Doporučíte mi dobrého pediatra v Trnave?

zlobivco
8. okt 2007

Ahojte kocky,
neviete mi prosim poradit dobreho pediatra v Trnave?
Bola by som fakt moc vdacna.
mam termin porodu v decembri, ale rozmyslam uz teraz nad pediatrom.
dakujem moc 🙂

jankamanikova
8. okt 2007

Zili sme v Trnave rok a pol. Mali sme velmi dobru pani doktorku (matka 4 deti), p. Klaudia Drdulova. Pride aj domov; ked zavolas, poradi po telefone. Vynikajuca a chapava zena. Teraz zijeme mimo Trnavy uz 5 mesiacov, ale stale jej mozem zavolat a poradit sa. A co je este dolezite, ma vynikajucu sestricku. Tuto pani doktorku mi poradila kamaratka a je to jedna z najlepsich doktoriek. A to sme stahovanim presli cele Slovensko.

vladkaz1
8. okt 2007

tak toto je fajn tema ja nad tym ties rozmyslam ale urcite nedam Bradiaka toho som mala ja a to je katastrofa 🙂

elise
8. okt 2007

ja mám dr. rodákovú a tiež som spokojná, nedáva zbytočne antibiotiá, lieči a ma fantastický prístup k deťom, aj sestrička je velmi mila, obe prišli v den ked ma prepustili z pôrodnice ku mne domov, tiež lefonicky možem zavolať, naozaj som snou velmi śpokojná, ordinuje na 1.poschodí na poliklinike na družbe 🙂

zlobivco
autor
9. okt 2007

Dakujem kocky ste fantasticke.
janka prosim, ta doktorka Drdulova, kde sedi alebo ordinuje? 🙂

lyzenka
9. okt 2007

My máme Dr.Pokojnú....tiež k nám prišla domov....fakt milá žienka....taká príjemná a aj sestričká je príjemná.....bola som tam u nich včera prvýkrát s Andrejkom.....a cítila som sa tam príjemne a "pokojne" 😀

melory
9. okt 2007

my sme tiez spokojny s pokojnou

vladkaz1
9. okt 2007

A to si mozem len tak vybrat koho chcem alebo ma pridelia podla okresu alebo adresi????

ikke
29. jan 2010

tehulka4 • 1d • 3. jún 2008 o 11:33
dobry den mamicky a buduce mamicky..rada bysom sa vas spytala na svoj anzor na dobreho detskeho pediatra v trnave..

vladkaz1 • 1d, 24tt • 3. jún 2008 o 11:35
Ahoj ja mám pani D.Margetákovú .
Je velmi príjemná a milá je síce starsia ,ale skúsenejsia 🙂

tehulka4 • 1d • 3. jún 2008 o 11:37
ahojky, mne ide o to, aby nebola taky ten typ lekarky, ze a vsetko pomoze bud panadol alebo penicilin...ja jednoducho chcem niekoho kto ma k detom cit, a vie urcit chorobu...

vladkaz1 • 1d, 24tt • 3. jún 2008 o 11:39
Ja som nad mieru spokojná vie mi vždy poradiť ,no este som nemala vyhrady k nej 🙂 .
K Bradiakovi by som nesla s malou,ja som tam chodila ako dieta a nepáči sa mi vobec jeho prístup.

stankatt • 1d • 3. jún 2008 o 11:43
Ahojte, ta MArgetakova je na poliklinike? Mam taky dojem, ze k nej budem patrit.

vladkaz1 • 1d, 24tt • 3. jún 2008 o 11:44
Ano je v detskej budove hned na prízemí do lava.
Je velmi mila ,odbornícka ,poradí a vypočuje si .
Ja som spokojná 🙂

tehulka4 • 1d • 3. jún 2008 o 11:49
vladi dakujem za nazor... a ono uz neplati ze si mozem vybrta lekara ktoreho chcem ja??
a podla coho dieta prihodia k tomua tomu lekarovi??

stankatt • 1d • 3. jún 2008 o 11:51
Tehulka, mozes si vybrat. Ale podla adresy niekomu patris a ten ta musi zobrat. Ked si chces niekoho vybrat, mozes ale nemusi ta zobrat. Baby lekara ttreba nahlasovat v porodnici?

tehulka4 • 1d • 3. jún 2008 o 11:52
stani, no ved prave preto sa uz teraz informujem...nerada by som do toho isla nejak hrrrrr, bez rozmyslu...a zasa nechcem len tak byt k niekomu pridelena ked onom nic neviem...

krtko. • 3d • 16. jún 2008 o 22:48
ja chodim dr.Drdúlovej a som s nou velmi spokojna 🙂
ja som pocula na Margetakovu aj dobre aj zle 😒
ale 100 ludi 100 chutí

elise • 1d, snž • 16. jún 2008 o 22:51
ja chodím k rodákovej a super žiadne antibiotiká ale fakt lieči ked sme prišli z pôrodnice tak prišla knám domou, na telefone dá tiež rady. 😉 😉 😉 😉 😉

elise • 1d, snž • 16. jún 2008 o 22:54
čo sa týka správania rodákovej je fakt užasná vždy má na dieťa čas k malému je super milá vždy ho zoberie na ruky pohladká rozpráva sa sním počas vyšetrenia a môžem sa je spýtať na čokolvej aj banality vždy je ochotná povedať všetko aj vrátane vyšetrení aj zdravotného stavu aj veľa poradí a k malému je užasná ja som snou super spokojná a to dochádzame až z piešťan 😉 😉

ikke
29. jan 2010

annazuz • 23. feb 2009 o 13:12
Ahojte, som tu nová a po dlhsom case. Mám 8 mesacnú dcérku. Potrebovala by som sa s niekym poradit, prediskutovat skúsenosti s detskými lekármi na poliktilinike v Trnave. My sme zacali chodit k Mudr. Bradiakovi a rada by som pocula nazor prip. skusenosti nejakej inej mamicky nanho. Ja som v rozpakoch, mali sme rozdielne nazory na dojcenie a vahove prirastky mojej dcerky. Dakujem

zanetuska • 1d • 23. feb 2009 o 14:16
ja osobne k nemu nechodim ,pocula som ze je to jeden z dobrych odbornikov, ale aj to ze je velmi naladovy.... 😵

zuzjak • 1d • 23. feb 2009 o 20:29
No ja chodím k dr. Chramcovej, ktorá momentálne zastupuje dr. Šumichrastovú a som s ňou spokojná, ale raz som bola u dr. Bradiaka a bola som z neho maximálne v rozpakoch. Tak s nami jednal akože som nechápala, malý mal 4 mesiace vtedy, ale viac tam teda určite nechcem ísť. Radšej pôjdem na pohotovosť, lebo fakt bol otrasný. Možno je dobrý odborník, nemôžem až tak posúdiť z jedného razu, ale chovanie 0%...

zuzujo • 1d • 24. feb 2009 o 08:47
Ahoj, dr Bradiaka nepoznam, ale chodim k dr Drdulovej a je super, neviem si ju vynachvalit. Vzdy velmi prijemna a ochotna cokolvek vysvetlit, poradit, k detom ma velmi pekny pristup. Sama ma ctyri deti, tak ma bohato vlastnych skusenosti...A na prvu prehliadku novorozenca vzdy k nemu pride domov, co nie kazdy pediater robi.

casy30 • 1d • 24. feb 2009 o 08:52
ahojte , ja chodím k Mudr Šimekovej....fantastická lekárka a žena....vie to úžasne s detičkami....nevymenila by som ju za nič na svete..okrem toho dá každej mamičke telefón a ak je problém, je ochotná hocikedy pomocť... 😉

elise • 1d, snž • 24. feb 2009 o 09:02
ja chodím k rodákovej a je super zbytočne nedáva antibiotiká ale lieči a má perfektný prístup k deťom. 🙂

ikke
29. jan 2010

jasom • 79tt • 6. apr 2009 o 14:37
Dobra pediatricka v trnave, dakujem za akykolvek nazor 😉

jasom • 79tt • 7. apr 2009 o 08:04
hmmm to naozaj ziadna mamina z trnavy tu nieje 😒

januarova • 2d • 7. apr 2009 o 14:39
MuDr. Margetakova, na prizemi v poliklinike-detska cast.

belanka • 2d • 8. apr 2009 o 11:20
my máme dr.križanovú a sme spokojní

susan256 • 8. apr 2009 o 11:21
MUDR. Kollarova

jasom • 79tt • 9. apr 2009 o 09:33
Fuuha no tak teraz neviem, na tu kolarovu som pocula ze je dobra 😉 No uvidim, podla coho ste sa rozhodovali?

januarova • 2d • 9. apr 2009 o 17:31
ja podla toho, ze som k nej chodila ako dieta a bola dobra.

lenulka1982 • 1d, 38tt • 20. apr 2009 o 09:14
ahojte, no jamám MUDR Jeleníkovú a tá je tiež ok... jeprecízna čo je super niekedy až moc 🙂 chodil kne j mažel keď bol malý aj celá jeho family ....

