aj mne do mailu napísať nejakých dobrých a nie tých najdrahších zubárov v BA? Súrne zhánam a tu v MA sa nedá zohanť. dakujem. denisask@szm.sk

staronova
14. apr 2015

@denask1234 my chodíme Na Ciernu Vodu /Chorvátsky Grob/ dr. Kvietkovej. Neviem, či je to dobrá lokalita z Malaciek. Radšej hľadaj bližšie, určite niekde nájdeš.

gita17
14. apr 2015

Kovar na Vajnorskej je fajn, pekna cakaren, mili zubari -otec a syn, dobre ceny - 3 kazy + injekcia za 80- 90eur

denask1234
14. apr 2015

@staronova to nie,to je dosť daleko,ale dakujem.

denask1234
14. apr 2015

@gita17 dakujem,pozriem na nete🙂

shiny_finy
16. apr 2015

Ja chodim k MUDr. Patrikovi Gaburovi a som s nim v celku spokojna, ale jeho ceny su fakt prilis. Za keramicku korunku na predny zub odomna chcel 500 eur. To som si povedala ze je prilis a ze sa popozeram po niekom inom - u MUDr. Miloša Ivana mi to iste nacenili na 250 eur. Cize Gabura je OK, ale je fakt drahy.

dancingontheboard
17. apr 2015

Dobry, hladam vynikajucu sukromnu zubnu ambulanciu alebo kliniku v Bratislave alebo Ziline. Na cene nezalezi, ale na praci ano. Mam v poslednej dobe zle skusenosti s Schill Dental, ktory ma vynikajuci pristup k ludom *recepcia je super, praca je technicky podporovana, ale zakroky, zuby bolia casto dalej- co pravdaze je velky problem. Mozte mi nieco doporocit? Dakujem !

justinka_l
21. apr 2015
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

@dancingontheboard skus pearl dental v BA v ruzinove ja tam chodim a som spokojna maju dobru anestezu tak ze zakroky som vobec necitila

dancingontheboard
21. apr 2015

Dakujem, pojdem sa tam pozriet 🙂

uhnakova
22. apr 2015

@cicimon ja som bola vo vienna dental clinic v decembri niekolkokrat u doktora Mariusa Novaka. Spokojna nie som, dva opravene zuby mam strasne citlive na chlad/teplo a zacali ma znova boliet, dnes rano som si musela dat tabletku od bolesti. Hladam ineho zubara, vienna dental clinic neodporucam.