• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doporučíte mi dobrého pediatra v Trnave?

16. mája 2016 
@elise ahoj chcem sa spytat MUdr.Pokojna berie pacientov iba ktory su prideleni alebo nezalezi na okrese?lebo mi spadame pod bradiaka a niesom s nim spokojna a chcela by som obidve deticky dat k nej lebo som pocula na nu same chvaly
24. jan 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monuska342 je slobodný výber lekárov tak si môžeš vybrať koho chceš iba ak má nadlimit tak by ťa nemuslela zobrať.
24. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aha dobre dakujem za info :slight_smile:
24. jan 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co mate salcerovu a krizanovu ako ste spokojne? ktora je dobra?
28. jan 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ktori z TT pediatrov inklinuju viac k alternativnej medicine, resp nepredpisuju hned ATB?
15. mar 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat mamiciek z TT, ci mi vedia odporucit dobru, milu pediatricku/pediatra, ktora je pristupna, komunikativna, ale hlavne snazi sa liecit, nie hned tabletkovat...synceka nemame ockovaneho, ani ho ockovat nechceme davat, a preto by sme radi aj taku pani doktorku, ktora vie pochopit taketo rozhodnutie a podporit aj takychto rodicov..
10. máj 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pani doktorka Pešková na prednádraží... Je úplne skvelá...kedy koľvek jej zavolá tak je veľmi milá a vždy mi poradí keď mám nejaký problém. Aj k malému je milá...je úplne úžasná....s takým prístupom som sa nestretla. Nemenila by som.
10. máj 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vodnari dakujem za reakciu :slight_smile: my sa do TT teraz stahujeme, ale stahujeme sa na Druzbu, tak by som bola rada, keby som mala doktorku po ruke, celkom sa mi pozdava p. doktorka Drdulova, zatial som o nej citala same chvaly, tak neviem..
10. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicearty za máličko....držím palčeky aby si dobre vybrala a bola spokojná.... :wink:
10. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicearty Doktorka Peskova na Prednadrazi. Este ja som k nej chodila ako decko a keby som nebyvala v BA, tak k nej chodim aj s dcerou. Taka skvela pediatricka tu chyba.
10. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andelok dakujem :slight_smile: len uz som pisala, ze budeme byvat na Druzbe a rada by som mala doktorku pre maleho blizsie, skoda, ze je na prednadrazi :( mala by som to vybavene :slight_smile:
11. máj 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicearty jednoznačne odporúčam dr. drdúlovú, chodím k nej so všetkými troma deťmi /17, 10, 5/ a som neskutočne spokojná, lieči, pokiaľ nemusí určite netabletkuje, je milá, ústretová, komunikatívna, deti zbožňujú ju i jej sestričku. vrelo odporúčam
11. máj 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuhu a ako sa stavia k tomu, ak rodic nechce ockovat dieta? neviem ci na tuto otazku budes vediet odpoved, ale tak aspon sa opytam :slight_smile: inak vdaka za reakciu
12. máj 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuhu este by som sa chcela opytat ako je to u nej s cakanim, napriklad ked by som isla s malym do poradne, ci berie v objednany cas, alebo sa caka, alebo aky system tam ma :slight_smile: dakujem
12. máj 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicearty pocula som, ze je skor proocko...ostatne, asi ako vsetky na poliklinike :frowning2:
12. máj 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicearty my chodime Križanovej, celkom fajn
12. máj 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska86 ja som s Križanovou spokojna
12. máj 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt teraz v BA mame velmi milu zlatu detickovsku pani doktorku, ale tiez je za ockovanie, stale nas presviedca, ale milym sposobom :slight_smile: takze pokial by to bolo takto, tak by mi to nevadilo :slight_smile:
12. máj 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nicearty myslím, že sa skôr prikláňa k ockovaniu, ale treba s nou pohovoriť. ak ideš na poradňu, tak sa vopred dohodnete, pri ochorení asi tak ako inde - buď čakáš alebo ak máš dieťatko malinke, zoberie prednostne. ale môžem zaručiť, že každému sa venuje toľko koľko treba, hlavne zbytočne nenaťahuje, má to výborne zorganizované
13. máj 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, dakujem..no myslim, ze vacsina pediatrov je za ockovanie, skor mi ide o to, aby sa s nou o tom dalo porozpravat a aby bola ochotna akceptovat nase rozhodnutie..hovorim, aj nasa sucasna je za ockovanie, aj nas prehovarala, ale prijala nase rozhodnutie..vdaka za reakcie
13. máj 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monuska342 a preco nie si s Bradiakom spokojna?Pytam sa preto,lebo som rozmyslala,ze by som k nemu prestupila...
13. máj 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyza celkovo ma zly pristup k detom dava atb ked nieje treba je drzy proste vobec sa mi nepaci
13. máj 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj na mojej stránke nájdeš nejaké názory: www.mamavtrnave.estranky.sk
17. sep 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Neviete mi poradit ktory pediater ma podla obvodu na starosti tehelnu 14 v Trnave ?, resp. nejaky link aby som si to vedela vyhladat. Dakujem
26. sep 2013 o 12:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika56 link mas tu, ale nejako nefunguje ten vyhladavac
http://www.trnava-vuc.sk/sk/zdravotnictvo/zdravotne-obvody

a ulicu musis zadat v spravnom tvare napr. Ulica Tehelná
cislo nezadavas, myslim, ze je to delene po celych uliciach
26. sep 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyskúšala som to ale nefunguje .. asi sa pojdem prejst na polikliniku :slight_smile:, alebo poprosím ak bude niekto vediet meno aby zareagoval , ale aj tak dakujem pekne ...
26. sep 2013 o 13:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika56 v podstate to nemas daleko :slight_smile: pripadne sa spytaj nejakej susedy, cela Tehelna by mala patrit k tej istej
26. sep 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vedeli by ste mi odporucit nejaku dobru pediatricku v Trnave, ktora nerobi problemy s odmietnutim ockovania, myslim, ze nenahlasuje. POcula som ,ze je nejaka doktorka v TT, ktora je proti ockovaniu, ale neviem ako sa vola. Dakujem
30. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete nahodou ci mudr Drdulova este prijima novych pacientov alebo uz ma nadlimit? Dakujem
8. feb 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elje hmmm asi uz aj neaktualne, ale ja ked som jej volala v decembri, tak uz ma nezobrala, ze ma plno a odporucila mi Dr. Durkovu...
18. feb 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok