Odporučte gynekológa alebo gynekologičku - Zvolen, Banská Bystrica

nikussska12
7. máj 2019

Ahojte chodila som k super odborníčke p. Zuzane Petrovičovej do BB. Kedže prestala pracovať zo zdravotných dôvodov viete mi poradiť kam ste išli baby, ktoré ste u nej boli alebo ste ostali tam ? a tie čo ste tam nechodili a máte dobré skusenosti s inym lekárom, viete mi poradiť nejakého dobrého odborníka/odborníčku ? Ďakujem za každu radu.
Veronika

mimusa154
7. máj 2019

Co ja viem,v BB berie len Bielik a Molitorisova..

elkakk
7. máj 2019

@nikussska12 ja som bola predtým vo Zvolene u Necpalovej hruuuuza nemá ani sono a po veľmi zlom životnom zážitku som vo Zvolene sondovala že kto je aký odborník a jediný kto mi s toho vyšiel bol MuDr Harring je síce starší lekár ale má skúsenosti chodí aj k pôrodom aj onkogynekolog je takze môžem len odporučiť

lubik87
7. máj 2019

@nikussska12 ja chodím ku brathovej . Je v centre mesta . Objednáva má.aj časenky. Veľmi milá sestrička a dr čo vypočuje.aj poradí...dve tehotenstvá som u nej absolvovala takže návšteva častá 🙂

nika3136
7. máj 2019

Ja patrím k MUDr. Šimovi.
Síce sa uňho platí, ale zatiaľ som bola spokojná. Vyhovuje mi, že ordinuje aj poobede. Závažný zdravotný problém som však doteraz nemala. Tehotenstvo pri ňom prebehlo v poriadku.

elkakk
7. máj 2019

@lubik87 u nej som sa bola predtým pýtať ale má veľa už neberie nové

lubik87
7. máj 2019

@elkakk tak potom by som šla k szedelymu je o.ppschodie nižšie . Odborník..moc nenakeca ale super že.ma všetko vybavenie cez 3D sono , a robí aj sono prsníkov

heeedka
7. máj 2019

Ja som chodila k Dr Petrovicovej. Škoda, že už nebude pracovať. Mne sa pozdávala aj Dr Rosová, ktorá ju zastupuje. Čaká ma teraz prehliadka po šestonedelí. Nie som ešte rozhodnutá kam a či odídem. Viem, že Dr molitorisova v podlaviciach berie nové pacientky, ale nemám na ňu žiadne referencie. Počkám ešte, ako sa to vyvinie v ambulancii Dr Petrovicovej.

nikussska12
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elkakk
7. máj 2019

@lubik87 k nemu určite nie práveže nič človeku nepovie v 38tt som bola u neho na sone a vraj všetko ok ale to že dieťa má 2x omotany pupocnik to nepovedal o týždeň bolo neskoro

mirka2405
7. máj 2019

@nikussska12 Ja som chodila k dr. Petrovicovej, prehlasila som s k Bielikovi, som velmi spokojna, prijemny, profesionalny pristup, vyborny odbornik, takisto zlata sestricka.

lubik87
7. máj 2019

@elkakk fakt ? To ma mrzí ...mne práve všetko popisoval ukazoval odpovedal....prečo myslíš že by si mala pupočník omotany už vtedy? Kamoske počas pôrodu omotal . Počas prvej fázy robili sono a oka potom sa im nezdal tep robili sono a už mal pupočník omotany .. akútny cisársky...

elkakk
7. máj 2019

@lubik87 iný lekári povedali že to v tomto týždni už museli byt minimálne 1x a že nie každý lekár to hovorí pacientke aby sa nezľakli ale ťažko hovoriť neviním ho samozrejme ale sono u neho väčšinou šlo ako na pase ani sa na mna nepozrel

lubik87
7. máj 2019

@elkakk ach to ma mrzí 😐no to máš pravdu ide to ako na páse ale toto je fakt už cez......radšej teda k nemu už nepôjdem keby náhodou bolo treba

szana
7. máj 2019

@nikussska12 My s mamou sme tiež patrili k Petrovicovej, akurát som bola trhu, keď sa jej to stalo, prešla som k Molotorisovej- super. Mama ostala a bola už u Rosovej, kt.je za Petrovicovu. Je vraj tiež super. Rodili sme spolu, tak ona robí len pondelky a piatky zatiaľ, keďže je MD.

nikussska12
autor
7. máj 2019

@szana a mam otazočku aj u p. Molitorisovej sa plati kazdy rok ten poplatok ? vy ste ho vzdy platili u p. Petrovičovej ? pisu sice dobrovolny ale vzdy ho vypytaju a mne sa to zda dost na to ze tam pridem raz za rok.

szana
11. máj 2019

@nikussska12 Ako to sa mi zdalo od Petrovicovej nefér toľko pýtať+ čakanie aj 3 hodiny po objednanom case. U Molitorisovej sa neplatí nič a ani Rosova nič nepýtala.

evasustiakova
11. máj 2019

Dr Harring...ja k nemu dochadzam až zo žiliny 🙂 môžem len odporučiť..a sestrička milá ústretová...keby každá bola taká