Dr.Jajcaj - pediater v Bratislave. Poznáte ho?

zuzkat1
25. nov 2009

Hladala som toto meno na fore ale nenasla som, tak dufam ze mi poradite.. rozhodujem sa ku komu ist s malou ked sa narodi a tento Dr. je k nam najblizsie.. tak by som chcela vediet ci ho niektora z vas nepozna?

pimpa
26. nov 2009

Ahoj, ja som mala s nim velmi dobre skusenosti, ked som bola dieta, pamatam si ze bol ku mne citlivy a riesil prave, ze mi krvacalo z nosa 😉 kamoska k nemu chodila aj do poradne s detickami a bola spokojna 😔

zuzkat1
autor
26. nov 2009

ahoj..dakujem 🙂 rozhodujem sa medzi nim a Dr. Zahradnikovou.. o nej sa tu popisalo dost,ale o nom nic

bubadlo27
26. nov 2009

zuzka,
v tejto teme je o nom rec, poradia ti mozno viacej 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzkat1
autor
26. nov 2009

bubadlo27.. dakujem tu temu som uz dnes nakoniec nasla, ale je tam o nom len jedna veta☹ a aj tam chvalia viac tu Dr.Zahradnikovu.. navyse prave sa moj drahy vyjadril, ze radsej by lekarku prijal, tak si to necham ulezat v hlave a uvidim

arepkoi
19. mar 2015

@zuzkat1
ahoj, akeho pediatra si nakoniec vybrala ? ja tiez zvazujem Mudr Jajcaja, ale zaujima ma ci vie poradit aj mamickam - co som citala tak ti pediatri su taki ze aj poradia ohladom dojcenia, prikrmov a takych veci a neviem ci on ma takeho az rozsiahle informacie.
dakujem

zuzkat1
autor
19. mar 2015

@arepkoi jajcaja urcite nie!!! Ja som od neho po 3 mes.utekala.tabulkovy nekompetentny...ja mam gibalovu na strecnianskej.je super

zojaaa
20. mar 2016

Vcera na pohotovosti cisty grc tento doktor! Arogantny curak!