Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

staronova
11. nov 2011

@barbora_k poslala som do IP pošty

danielka_ma
11. nov 2011

MUDr. Novotnakova Daniela, Dobis centrum, perfektna, mila, jemna a hlavne pedantny odbornik....a aj v pripade chirurgie - odbornicka!!!!!!!

barbora_k
12. nov 2011

Zdravím Vás, vuete mi poradiť nejakého zubára na Tehelnom poli v Bratislave? Poradili mi nejakého Mihálika, Maliarika, netuším, zabudla som jeho priezvisko a na nete ho nikde nemôžem nájsť ☹

barbora_k
16. nov 2011

@danielka_ma Táto pani doktorka MUDr. Novotnakova Daniela je súkromnňa zubárka? Alebo má zmluvy aj s poisťovňami?

danielka_ma
16. nov 2011

@barbora_k JE SUKROMNA..ALE VYNIKAJUCA, FAKT

barbora_k
16. nov 2011

@danielka_ma A je veľmi drahá?

barbora_k
16. nov 2011

@danielka_ma Robí aj nejakú predbežnú cenovú ponuku, aby som vedela, koľko zaplatím? A za prehliadku sa tiež platí?

danielka_ma
16. nov 2011

vstupna prehliadka stoji 50 eur, urobia ti komplet rtg, z viacerych pohladov.....takto si vlastne zalozi o tebe kartu....a ponuku ti asi tazko urobi, vies kazdy zub je iny a tiez asi aj zalezi ked sa to niekedy otvoti, tak z maleho kazu moze byt riadny problem, napr. mrtvy zub, alebo co ja viem....
oni maju cennik na chodbe v cakarni, tak popripade cinkni sestricke a popytaj sa konkretne na ceny.....
ja tam nechavam v priemere 80 eur, ale to mi robi naraz aj viac zubov..davam si teraz vsetko postupne dokopy 😉

barbora_k
18. nov 2011

Pozná niekto túto pani doktoru MUDr. Monika Bollová?

barbora_k
18. nov 2011

Alebo p. zubára MUDr. Peter Cibula?

lina85
19. dec 2011

@barbora_k nie na tehelnom poli ale na tehelnej poliklinike. a jeho meno je Miklatek. mozno toho myslis. Profesional, s novym vybavenim, nepovie ti ze sa nieco neda, ako ostatni. a okrem toho je fesak. http://www.dentalplus.sk/

nevestickka
20. dec 2011

Ja odporúčam MUDr. Šestáka z LaserDent, hlavne ak máte paniku z vŕtania a bolesti. Pracuje s laserom, čo síce stojí viacej, ale za ten kľud do stojí 🙂 Žiadne vŕtanie, teplo ani tlak necítite, je to bezkontaktná metóda opravy kazov. Okrem toho vraj nespôsobuje mikrotrhlinky v okolí kazu ako vŕtačka. Ja už iné nechcem, je to super 😉 😉 😉 😀

moncita01
23. jan 2012

@katmi ahoj, vieš mi dať kontakt, kto to je?

lutsy
30. jan 2012

kocky nahodou dobreho zubara v Raci nepoznate? ja mam male dieta a moj zubar okrem toho ze je dost drahy, ok, je ale aj v Ruzinove a to pomaly 45 sa tam trepem 😒

luccija
9. apr 2012

môžem doporučiť Mudr.Mráz na poliklinike Šustekova je to môj obvodný, ale má aj súkromnú prax v Petržalke.Empatický, príjemný lekár

mariabu
8. máj 2012

Ja som sa normalne zaregistrovala, aby som vyjadrila udiv nad tymi cenami u Schilla, ja nechapem ako tam niekto moze chodit a platit take strasne sumy :(, ved to ja by som nemala za co zit, keby za trhanie nervu chcu 400€, nebola som v ich ambulancii, nie som ani nezijem v Ba, ale mozem odporucit MUDr. Kafku tam je novy, ale stomatologicku prax ma dlhorocnu a je odbornik a velmi citlivy, takze ak mozem aspon takto poradim. a pre baby- je velky fesak 🙂

