Doporučíte mi dobrého pediatra v Trnave?

zlobivco
8. okt 2007

Ahojte kocky,
neviete mi prosim poradit dobreho pediatra v Trnave?
Bola by som fakt moc vdacna.
mam termin porodu v decembri, ale rozmyslam uz teraz nad pediatrom.
dakujem moc 🙂

mcoya
24. feb 2014

@alka6
@elje
@nicearty
ahojte, nasli ste prosim Vas v TT nejaku pediatricku, co nie je total za ockovanie? Potrebujem zmenit tu nasu, co je proocko a nejak monim rozhodnutim nepokracovat v ockovani po zjavnej komplikacii sa k nam sprava trosku odmerane. Dakujem

arletty
24. feb 2014

My dr.Durkovu, odporucila nam ju moja teta ktora robi sestru na novorodeneckom a ta lekarka s nou tam robila a potom zalozila svoju ordinacou...zatial som spokojna 🙂 skoro rok k nej chodime, ked sa mala narodila, bola u nas doma, so sestrickou vyplnovali papiere...

elje
24. feb 2014

@mcoya S tym ti bohuzial neporadim, lebo ja nie som proti ockovaniu.. Ja som nakoniec vybrala dr.Rodakovu 😉

sarasota
21. mar 2014

@arletty Ahoj prosim ta ako si spokojna s mudr.Durkovu?Dakujem za odpoved. Jana

arletty
21. mar 2014

No ako som hore napisala 🙂 a ma utulnu ordinaciu :-P tiez sestricka mi pripada mila....ked sa jej nieci nezdalo tak nas poslala na neurologiu a tak....

paja74
3. apr 2014

Ako je to pri zmene pediatra? Ked si najdem noveho, tak treba vypytat dokumentaciu osobne a doniest ju k novemu lekarovi, alebo si ju novy lekar vypyta sam a stary lekar ju odosle novemu?

kukimuri
16. aug 2014

maminky,ktoré ste z trnavského kraja,prosím neviete poradiť nejakého pediatra,ktorý by nerobil problémy ak by som odmietla dieťa zaočkovať?máte konkrétne skúsenosti?ideme sa tam presťahovať a keďže tam nepoznám nikoho a nič,prosím o radu. prosím píšte mi do internej pošty, vopred veľká vďaka

nat987
21. jan 2015

Ahoj, hladam peditricku v Trnave , ktora nema problem prist za dietatkom domov. Chystame sa na domaci porod, a potrebujem aby nas prisla pozriet. Dakujem za tipy.

iva1009
19. feb 2015

ahojte mate niekto skusenosti s pediatrom z Trnavy MuDr.Laskovou? 😲

delinka85
20. máj 2015

@iva1009 tak laskovu urcite nie,bola mojou detskou lekarkou ked som bola dieta a des a hroza...skusala na mne atb. ako sa dalo,nikdy nic nevyliecila, a tiez kamoskin brat ked u nej bol ze ma bolesti brucha poslala ho domov s tym ze ma zastavdnd vetry,chalan skoncil do vecefa na pohotovosti so zapalenym slepym crevom...takze za mna laskova urcite nie,chodil k nej aj moj brat a fakg atb. ako na beziacom pase,nezabrali jedny supla dalsie,ziadne vysetrenia krvi na crp ani nic podobne,len skusala co zaberie...otras

iva1009
21. máj 2015

Tak zatial sa liecime a uwidime

iva1009
7. júl 2015

Mozte mi powedat kde ma ambulanciu MuDr.Pokojna v Trnave?

paja74
8. júl 2015

@zuhu Ahoj a má v ordinácii aj CRP? Ďakujem...

paja74
22. júl 2015

@elise Ahoj, má MUDr. Rodáková v ambulancii aj CRP?

elise
22. júl 2015

@paja74 ano crp robi skoro vzdy

berenice8
22. júl 2015

my sme u dr. Jarabkovej, chodila som k nej odmala ja a teraz som tam dala obe deti. Velmi dobry pristup, da sa pytat na cokovelvek, poradi,pomoze, povzbudi.

iva1009
22. júl 2015

@berenice8 a kde je tato Pani doktorka?

berenice8
23. júl 2015

@iva1009 Limbova, sidlisko lincianska, spominala sa tu Jelenikova, oni sedia spoluv budove vedla mamaclubu

iva1009
23. júl 2015

Aha,ja som na Prengu tak to nic

leaana
25. nov 2015

Ahojte. Vidim, ze v tejto teme su starsie prispevky, tak budem rada, ak sa mi niekto ozve s nejakym odporucanim. Hladam naozaj dobreho pediatra - pediatricku v Trnave. Mojim kriteriom je, ze aj napriek zmenenemu zakonu o prednostnom vysetreni natermin chcem mat taku ,kde budu moje deti objednane vzdy na termin, ziadne cakanie v masovkach v cakarniach. Hladam nieco, kde sa da predplatit nejaky rocny progrm lebo nieco podobne. Dakujem.

sasaoko
2. máj 2016

Ahojte,aj ja prosim o radu s pediatrickou,vsetko su tu starsie prispevky.Mudr.Sumichrastova?Ake mate skusenosti?Pripadne sa priklanam k rocnemu poplatku ako Leaana.Dakujem

isis
16. máj 2016

Odporúčam MUDr. Korčeková, síce je v Suchej ale super a to prostredie, ja si tam vždy aj oddýchnem. Neviem si predstaviť chodiť na polikliniku v Trnave ( a to byvame v Trnave).

stani333
23. jan 2017

Maminky, poradite dobreho pediatra blizko sidliska na hlinach? dakujem

libawet
23. jan 2017

@stani333 MUDr. Pokojná na poliklinike Družba.

iva1009
24. jan 2017

Mudr Peskova na Prednadrazii jeskvela mila dosledna , nic nezanedbava ani nenechava na nahodu...Toto sa mi vsak nestalo u Laskovej..ta vsetko berie lavou zadnou a sak je to ok super tak coo..anoo mozte to a hento daat jasneeee..vobec nie je dosledna...odisli sme..

stani333
24. jan 2017

mate niekto skusenosti s mudr Golisovou?

lubette
29. máj 2018

Ahojte, dlhší čas sa tu už nepísalo.. ale má niekto skúsenosť s Dr. Kloknerovou na prednadrazi? Podľa ulice by som mala patriť k nej, ale nejak sa o nej neviem nič dočítať.. poradíte niekto prosím? Ďakujem

kika_konec
13. dec 2018

@lubette ahoj ja k nej chodim od narodenia (mojho) a chcem k nej dať aj malé ked sa narodí. Ja som s ňou bola spokojná

iva1009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iva1009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz