Doporučíte mi dobrého pediatra v Trnave?

zlobivco
8. okt 2007

Ahojte kocky,
neviete mi prosim poradit dobreho pediatra v Trnave?
Bola by som fakt moc vdacna.
mam termin porodu v decembri, ale rozmyslam uz teraz nad pediatrom.
dakujem moc 🙂

monuska342
24. jan 2012

@elise ahoj chcem sa spytat MUdr.Pokojna berie pacientov iba ktory su prideleni alebo nezalezi na okrese?lebo mi spadame pod bradiaka a niesom s nim spokojna a chcela by som obidve deticky dat k nej lebo som pocula na nu same chvaly

elise
24. jan 2012

@monuska342 je slobodný výber lekárov tak si môžeš vybrať koho chceš iba ak má nadlimit tak by ťa nemuslela zobrať.

monuska342
24. jan 2012

@elise aha dobre dakujem za info 🙂

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keira
15. mar 2013

a ktori z TT pediatrov inklinuju viac k alternativnej medicine, resp nepredpisuju hned ATB?

nicearty
10. máj 2013

ahojte, chcela by som sa opytat mamiciek z TT, ci mi vedia odporucit dobru, milu pediatricku/pediatra, ktora je pristupna, komunikativna, ale hlavne snazi sa liecit, nie hned tabletkovat...synceka nemame ockovaneho, ani ho ockovat nechceme davat, a preto by sme radi aj taku pani doktorku, ktora vie pochopit taketo rozhodnutie a podporit aj takychto rodicov..

vodnari
10. máj 2013

Pani doktorka Pešková na prednádraží... Je úplne skvelá...kedy koľvek jej zavolá tak je veľmi milá a vždy mi poradí keď mám nejaký problém. Aj k malému je milá...je úplne úžasná....s takým prístupom som sa nestretla. Nemenila by som.

nicearty
10. máj 2013

@vodnari dakujem za reakciu 🙂 my sa do TT teraz stahujeme, ale stahujeme sa na Druzbu, tak by som bola rada, keby som mala doktorku po ruke, celkom sa mi pozdava p. doktorka Drdulova, zatial som o nej citala same chvaly, tak neviem..

vodnari
10. máj 2013

@nicearty za máličko....držím palčeky aby si dobre vybrala a bola spokojná.... 😉

andelok
10. máj 2013

@nicearty Doktorka Peskova na Prednadrazi. Este ja som k nej chodila ako decko a keby som nebyvala v BA, tak k nej chodim aj s dcerou. Taka skvela pediatricka tu chyba.

nicearty
11. máj 2013

@andelok dakujem 🙂 len uz som pisala, ze budeme byvat na Druzbe a rada by som mala doktorku pre maleho blizsie, skoda, ze je na prednadrazi :( mala by som to vybavene 🙂

zuhu
11. máj 2013

@nicearty jednoznačne odporúčam dr. drdúlovú, chodím k nej so všetkými troma deťmi /17, 10, 5/ a som neskutočne spokojná, lieči, pokiaľ nemusí určite netabletkuje, je milá, ústretová, komunikatívna, deti zbožňujú ju i jej sestričku. vrelo odporúčam

nicearty
12. máj 2013

@zuhu a ako sa stavia k tomu, ak rodic nechce ockovat dieta? neviem ci na tuto otazku budes vediet odpoved, ale tak aspon sa opytam 🙂 inak vdaka za reakciu

nicearty
12. máj 2013

@zuhu este by som sa chcela opytat ako je to u nej s cakanim, napriklad ked by som isla s malym do poradne, ci berie v objednany cas, alebo sa caka, alebo aky system tam ma 🙂 dakujem

aduskatt
12. máj 2013

@nicearty pocula som, ze je skor proocko...ostatne, asi ako vsetky na poliklinike ☹

aduskatt
12. máj 2013

@nicearty my chodime Križanovej, celkom fajn

aduskatt
12. máj 2013

@petuska86 ja som s Križanovou spokojna

nicearty
12. máj 2013

@aduskatt teraz v BA mame velmi milu zlatu detickovsku pani doktorku, ale tiez je za ockovanie, stale nas presviedca, ale milym sposobom 🙂 takze pokial by to bolo takto, tak by mi to nevadilo 🙂

zuhu
13. máj 2013

@nicearty myslím, že sa skôr prikláňa k ockovaniu, ale treba s nou pohovoriť. ak ideš na poradňu, tak sa vopred dohodnete, pri ochorení asi tak ako inde - buď čakáš alebo ak máš dieťatko malinke, zoberie prednostne. ale môžem zaručiť, že každému sa venuje toľko koľko treba, hlavne zbytočne nenaťahuje, má to výborne zorganizované

nicearty
13. máj 2013

super, dakujem..no myslim, ze vacsina pediatrov je za ockovanie, skor mi ide o to, aby sa s nou o tom dalo porozpravat a aby bola ochotna akceptovat nase rozhodnutie..hovorim, aj nasa sucasna je za ockovanie, aj nas prehovarala, ale prijala nase rozhodnutie..vdaka za reakcie

zyza
13. máj 2013

@monuska342 a preco nie si s Bradiakom spokojna?Pytam sa preto,lebo som rozmyslala,ze by som k nemu prestupila...

monuska342
13. máj 2013

@zyza celkovo ma zly pristup k detom dava atb ked nieje treba je drzy proste vobec sa mi nepaci

kali010
17. sep 2013

Ahoj, aj na mojej stránke nájdeš nejaké názory: www.mamavtrnave.estranky.sk

veronika56
26. sep 2013

Ahojte.
Neviete mi poradit ktory pediater ma podla obvodu na starosti tehelnu 14 v Trnave ?, resp. nejaky link aby som si to vedela vyhladat. Dakujem

ianitka
26. sep 2013

@veronika56 link mas tu, ale nejako nefunguje ten vyhladavac
http://www.trnava-vuc.sk/sk/zdravotnictvo/zdrav...

a ulicu musis zadat v spravnom tvare napr. Ulica Tehelná
cislo nezadavas, myslim, ze je to delene po celych uliciach

veronika56
26. sep 2013

No vyskúšala som to ale nefunguje .. asi sa pojdem prejst na polikliniku 🙂, alebo poprosím ak bude niekto vediet meno aby zareagoval , ale aj tak dakujem pekne ...

ianitka
26. sep 2013

@veronika56 v podstate to nemas daleko 🙂 pripadne sa spytaj nejakej susedy, cela Tehelna by mala patrit k tej istej

alka6
30. nov 2013

Ahojte baby, vedeli by ste mi odporucit nejaku dobru pediatricku v Trnave, ktora nerobi problemy s odmietnutim ockovania, myslim, ze nenahlasuje. POcula som ,ze je nejaka doktorka v TT, ktora je proti ockovaniu, ale neviem ako sa vola. Dakujem

elje
8. feb 2014

Ahojte. Neviete nahodou ci mudr Drdulova este prijima novych pacientov alebo uz ma nadlimit? Dakujem

alka6
18. feb 2014

@elje hmmm asi uz aj neaktualne, ale ja ked som jej volala v decembri, tak uz ma nezobrala, ze ma plno a odporucila mi Dr. Durkovu...