Dobrý zubar v Bratislave

cigaretka5
5. jan 2008

viete mi nejakeho sukromneho doporucit? kolko asi stoji u takehoto zubara 1 vytrhnutie zuba?

rose32
25. feb 2016

@snehulienka155 vsade draho vychadza 18.000-20000€a v Presove 11000€ale tie su 10rokov zivotnost

snehulienka155
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alezbet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rose32
26. feb 2016

@alezbet uz som bola po konzultaciach vsade ze kovokeramicke ze dlhsie vydrzia no ja uz len cakam peniaze

alezbet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rose32
26. feb 2016

@alezbet dakujem😊som rozhodnuta len nemam este peniazky

zabkazelena007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rose32
29. feb 2016

@zabkazelena007 a odkial je ta zubarka?dakujem

kvetka589
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma_932
8. mar 2016

dievcata, nejaky dobry zubar v Ruzinove? pre syna hladam /5r/. dakujem

ralficka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma_932
8. mar 2016

@ralficka nie, maly ma krasne zuby, ziadny kaz, nic, len som mala pocit, ze je najvyssi cas skocit na prvu prehliadku. Najlepsi by bol statny, ale uz stracam nadej... takze kludne aj sukromny. Hadam za preventivku si nevypyta nejaku horibilnu sumu..

moonshine1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma_932
10. mar 2016

@moonshine1 aj ja som to vzdala a dnes som obvolala par sukromnych, ale ani ti nechcu!!! chapete to niekto?

ralficka
11. mar 2016
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

@emma_932 ani ti nechcu? toto si snad srandu robis nie? tomu nerozumiem. Ja som sice tiez mala velky problem najst pre seba zubarku, ale nakoniec som nasla v Ruzinove. Musim sice trosku cestovat ale cert to vzal, som rada ze mam konecne zubarku ktora vie co robi a nezanedbava nic. Ktore sukromne si obvolala?

moonshine1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma_932
14. mar 2016

@ralficka bohuzial nie ☹

@moonshine1 skus mi pls poslat ten kontakt, no bojim sa, ze nezoberie malého, kym k nej neprejdeme aj my. to je odpoved kazdeho zubara. zoberu dieta, ked sa prida mamina alebo ocko.. ach jaj

zabkazelena007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamickajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
turini
16. mar 2016

ahoj emma932 , ja som teraz objednala dceru 7 rocnú k zubarke Simkovicová http://www.simkovicova.sk/index.html , bola ochotna, tak uvidíme. tiež som nevedela najst zubarku , kt. mi zoberie dieťa.

mamanikka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rose32
16. mar 2016

@zabkazelena007 ajoj.tak teraz v utorok idem na konzultačku a ked sa mi bude pacit tak mi aj navrtaju implantaty🙈len cenu este neviem ale vravela co som volala ze na 4implantaty na 12zubov 3000€ hore a plus yiez 3000 dole.no len mne neviem kolko treba implantatov to sa v utorok dozviem.inak po konzultackach co som bola mi povedali ze aspon 6hore a plus aj 6dole a vysoke ceny boli...takze mi drzte palce.a velmi rada by som nakombinovala kovokeramicke a ze predne jednotky keramicke to by neslo nijako?ale zaroven sa strasne tesim😊

iwusteeek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetka589
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonshine1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamickajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka874
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwusteeek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamickajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamnicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz