Gastroenterológ v Bratislave

bublinka127
6. jan 2014

Ahojte,
keďže moja gastroenterologička odišla na materskú a nemajú za ňu náhradu, som nútená nájsť si novú, nakoľko musím byť sledovaná kvôli celiakii.
Viete mi poradiť nejakého dobrého lekára? Počula som o centre Thalion...máte s ním skúsenosti?
Ďakujem.

liz_lemon
6. jan 2014

@bublinka127 v Thalione sa plati, aspon pred par rokmi to tam tak mali, cca 30 E nejaky zapis alebo take nieco
ja ti odporucam MUDr. Bezayovu v Nemocnici Ruzinov, je velmi prijemna, a to iste aj sestricky, ktore su tam
http://www.navstevalekara.sk/lekari/interna-amb...

bublinka127
autor
6. jan 2014

Ďakujem, referencie na túto doktorku už mám, ale ona robí pre Procare a tam ročná starostlivosť stojí 250 eur.

mabliss
6. jan 2014

Ja som pred 5 mesiacmi zháňala gastrosa urgentne. Všade mali plno, obvolala som snáď celú BA. Nakoniec som išla do Nitry k dr. Henzelovi. Veľmi príjemný, ľudský pristup. Ale ty chceš určite v ba,takže som asi veľmi nepomohla. 😖

mirkafi
6. jan 2014

Odporucam medissimo, mudr. Paulen, robi aj v thalione 1 den tusim. Maximalna spokojnost. Ak mas zdravotnu poistovnu union, vsetko je zdarma, platis si len 10 eur za objednanie na cas. Pri inych poistovniach neviem.

lillinka01
13. máj 2016

@liz_lemon ahoj, prosim ta nemas t. c. na dr. Bezayovu? Ja sa neviem dopatrat cisla do ambulancie, a pokusala som sa volat cez nemocnicu, ale linka spadla. dakujem.

liz_lemon
13. máj 2016

@lillinka01 nemam, a neviem, ci tam este stale robi, mne sa zda, ze je v Procare, ale neviem na 100%
ja som tam bola pred 6 rokmi