Endokrinológia v Prievidzi

21
24. mar 2019

Pekný večer, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s endokrinológmi v okrese Prievidza a kde vás objednali najskôr?

misica16
24. mar 2019

@21 ahoj ... No mňa tam ešte ako tehotnú poslala moja doktorka. Na uniklinike je ten doktor, ale neviem ako sa volá. Ľudia tam čakajú hádam už od5 nalepení na skle . Ťažko povedať ako zistíš kto kam ide, no vždy majú nejaký zdrap papiera, na ktorý si zapisujú poradie v akom prišli. Ale kto má ten papier, či ako sa ku nemu dostať netuším. Keď sa otvoria dvere tak by ťa hádam aj udupali. No a keď prídeš ku dverám, hneď rozoberajú kto je na rade, no hotová psychiatria. Keď príde sestrička tak si vezme ten papier a podľa neho volá dnu . Je to tam tak zaužívané asi hlavne preto, že ľudia sú nepríjemní a hádajú sa. Najlepšie je, že keď prídeš prvý raz ako ja a nevieš ako to tam chodí tak smola. Ja som tam prišla tiež skôr a nikto to neregistroval. No našťastie ako tehotnú ma vzali rýchlo dnu na krv a dali mi aj skorý termín s ohľadom na moje tehu. Sestričky sú tam veľmi milé aj napriek niektorým pacientom a doktor trochu odmeraný na môj vkus, ale isto dobrý odborník. Takže asi toľko vskratke 😉 . Je tu málo týchto lekárov, neviem či aj sám nie je na tento okres, takže majú toho veľa.