omnia23
10. máj 2012

Ja mam velmi fajn zubarku na Tehelnej poliklinike,Mudr.Bollová

jankasc
23. máj 2012

ahojte, mate niekto skusenosti so zubným centrom pri lekarni ivanka v ivanke pri dunaji. skusenosti s lekarmi a cennik. dakujem

milada121
29. máj 2012

Ahojte. Zila som dlhsi cas v USA a spoznala som sa s jednym zubarom povodne tiez zo SR. Vsetko robil vylucne so zvacsovacimi lupami a mikroskopom. Kedze teraz zijem v BA,hladam niekoho podobneho s mikroskopom. Na nete som nasla jedno centrum www.cmsdent.sk. Ma niekto skusenosti? Popripade nejaky iny zubar s mikrkoskopom. dakujem.

rainee
13. jún 2012

@somewhere_33 @zuzuxx objavili ste nejakeho dobreho zubara v petrzalke? ja mam sice zlatu zubarku,ale nema take dobre vybavenie ambulancie, chcela by som aby mal v ordinacii priamo rtg a osetrovanie ozonom. a tiez aby som u neho nezbankrotovala a mohli sme tam chodit cela rodinka aj dieta.
a este sa chcem spytat ci chodi niekto do interklinik? schilla som uplne zavrhla po tom co tu citam. tiez s mysmile som nebola moc spokojna, za konzultaciu som dala 50e a povedala mi to co moja dr. zadarmo....

rainee
20. júl 2012

mate niekto skusenost s ambulanciou Stonadent na Lietavskej?

reluska
24. júl 2012

chodíme do my smile, ale ceny sú fakt des, za 2 plomby na mliečných zúbkoch 600€ /liečba, vrtanie, vložka, plomby/ neviete o dobrej zubárke v okolí BA za norm. ceny prípadne aj zubára ktorý má zmluvu s poisťovnou???

vvia
24. júl 2012

@reluska ja som spokojna v kamadent v ruzinove maju aj cennik ale nebiem ci beru aj deticky skus mrknut

reluska
24. júl 2012

dakujem pozerala som, ale hľadám kam by sme išli celá rodina /2 deti/... a opäť súkromná... súkromné v BA sme skúsili My smile, Drienka, Interklinik /v MA Bakičovú, Kriváňovú /.... a mám pocit že každý si chce parádne zarobiť.. skôr je to o biznise ako skutočne pomôcť..jeden ti urobí plombu necháš tam 80€ .... ideš k dalšiemu a ten ti ju che prerábať lebo je previslá....atď.....

vvia
24. júl 2012

@reluska ja som ich tiez dost obehala ale tam som max spokojna chvalabohu ale mozes mat iny nazor chapem

reluska
24. júl 2012

ale vdaka za radu.....

katmi
24. júl 2012

@vvia zoberie aj dieta 😉

rainee
27. júl 2012

@reluska my sme boli 1x v mysmile na konzultaciu ked si mala odbila zo zubkov a teda nepovedala mi nic ine ako moja zubarka, ani to nejak neriesili a nechali sme tam tusim 50e za konzultaciu - teda vlastne za nic 😠 taktiez hladame dobreho rodinneho zubara v BA co berie aj deticky a ma plne vybavenu ambulanciu (rtg, ozon atd.). ja mam ale tiez pocit ze sukr.zubari a kliniky uz nevedia co pytat a vobec nerobia tak kvalitne, presne ako pises jeden spravi zuby za 200e a pojdes dalsiemu co sa zhrozi ako to mas sufsovane a ide to akoze prerobit za dalsich 300e 😝 a z interklinik si mala aky pocit? inak ja nemam zlu zubarku ale ma slabo vybavenu ambulanciu a mam pocit ze aj ten najmensi kazik vrta o 106 co by inde ani neriesili resp. vyliecili ozonom, tak mam pocit ze mam pomaly zuby ako emental pritom som mohla byt pomaly bez plomby ☹

rainee
27. júl 2012

@danielka_ma ahoj, nema vobec zmluvy aj s poistovnami? citam ze beru deticky az od 3 rokov lenze na prehliadku by sa malo chodit uz od 1 roka...