veritaes
12. feb 2010

p. MUDr. Drdúlová je stále absolútna jednička 🙂

irama29
23. apr 2010

ahojte, chcela by som spytat na vas nazor na MUDr.Margetakovu, dcerka ma sedem mesiacov a za ten cas sa mi uz vela krat stalo, ze lekarka neordinovala..nase poradne sa tym padom odkladaju a ich pocet je minimalny..taktiez ma poslala s dcerkou na rehabilitacne cvicenia so skratenym krcnym svalom neskoro - v piatom mesiaci, pricom podla rehabilitacnej lekarky ma mala poslat uz hned prvy mesiac..MUDr.Margetakova je sice mila, prijemna..ale zvazujem zmenu lekara..chcela by som sa spytat, aku mate s nou skusenost vy, prip.aku novu lekarku by ste mi odporucili.. Dakujem

lea132
3. máj 2010

Ahoj irama, ja som k nej chodila este ako dieta, ale nie dlho, velmi rychlo som radsej prestupila k druhemu doktorovi. Co si ja pamatam, antibiotika davala tusim na vsetko, par krat som si vymyslela, ako mi je zle, aby som nemusela ist do skoly a ona hned dala antibiotika ( to mi tak utkvelo v pamati 😝 )...Ja osobne by som k nej nedala dcerku...
Ja som chodila k Mudr. Pivoluskovi, ten je velmi mily, je aj neurolog, len neviem, ci este berie novych ludi

irama29
5. máj 2010

lea dakujem za odpoved a za radu 🙂 , mala som z tejto lekarky zmiesane pocity a teraz som sa len utvrdila v tom, ze je lepsie dcerku preradit k inemu lekarovi..

lucyso
11. jún 2010

my mame Dr. Krizanovu a sme spokojni, len mne osobne sa nepaci jej sestricka... niekedy sa sprava viac ako lekarka 🙂 😉 , teda aspon ja som mala taku skusenost..

zmurkaz
26. aug 2010

MUDr. Drdúlová - úžasná pani doktorka a úžasný človek 🙂

palculka
26. aug 2010

pani doktorka Šimeková, velmi príjemná žena, príjemná sestrička tam je, neni o čom 😉

irama29
28. aug 2010

dakujem za rady 🙂 uz sme par mesiacov u MUDr.Drdulovej a som maximalne spokojna, naozaj mila, prijemna, ochotna a skusena lekarka..a sestricka je tiez super.. takze obidve s dcerkou sme spokojne 🙂

lukraj
9. máj 2011

Ahojte nepoznate Dr. Kollarovu?

lukraj
9. máj 2011

chodi po porode aj domov, doporucuje homeopatika?

elise
9. máj 2011

ja mám rodákovu je super po narodení príde domou a nepredpisuje zbytočne antibiotiká, poradí aj cez telefon a prístup k deťom uplne super, odporúčam všetkými 10

diano
29. nov 2011

ahojte chcem sa spytat davam si doktorku pokojnu dojde aj domou na prvu navstevu s porodnice? neni som priamo s trnavy ale byvam 9km od trnavy.chcela by som abi dosla k nam domou lebo nechcem moc ist takym malym do ambulancie.ak ma niekdo taku istu situacia ako ja tak mi poradte.dosla k vam domov pani doktorka pokojna?

nelicefo
29. nov 2011

my chodime k dr. Peskovej na prednadrazi.
Jedna uzasnaaaa osoba. Ked bolo treba aj o 3 v noci prisla,len aby sme nemuseli utekat na pohotovost. Uzasna odbornicka. Aj sestricku ma prijemnu.

lenca.b
29. nov 2011

@nelicefo ahoj a nevies nahodou ci to ma tato pani doktorka podla ulic alebo kto k nej patri?

nelinka1232
8. jan 2012

@elise ahoj chcem sa spytat a doktorka sa nachadza na poliklinike na druzbe alebo niekde inde lebo este som o nej nepocula?
dakujem

elise
8. jan 2012

@nelinka1232 je na poliklinike na družbe na 1 poschodi čakáren má spolu s kadličkovou

irsina83
8. jan 2012

my mame MUDr. Pokojnu a je uzasnaaaa 😵 😵 😵 me neskutocny pristup k detickam 😉

nelinka1232
8. jan 2012

@elise super dakujem lebo zistujem a vobec neviem ake su detske doktorky v trnave ja som mala svoju na dedine takze nechcela by som zbytocne dochadzat ked som z TT.

elise
8. jan 2012

@nelinka1232 inak má krásnu ordináciu plnu farieb a priestrannu, odpovie na každu otázku🙂 dohodni si stretnutie že chceš prísť pozrieť porozprávaš sa snou a uvidíš🙂

nelinka1232
8. jan 2012

no ved v utorok by som tam behla sa spytat a uvidim a potom by som ti napisala ako som dopadla a aky mam pocit!diky