Gynekológ alebo gynekologička v Prešove

nikuss_d
16. máj 2018

Pozdravujem Vás 🙂

prosím pekne, vedeli by ste mi odporúčiť nejakú dobrú gynekologičku/gynekológa? Mám 23 rokov a ešte som nebola nikde. Viem, moja chyba, ale vždy som to odkladala ale už som si povedala že tento rok musím.

janinah
16. máj 2018

dr.Pankuchová pri stanici,dá sa objednať aj cez net

nikuss_d
autor
16. máj 2018

@janinah a máte s nou aj nejaké skúsenosti? recenzie alebo tak?

janinah
16. máj 2018

@nikuss_d chodia tam obe dcéry,spokojnosť

nikuss_d
autor
16. máj 2018

@janinah dakujem za odpoved 🙂

arawis
16. máj 2018

Lekarov aj recenzie si vyhladas na www.lekar.pluska.sk 🙂 zadas “gynekolog presov” a vyhodi ti mena s hodnotenim. Kontakt si uz mozes vyhladat na googli.

nikuss_d
autor
16. máj 2018

@arawis ano ano viem, ale ked tam je plno tych doktorov a aj recenzii a clovek si nevie vybrat ktory ma byt ten spravny. Počula som ze dr. Frankovský je super ale našla som aj zle hodnotenie, tak preto som písala sem

janinah
16. máj 2018

@nikuss_d dr.Frankovský je super,ale myslela som,že ak začínaš s gynekologmi tak by ti viac vyhovovala žena lekárka,mám dcéry v tvojom veku,tak to chápem....

@arawis tie recenzie sú o ničom,mám niekolko dr. v rodine napr. aj manžela,ak by som chcela tak mu tam nasekám 100dobrých hodnotení a každé s iným podpisom akože pacienta..alebo aj 100 zlých,ak ma doma naštve😉

nikuss_d
autor
16. máj 2018

@janinah chlap by mi osobne nevadil, ale mám pár otázok pri ktorých by som sa necítila komfortne ak by som sa ich pýtala chlapa, tak aj kvôli tomu chcem ženu 🙂