Poraďte gastroenterológa v Košiciach.

zuzanka2411
19. okt 2019

Poradte prosim nejakeho fakt dobreho gastro lekara v Kosiciach, prip.okoli, u ktoreho nebudem musiet cajat dlho na termin..moj stav je dist akutny, potrebujem sa tam dostat co najskor. Najlepsie nejaku sukromnu kliniku, ci ambulanciu..
Vdaka

sapetka
19. okt 2019

@zuzanka2411 skus dr Kucinska na jazere

tosomja
19. okt 2019

Myslim ze gastro je vacsina sukromna...a vsade sa dlho caka. Ak je to akutne, treba sa obratit na svojho lekara. Ja som s dcerou ktora mala 2 roky cakala viac ako polroka, a bolo to akutne. Nevravim dospeli pacienti.

zuzanka2411
autor
19. okt 2019

@tosomja ach...aj ked som v bolestiach?

tosomja
19. okt 2019

@zuzanka2411 ked mas silne bolesti, treba ist na pohotovost, ak uznaju za vhodne, podlu na vsetky vysetrenia v ramci hospitalizacie. Moja mama silny zapal pankreasu a rovno zo sanitky na gastro. Ultrazvuk, krv.

zuzanka2411
autor
19. okt 2019

@tosomja skor intenzivne bolesti..vyskusam v pondelok obvolat lekarov
Dakujem vam

diaalex
19. okt 2019

@zuzanka2411 keď som mala silne bolesti šla som na pohotovosť, zobrali mi krv, šla som na ultrazvuk a dali mi infúziu 🙂 raz som dostala lieky na zápal žalúdka a v pondelok som šla k obvodnej a ta mi dala riadne na recept a druhýkrát som dostala infúziu v sobotu a následne aj v nedeľu a bolo to v poriadku 🙂

zuzanka2411
autor
19. okt 2019

@diaalex prosim vas ako sa prejavoval zapal zaludka?

diaalex
19. okt 2019

@zuzanka2411 silná bolesť žalúdka (proste hore pod rebrami v strede), kŕče v žalúdku, chodiť na wc nepomáhalo, pocit na zvracanie a nič nešlo

diaalex
19. okt 2019

@zuzanka2411 Jaj a chodila som k dr. Majorovej alebo tak nejak, staršia pani doktorka to bola 🙂

zuzanka2411
autor
19. okt 2019

@diaalex ano boli ma to presne na tom mieste akurat ze nie jrce ale sustavna bolest..aj hnacku mam ale zase nie ze beham milionkrat na zachod..boze ja uz stresujen ze crohn alebo co za pliagu..

diaalex
19. okt 2019

@zuzanka2411 chod v každom prípade na pohotovosť, ja som vždy šla na interné a po infuzke sa mi uľavilo ... ako bolo to este zle, ale už neboli kŕče, silná bolesť, a začalo mi frumgovat brucho na štýl, že mi už ako keby škvrkalo

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz